Reklama

Líbí se mi, když má žena hodně chlupatý klín.

pamela (Čt, 5. 10. 2017 - 13:10)

Ja mam hodne chlupatou piculindu

Roman (Út, 24. 5. 2022 - 21:05)

Miluji hlupatu kundu

Martin (Po, 12. 10. 2020 - 07:10)

Jo je to krásné

Jack (So, 24. 8. 2019 - 12:08)

Ahojky Pamelo moc by mi zajímalo jak moc ji máš chlupatou

Nevadí ti, (So, 24. 8. 2019 - 13:08)

že sem Pamela psala před dvěma lety? Myslíš, že tu sedí a čeká na tebe? Už se dávno oholila :-)

baros (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

Mámdceru 17 šly jsme na...Já mám rád když mají ženy chlupaté klíny chci tě odepiš mi na email [email protected]

Ctitel KYLA COL (St, 7. 6. 2017 - 19:06)

No jó ale když to stále...Mne sa to nikdy nestalo..Ked ma zena normalne vytvarovany sexy pasik, chlpky nie sú dlhé, tak nehrozia ziadne plné ústa chlpov..To je nezmysel. Toto co pises je za normalnych okolností úplná anomália.

Kazdu zenu robí jej ozdoba zo sexy chlpkov mimoriadne atraktívnu

Pepíno (Út, 6. 6. 2017 - 21:06)

Mě se stala tato příhoda a dodnes nevím ani které lesní žínce ten štucel patřil. Jednoho dne jsem vyrazil na houby a protože moc nerostly tak jsem toho musel dost procourat. Už jsem začal uvažovat, že půjdu domů když jsem narazil na takovou lavičku udělanou z kuláčů a z rozpůleného kmenu jako sedátko. Docela jsem to uvítal a řeknu vám, že to v lese většinou nebývá. Usadil jsem se a postavil košík pod lavičku. Chvíli jsem seděl a protože to zrovna nebylo dvakrát pohodlné, tak jsem sundal bundu složil pod hlavu a natáhl se na lavičku.Utahaný jsem byl dost a tak přišlo co muselo přijít.Prostě jsem usnul. Ani nevím jak jsem dlouho spal, když mě něco probudilo co mě začlo lechtat na obličeji a dokonale mě to vzbudilo. Jak jsem se probral tak jsem se nemohl pohnout neboť na mě svým pekáčem dosedla nějaká lesní žínka v letních šatech bez kalhotek. Šaty měla vykasané a a držela si je na břichu a přes ně jsem jí naviděl do obličeje ale zato jůlinu měla pořádnou a chlupatou jak medvědice.Protože jsem nemohl pořádně dýchat, tak jsem se snažil vykroutit a její reakce byla, že mě začala tou buchtou projíždět po obličeji a aspoň jsem se mohl trochu nadechnout. Tekla vám jak Dunaj a já to dostával z první ruky vlastně z ruky to nebylo. Napadlo mě kousnout jí do frajtra ale v tom fofru jsem ho nedokázal chytit do zubů. Asi po minutě ztvrdla, zůstala asi 10 vteřin ztuhlá. Vyskočila pustila sukni a pryč. Ze zadu jsem jí odhadnul tak na 30 roků ale kdo to byl je mě dodnes záhadou. Určitě to nebyl její první případ. Třeba se tu někdo přizná se stejnou zkušeností. Mokrej jsem byl jak ze sprchy a nejvíce to odnesla ta bunda. Ještě, že jsem měl u sebe aspoň papírové kapesníky. Co to mohlo být za lesní žínku se už asi nikdy nedozvím. Ale štucel měla chlupatej opravdu jak ta medvědice!

(!) (Út, 6. 6. 2017 - 19:06)

No jó ale když to stále leze do zubů a pak člověk prská chlupy půl dne!

Ctitel KYLA COL (Út, 6. 6. 2017 - 18:06)

mi bylo snad dvanáct ,...ja som prvy krat videl nahé chlpaté dievčatá moje spolužiačky, ked sme celá trieda chodili na povinny plavecký výcvik. Mali sme asi 10 rokov, a v šatni ked sa dievcatá prezliekali sme ich potajme špehovali s viacerymi chalanmi.

Vtedy som po prvy krat videl, ze niektore spoluziacky, ktoré boli vyspelejsie, zrelejsie, mali uz medzi nohami chlpky. Odvtedy ma to zacalo nesmierne vzrusovat

když (Út, 6. 6. 2017 - 18:06)

mi bylo snad dvanáct , první nahou ženu jsem viděl sousedku. Často byla opilá a spala ,tak jsme ji s kámošem jednou stáhli kalhotky a na tu houštinu nikdy nezapomenu . Pak jsem tam byl ještě mnoho krát sám a doteď trpím na chlupatý klín.

Ctitel KYLA COL (Út, 6. 6. 2017 - 17:06)

Jsen zarotslá a nejvíc se...Závidím tvojmu bratovi..Zostan takáto aká si, prezradim že to nevzrušuje len tvojho brata, ale mnoho mužov. Tých normálnych.

Nie je nič rajcovnejšieho, ako ked žena sťahuje nohavičky, a vynorí sa jej pritom krasny sexy pubicky trojuholniček, pripadne aspon rozkošny pasik

jks.. (Út, 4. 4. 2017 - 23:04)

Jano posli mi fotku tebe v tangach ze predu i ze zaduna [email protected]

Tonda (Ne, 26. 2. 2017 - 17:02)

Jsen zarotslá a nejvíc se...A kde všude jsi chlupatá?
Jak to bráchovi ukazuješ?

Jana (Ne, 26. 2. 2017 - 17:02)

Jsen zarotslá a nejvíc se mi líbí, jak to vzrušuje bráchu.

Mark (Ne, 22. 1. 2017 - 16:01)

Je mi 40 a zatím se...Ahj reaguji na odkaz chlupati klin

Hans (Ne, 20. 11. 2016 - 14:11)

dokážete si představit...Ano,dokážu. Já jsem například holky na bazénu hodnotil podle toho, zda mají na plavkách mezi nohama vybouleninu z chomáče chlupů a zda jím lezou chlupy ven. Které se rysovaly pod plavkami dokonce i pysky, jsem nebral a nevšímal si jich, jelikož bylo jasné, že tam mají málo chlupů a tím pádem nejsou atraktivní.

Steve (Ne, 20. 11. 2016 - 14:11)

:-DD Jo, proč né.

Já jsem si taky jako děcko myslel že vousy mají jen některé typy chlapů, jiní naopak vůbec. Jak bych si dnes moc přál být tím 2. typem :-D

Ivana (Ne, 20. 11. 2016 - 13:11)

Mámdceru 17 šly jsme na...To buď v pohodě ,nejhorší trapas z koupaní a převlékání mám s 6 dcerou.Ta se vyloženně zeptala mami proč a paní dole má chlupečky a ty né.Co v tom okamžiku chcete říct hanbou jsem se málem propadla.Paní to naštěstí brala s humorem ,tak jí řekla za mě ,že některé maminky to tak mají

Renata (Ne, 20. 11. 2016 - 13:11)

Já taky tomu nerozumím....Mámdceru 17 šly jsme na bazén a venku mě řekla ,že se za mě styděla když jsem byla ve sprše a byla tam matka její kamarádky a já měla bobra.Je to komický ,ale je to dobou dřív jsme čekaly až nam porostou chlupy a budeme dospělé a dnes vydím 17 dceru s k´holou pipkou jak malé děcko

Reklama

Přidat komentář