Reklama

Nemoc Růže

Květa (Pá, 2. 8. 2013 - 17:08)

dostala jsem růži do ucha,chodím na injekce penicilin každý den i o víkendu,musím platit manipulační poplatek když mám neschopenku?

Jana (Út, 30. 7. 2013 - 21:07)

Udělala se mi růže na noze Brala jsem augumentin, když jsem využívala balení, dali mi další, protože to nebylo v pořádku. Nepomohlo ani druhé balení a proto mi dali penicilín. Mám již využíváno půl balení, ale zlepšení stále nevidím. Přetrvává mi načervenalý flek o velikosti dlaně. Nebolí to jen cítím, že to místo je stále teplejší. Je možné, že léčba nezabírá?

petr (Ne, 30. 11. 2014 - 21:11)

pani doktorko prosim o radu po ruzi jsem uz vylecen ale nohu mam stale nateklou a davam jsi studene o obklady ale ze by neco splasklo ani nahadou.....akor mne bylo receno abych stale nosil sebou berly le ta neni uz potreba chodim normalne predtim jsem mel i invalidni vozik pujceny od jednoho znameho po diteti ktere mu umrelo pry dostalo zahnet inkfecniho puvodu. apri pitve zjistenona obou nohach ruze neboli erispel muze dite n totu chorobu i zemrit abylo mu 14 let.?????? dekuji za vrelou odpved.

netdoktor (Pá, 22. 11. 2019 - 09:11)

Ano je to tak

Michaela (Ne, 19. 4. 2020 - 14:04)

Chtěla bych upozornit na to, že dva moji blízcí si růži přinesli z pedikúry a to každý chodí jinam .. . léčba antibiotiky skoro měsíc, na doléčení pomohl obklad z měsíčku - inspirováno se zde https://www.panzdravi.cz/clanky/co-je-kozni-nemoc-zvana-ruze/ , vždy to bylo v letním období

petr (Čt, 16. 10. 2014 - 22:10)

Ahoj lidi uz mam treti ruzi po sobe na leve noze a lezim ve fakultni v praze karlak na koznim hned po prijeti jsem byl den a pul tady a pak mne presunuli na nefrologii na jip mel jsem vysoke horecky a zimnici a tresavku.a tato nemoc je velice nakazliva ale byl jsem i ostatnim a nikoho jsem nenakazil.beru 3 druhy antibiotik ale zmenu jsem uz poznal jenom kolem kotniku mne to boli ale jen pri chuzi mam uplne cervenou nohu a kolemberce praskajici pupinky ktere boli jak svina mam i stizeny pohyb takze berle mne jsou oporuo.

Iva (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

mám na noze utvar..ktery by dle lekaře byl za par dnu ruži napsal mi antibiotika a mast..a po tydnu je noha o 80% lepší,,užasný lekař

Jarmil (Po, 29. 9. 2014 - 13:09)

Mám růži někde jsem četl ,že nesmím do lesa na procházky je to pravda.

Marto (Út, 18. 2. 2014 - 12:02)

růže je infekční onemocnění.Takže skoro bych to viděla na tu kosmetiku.

Marta (Út, 18. 2. 2014 - 08:02)

Byla jsem 4.2.2014na kosmetice(byl to dárek a byla jsem poprvé), kosmetička mi mimo jiné vytrhávala částečně obočí, vytlačovala pory,odstarnila malý býlý polipek s tím,že je to běžné a že senemusím bát. Druhý den mě začaly pálit oči a další den začaly dost velké bolesti na kořeni nosua okolo očí.Třetí den jse byla ráno oteklá a u kořenu nosua čele se začaly objevovat červené fleky. Hned jsem šla k lékaři- obvodní,následně kožní. Dnes jsem druhý ýden na neschopnosti po léčbě antibiotiky s tím že mám růži. Dost mě děsí,že se to může opakovat. Nevím jak se mám zachovat k paní kosmetičce, lékařky mi řekli,že z největší pravděpodobností mě nakazila p. kosmetička.

MK (Pá, 26. 11. 2010 - 21:11)

Chci se zeptat, zda se na...Jo, Zinnat by mel zabrat, i kdyz to neni lek volby. Mel by se ale uzivat urcite 10 dni.

Rea (Út, 23. 11. 2010 - 17:11)

Chci se zeptat, zda se na lecbu onemocneni zvane ruze pouziva i antibiotikum Zinnat 250. Lekar mi ho predepsal. Diky.

? (So, 20. 3. 2010 - 16:03)

Jak vidím tak dr.odpovídá... To jo. Jděte lidi ke svému lékaři a sem nic nedávejte.

Marie (Čt, 18. 3. 2010 - 19:03)

Dobrý den. Prosím Vás, můj manžel má růži komplikovanou s ucpáváním cév. Bere Penclen a před tím měl ještě jiná antibiotika 2x 10 dní. Noha je stále červená a oteklá. Penclen bere už asi 15 dní, ale stále má teploty od 37,5 až 38,5. Co byste mi mohla poradit? Děkuji.

iva (Út, 5. 1. 2010 - 20:01)

chtela bych se zeptat jestli je to prenosne se stykem s osobou ktera to ma mame male deti
dekuji iva

PRAVDA (St, 2. 12. 2009 - 17:12)

Ahoj, mohu Ti doporučit na...no jo jen ma nekdo vazny problem uz se na nej sesypou prizivnici a podvodnici

Jarda (Čt, 27. 8. 2009 - 01:08)

Prosím o radu, před 14dny mě začalo bolet ucho,troch mě z něho teklo,odjeli jsme do Podhájske a tam se to koupelemi zklidnilo. Po návratu domů, mě otekla a zčervenala tvář. P.doktorky uvažují o pásovém oparu, nebo růži,ale mě to na dotek nebolí a horečku jsem taky neměl. Prosím, porad´te. Děkuji

majkaxp (Ne, 23. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj, mohu Ti doporučit na sharmonizování organismu
výrobky, které zaručeně pomohou,
je potřeba určitá investice.
Jestli máš zájem, piš na meil:majkaxp"centrum.cz

Jindra (Út, 18. 8. 2009 - 16:08)

Zčistajasna jsem dostala zimnici.nato horečku 39,5 a posléze mi zčervenala a natekla noha,byla celá zapálená,doktor mi předepsal antibiotika,druhý den se mi vytvořily puchýře,noha po studených zábalech se zlepšila,puchýře už také splaskly,ale ted´hraju všemi barvami.Druhý den jsem se nemohla na nohu postavit.Myslím si,že mě něco štíplo a dostala se mi do toho infekce a ještě ke všemu mám nohu skoro 2 roky po operaci po úraze tak se to prý někdy stává.Přeji brzké uzdravení.J

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Reklama

Přidat komentář