Reklama

Nemoc Růže

Šárka (Ne, 9. 7. 2006 - 23:07)

A co urinoterapie nepomáhá vám??

Dana (Ne, 9. 7. 2006 - 22:07)

Je růže přenosná???? prosim poraďte.Děkuji

Alena (St, 23. 10. 2019 - 18:10)

Ano je přenosná

Dana (Ne, 9. 7. 2006 - 21:07)

Prosím Vás poraďte mi, je růže přenosná?
Je to infekční nemoc a můžete mě o tom poradit více? Děkuji

Ivana Hanzal (Ne, 2. 4. 2006 - 23:04)

jak nakazliva je ruze pro ostatni cleny rodiny? je treba se nejak chranit, kdyz jeden clovek tuto nemoc ma? je nebezpecne pro deti, kdyz si dotycny chladi nemocnou nohu v bazenku? diky

Ivana Hanzal (Ne, 2. 4. 2006 - 23:04)

jak nakazliva je ruze pro ostatni cleny rodiny? je treba se nejak chranit, kdyz jeden clovek tuto nemoc ma? je nebezpecne pro deti, kdyz si dotycny chladi nemocnou nohu v bazenku? diky

pavel (Ne, 14. 8. 2005 - 23:08)

babička má na odchodu podruhé růži v noze. Regenerace kůže se mi zdá hrozně pomalá, čím by se tvorba nové kůže dala posílit/urychlit?

lenka janouchov (So, 14. 8. 2004 - 10:08)

Dobry den, moje babicka ma opakovane růži ted po 24 a bere uz 4 antibiotika a stale zadny pokrok.Ma obe lytka zarudla a otekla a jeste lymfedem.Spatne snasi masti a velmi to svedi.Leci ji na koznim v Hradci Kralove.Lze jeste neco jineho vymyslet?Dekuji moc za odpoved

artep (Čt, 12. 8. 2004 - 21:08)

jak nakazliva je ruze pro ostatni cleny rodiny? je treba se nejak chranit, kdyz jeden clovek tuto nemoc ma? je nebezpecne pro deti, kdyz si dotycny chladi nemocnou nohu v bazenku? diky

Julie Vávrová (So, 23. 2. 2002 - 16:02)

Lékař u mne diagnostikoval růži a tromboflebitidu v pravé dolní končetině. Byla jsem zahrnuta do léčebného výzkumného programu, kdy já sama si doma aplikuji injekce Fraxiparinu forte . Ale zajímalo by mne, zda já sama pomoci bylinných preparátů mohu svému zdraví pomoci.

Návštěvník (Út, 11. 12. 2001 - 12:12)

Ano, právě špatný krevní oběh může být příčinou špatné trofiky kůže. Není ten muž zároveň i diabetik? Právě při cukrovce, dochází často k postižení cévního systému a následnému postižení kůže včetně tvorby bércových vředů.

Návštěvník (Út, 11. 12. 2001 - 07:12)

Paní doktorko, k výše uvedenému bych chtěla jen dodat, že díky bohu toto není můj případ, ale problém mé přítelkyně, která se seznámila s jedním mužem a samozřejmě po nějaké době odhalila tento zážitek a prosila mne, protože ví, že mám přístup k internetu, o dotaz na Vás.Je z toho dost nešťastná a má strach, zda něco z výše uvedeného není nakažlivé. Má také dojem, že dotyčný má špatný krevní oběh a z toho i vznikající různé problémy. Děkuji Vám za Váš názor.

Návštěvník (So, 8. 12. 2001 - 00:12)

Doporučovala bych vám co nejdříve z vaším problémem navštívit lékaře. Myslím, že před doktory se za svůj zdravotní probléma nemusíte stydět. Příčinou potíží může být, jak infekce, tak narušená trofika (výživa) kůže z různých vnitřních příčin. Je nutné důkladné vyšetření a okamžitá léčba!

Návštěvník (Pá, 7. 12. 2001 - 10:12)

Prosím o zodpovězení dotazu na následující: co to znamená, když jsou obě nohy od zdola nepravidelně černofialovočervené, na pravé asi tak v polovině holeně něco mokvajícího. V poslední době se tak nějak začíná víceméně zabarvovat i levá ruka do červena, trochu oteklá a takové nepravidelné modřiny. Je to nakažlivé, jak se to může léčit, je to vyléčitelné a jaké jsou další vyhlídky? Nechci se ptát, je mi to trapné a ráda bych o tom věděla něco z fundovaného zdroje.Děkuji Vám

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2001 - 22:10)

Růže = erysipel. Jde o infekční streptokokové onemocnění, které se projevuje na kůži (ohrajičené zánětlivé ložisko, jazykovitě se šířící do okolí - pálí, svědí) a celkově (vysoká horečka, zimnice, bolest hlavy, nevolnost). Místní lymfatické uzliny bývají zvětšené a bolestivé). Onemocnění nezanechává imunitu a může se znovu opakovat. Léčba bývá klid na lůžku a antibiotika. Z bylinné terapie se mohou použít rostliny s antibiotickými účinky jako je měsíček, aloe, lichořeřišnice. Pro zlepšení výživy kůže lze použít měsíčkovou mast, mumio mast, E vitamín (propícnout kapsličku přírodního E vit.) Preventivně lze užívat bylinný sirup Vironal.

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2001 - 19:10)

Zajimalo by me jak se odborne nazyva nemoc RUZE???A co nejvice informaci o teto nemoci... Predem dekuji

Reklama

Přidat komentář