Reklama

Lumbální punkce

Marcela (Čt, 3. 1. 2002 - 13:01)

Z mé zkušenosti není lumbální punkce nijak bolestivá. Větší problém bylo strávit vleže 24 hodin bez možnosti vstát a jít např. na toaletu...

Návštěvník (So, 17. 11. 2001 - 18:11)

Hodně zálezí na tom kdo to provádí a jak to provádí a jaké s tím má zkušenosti, Taky dost záleží na tom jak kdo snáší bolest není to moc bolestivé spíš nepříjemné , jako pocit většího tlaku na páteř a potom křupnutí. U mne se to podařilo odebrat až na 5 pokus. Jinak potom bezpodmínečně nezvedat hlavu jinak se dá i chodit 10 minut po odběru.

Simona (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Prosím proč až na 5 VPICH v loni mi nebyl odebrán MOK ani na 5 VPICH V OPAVĚ ÚDAJNĚ krátká JEHLA nebo VYSCHLI kanál tak jako NEVÍM ZÍTRA FN OLOMOUC mám STRACH už TEĎ. Děkuji za odpověď

Návštěvník (So, 17. 11. 2001 - 14:11)

Na toto vyšetření při kterém se odebírá mozkomíšní mok z míchy jsem slyšela různé názory a i varování, že mi to může vyvolat ještě větší zdravotní problémy a dokonce je nějaké procento ochrnutí při špatném píchnutí. Ví-li někdo něco o tom nebo má-li někdo s tímto vyšetřením zkušenosti, prosím napište.

Alice (So, 29. 8. 2020 - 10:08)

Dobrý den mám 2 a půl lety ho syna podstoupil lumbalni punkci a má strašny bolesti hlavy zvrací bolesti v zádech trvá to už 3 den když sem řekla doktorům že se těchto příznaků bojim tak mě přesvědčovál primař že to dělají 33 let v brněnské nemocnici

Reklama

Přidat komentář