Reklama

ANTIKONCEPCE - INJEKCE!!!! :(((

42 (St, 3. 11. 2010 - 20:11)

Hlavně že je Depo Provera levná, že jo!! Počkej za pár let - předčasný přechod, osteoporóza atd.
To radši budu vyměňovat vložky..

ja taky (St, 3. 11. 2010 - 20:11)

ja si nechávám depoproveru pícha už skoro 7let a kromě přibrání na váze a občasného slabého krvácení nemám žádný problém.raději injekci než každý měsíc kruté bolesti břicha a prokrvácené oblečení.i při kvalitních vložkách!!já jsem pro.

:/ (St, 3. 11. 2010 - 11:11)

Já mám po ní pořád menstruaci a nemužu se jí zbavit:( už nevim co mám dělat 4měsíce menzes

Hanka (So, 23. 10. 2010 - 22:10)

Zdravim a chci taky přispět k diskusi o injekční antikoncepci, já osobně užívám
tuto antikoncepci již 6 let, nejdřív jsem
užívala Depo Proveru, nyní již rok mám každé tři měsíce aplikovanou Sayanu, což je v podstatě podobné jako Depo Provera, nemám žádné zdravotní problémy, mám 2 děti, další už neplánuji, nemám měsíčky, což mi vůbec nevadí, vážím po dvou dětech 47 kg, nepřibírám a jsem celkově s touto antikoncepcí spokojená, ale záleží na každé z nás, co nám vyhovuje.

kitty (So, 23. 10. 2010 - 21:10)

mile damy, vrele vam doporucuji navstivit sveho osobniho gynekologa. pan dokrot nebo dokrat ktery vas uz zna vam jiste doporuci to nejelpsi a odpovi vam na veskere vase dotazy osobne.tyto diskuze jsou sice dobre ale informace v nich stejne nikdy nikomu nepomohou, spis naopak, jsme zahlceni hromadou ruznorodych nazoru buhvi od koho a nevime co si vlastne myslet...

Lenka (So, 19. 6. 2010 - 19:06)

Je pravda, že se tato...Jani provera se dava až když už děti nechceš.Jsi moc mlada,a nedoporučuji ti jí.Mě bude 40 let a dala jsem si jí.Krasné je,že namaš měsíčky,ale muže se stat,že se potom,až budeš chtít nedostaví.Kamaradka už jí nama rok.Je bez antikoncep.a touží po mimču,ale nejde to.Chodí na vyvolavačky a nic.Prosím nedávejte si holky tu hnusnou proveru,pokud budete chtit ještě děti.Už jí taky nemam 8 kg jsem přibrala,protože nemenstruuješ a jsem rada,že to skončilo a zase mam měsičky.ahoj

Jana (So, 19. 6. 2010 - 08:06)

Je pravda, že se tato injekce může dávat jen, když žena byla těhotná? nebo se to může aplikovat už klidně od 18 let aniž jsem byla nekdy těhotna. Dekuji za odpověď

Lenka (Čt, 29. 4. 2010 - 18:04)

není to nitrožilní ale je...Ahoj Miono.Injekce je do zadku do svalu.Ale nic moc.Už ji 4 měsice nemam a stale se citim hnusně.Přesně řidnou kosti a mě to jde do zad.Měsičky snad dostanu,protože špinim a začala jsem brat minese.Uvidime,ale nedavej si ji hlavně pokud chceš mit v nejbližši době mimi.Tak pa

Inka (Čt, 29. 4. 2010 - 14:04)

DP je humus a žádný jiný neexistuje,měla jsem jí jen jednou a jsem na tom hůře,než kdejaká starší paní,bolí mě kyčle,vystřeluje to do kolen a někdy nemužu ani chodit jak mě bolí nohy,o sexu ani nemluvím,takže tak holky,ahoj

miona (Čt, 29. 4. 2010 - 14:04)

Dobry den,chci se prosim...není to nitrožilní ale je to do svalu nebo do kůže.

miona (Čt, 29. 4. 2010 - 14:04)

Já jsem ji brala půl roku a má své vyhody i nevýhody asi jako každá HA. Výhody byli že jsem vůbec neměla menstruaci a byla jsem s tím velmi spokojená. Nebřibrala jsem ani deko! Nemusela jsem se o nic starat. Nevýhody byly že jsem vůbec neměla chuť na sex a partner začínal zuřit. DepoProvera způsobuje řídnutí kostí a mi začalo bolet v kyčli a loupat v koleně. Mám sklony k depresím a tím se to ještě zhoršilo. Ale každý má jiný názor, někomu sedne a někomu zase ne.

lenka (Pá, 16. 4. 2010 - 19:04)

Ahoj ráda bych se zeptala na...Ahoj Raduš,záleží na tom jak to tvé tělo přijme já jí beru 1 rok a mám stále problémy,je u ní psáno že se může oběvit občas krvácení ale to jen slaboučké,3 měsíce v pořádku a po další injekci zase krvácení,ostatní mé známé takové problémy nemají mám také 2 děti a prášky taky nemůžu,teď už si jí nenechám píchnout,z mí zkušenosti to nedoporučuji,já naopak zase zhubla mám po 2 dětech 52kg na 166cm.A to necvičím,takže antikoncepcí to nebude.Musíš to vyskoušet co ti bude vyhovovat,dana taky každému nesedí,jo máme to my holky těžký,tak se drž ať ti to vyjde Lenka H.

lenka (So, 3. 4. 2010 - 20:04)

Ahoj ráda bych se zeptala na...Ahoj.Pokud už nechceš mit děti,tak je to vyborna věc.Měla jsem ji 2 roky,ale bohužel jsem začala tloustnout.mame v rodině cukrovku,tak mi ji lekařka dal nedoporučila.Tak spravne rozhodnuti.Ahoj

Radka (Pá, 2. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj ráda bych se zeptala na HA jestli by jste mi doporučili injekce mám 2 děti a prášky mě už otravují musím na ně pořád myslet,někdy i zapomenu co myslíte mám jít na ty injekce,ale přibrat bych fakt nechtěla děkuji za odpověď

lenka (Pá, 2. 4. 2010 - 14:04)

Ahoj, proveru jsem brala dva roky.Dělala mi fakt dobře ,nekrvaciš ale ta vaha.Přibrala jsem 8 kg.Ted jsem se ji vzdala a beru prašky.Uvidim jestli pujdou kila dolu.Nedoporučovala bych ji divkam před porodem.stale čekam na měsičky.Trva to nekonečně dlouho.Zatim

monika (Čt, 1. 4. 2010 - 13:04)

ahoj všem!!!Rozhodně bych Depo-Proveru neporučila.Nechala jsem si ji píchnout a mám to po ní potíže.Po porodu jsem hledala nějakou antikoncepci.Můj lékař mi ji nedoporučil,ale říkal že 80% žen ji zvládne dobře.Bohužel jsem patřila k těm kterým nedělá dobře.Začla jsem krvácet po dobu kdy má fungovat(takže 3 měsíce).A potom to taky nepřestávalo a tak jsem zašla za doktorem a dal mi nějaký léky a bylo to dobrý.Tak a teď čekám jestli nezačnu krvácet a pokud ano už bych musela do nemocnice a pak taky ta neplodnost,takže asi proto bych ji neporučila.

Pavlína (So, 5. 1. 2019 - 08:01)

Jaké léky vám pomohly? Na zastavení

KLÁRKO (St, 17. 3. 2010 - 19:03)

V žádném případě si jí nenechávej píchnout,jsi mladá a jednou budeš chtít mít děti a nemusí se to podařit,je spoustu jiných antikoncepcí a určitě lepších než je depoprovera,takže jdi od ní.........

Klára (St, 17. 3. 2010 - 17:03)

Je mi 17 let a nikdy jsem ještě antikoncepci nebrala.Je teda Depo-Provera pro mě vhodné?Děkuji za odpověd:)

Petra (Čt, 25. 2. 2010 - 18:02)

Ahoj ja potej injekci taky pribrala asi kolem 7-10kg a brala sem ji pres rok a taky sem citila napeti v prsech a vytekalo mi znich mliko a to uz sem nekojila.

Reklama

Přidat komentář