Reklama

BIOLAMPA

Jarda (Pá, 30. 4. 2010 - 00:04)

Proím vás,chci se zeptat, zda používání Biolampy Biostimul Typ SSO1 může být v něčem škodlivé (např. záření atd.). D+kuji za odpověď.

Dalibor (Út, 27. 4. 2010 - 12:04)

Lidičky mrkněte sem na www.biolampa.net, nabízejí biolampy za rozumné ceny mají velký výběr biolamp

Bobo (Po, 12. 4. 2010 - 21:04)

Dobrý den,
zakoupila jsem...Dobrý den, mám dotaz, léčí tato lampa i atopický ekzém ? četla jsem různé názory, ale nikdo nenapsal, který typ světla to je. vzhledem k tomu, že jsem totální laik, nevím, které světlo je k tomu lepší, červené, modré, či zelené. Popřípadě, kolik by od Vás tatověcička stála. Děkuji :-) a přeji hezký večer

Bohunka (Čt, 1. 4. 2010 - 09:04)

Dobrý den,
zakoupila jsem si novou Bioptronovou lampu Zepter, protože jsem měla problémy s malými jizvami v obličejové části. Nyní mám již po problému a lampu nabízím dál. Určitě také někomu dalšímu pomůže. Je to super věcička, která léčí spoustu problémů. Pokud budete mít o ni zájem, tak volejte na tel.č. 732878781!!!! Budete-li chtít poslat foto, tak piště na [email protected]

pepa (St, 31. 3. 2010 - 17:03)

prodám lampu zepter cena dohodou 608084994

janina (Po, 29. 3. 2010 - 14:03)

Mám dvě lampy, jedna je s bílým světlem (zepter) a druhá je s červeným světlem, s možností nastavení pulzace světla (biostimul). Na léčení a od bolesti raději využívám biostimul, avšak bílá zepterka se mi osvědčila v zimním období, kdy je málo sluníčka, dodá jakoby sluneční jas a rozzáří pochmurný den.

pan M.Drastich (St, 10. 3. 2010 - 09:03)

HEZKÝ DEN , PORAĎTE MI...Po dokladnom vycisteni tvare Vasho syna mu nahrievajte postihnute miesta,kazde aspon na 4x pipnutie.Moj syn tiez trpi cervenymi zapalenymi pukmi po tvari a kedze mame male miminko,ktoreho natieram kremom Sudocrem, tak to vyskusal aj moj 15rocny syn a fakt mu to pomohlo.Len treba dat pozor,aby pred nahrievanim biolampou mal vzdy odmastnenu tvar.

Slovakia (St, 10. 3. 2010 - 09:03)

Vaše zkušenosti nikdo...Ano, to ste napisal velmi pekne, ja mam doma tiez biolampu od zepteru a som nesmierne statna, ze ju mam. Je to zazrak, mojim detom uz niekolko krat pomohla a vzdy,ked si nevieme dat s nejakou chorobou rady- siahneme po bioptrome. Je to fakt liecitel nasej rodiny!
Len prosty ludia maju zakodovane v hlave, ze dealer chce na tom zarobit. No ja mu tu pracu absolutne nezavidim a napokon si ju moze skusit kazdy z nas.

vitek (Po, 1. 3. 2010 - 18:03)

HEZKÝ DEN , PORAĎTE MI...Zakoupením lampy Bioptron Zepter.naše lampa podporuje tvorbu kolagenu a dnes se používá v nejluxusnějších kosmetických salónech.ted jsou i hezké slevy. ---kontaktujte mě na email v případě zájmu [email protected]

mirek (Po, 1. 3. 2010 - 15:03)

Dobrý den milerád vám poradím...HEZKÝ DEN , PORAĎTE MI PROSÍM JAK BOJOVAT S AKNÉ U 16 TI LETEHO KLUKA .
děkuji .
M.Drastich

Vítek (Po, 1. 3. 2010 - 13:03)

Dobrý den, chtěla bych si...Dobrý den milerád vám poradím nebojte se mě kontaktovat. [email protected] Antoš

vítek (Po, 1. 3. 2010 - 13:03)

Mam biolampu od dr. STREDY a...Rozhodne je vtom rozdíl..Adost značný..Lampu od Zepteru je lékařský výrobek certifikovaný a nazávadný..Zeptám se vás co určuje cenu výrobku?..Je to jeho funkčnost..Mohu zprostředkovat prodej bioptronu od zepteru [email protected]

Kája (Út, 23. 2. 2010 - 21:02)

Dobrý den, chtěla bych si koupit biolampu.,ale nevímm kterou.Chtěla bych poradit jaká se hodí na léčení atopického ekzému.Děkuji

Bert (So, 30. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj, půjčí mi někdo biolampu na vyzkoušení?Rád bych ji zkusil tak na měsíc.Nabízím 500,- Kč za měsíc.Jsem z Prahy.Pište na e-mail:
[email protected][/p]
Děkuju[/p]

Jakub (Čt, 28. 1. 2010 - 19:01)

Dobrý den,mám na prodej biolampu značky zepter biotron pro i se stojanem.Stav nové nevyužitá,nepoužívaná nasvíceno max. 5 hodin.Cena 4999kč.Pořizovací cena byla 23500kč,ale u mě nemá využití proto bych jí prodal někomu kdo ji využije.Mám k ní všechny doklady.Info na [email protected]

Hell (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Přečtěte si nějakou učebnicu fyziky, chytráci. Jste přesně ta cílová skupina,která je ochotná platit i za to, že je večer tma.

Q. (Ne, 17. 1. 2010 - 15:01)

Od fy Zepter se jedná o lampu...Tak to je skutečně ubohá pseudoanalogie. NC byla udělena i za použití inverzní Radonovy transformace v medicíně. Přesto když nějakou integrální transformaci vysvětluji, neodvolávám se na to, že integrální transformace si zasloužila NC.
Nebo jinak, i pro ty méně chápavé - jestliže jednou formou modality je něco možná léčitelné, neznamená to, že by jinou formou podobné modality bylo léčitelné něco jiného.
Nebo ještě jinak - zcela v duchu *argumentace* typu biolampa a NC by mělo platit i následující: Penicilin je chemikálie a jsou jí léčitelné některé infekce. Chlorid sodný je táké chemikálie a proto by jí měla být léčitelná rakovina.

Bert (So, 16. 1. 2010 - 22:01)

Ahoj, mám ekzém na malíku pravé ruky. Nevím si s ním rady a kožní mi předepisuje kortikoidy. Rád bych zkusil biolampu, ale nechci si ji kupovat. Nechci utrácet hromadu peněz, když nevím jistě, že to pomůže.
Zaplatím za půjčení biolampy. Potřeboval bych ji půjčit na měsíc. Jsem z Prahy a můj e-mail je: [email protected]
Děkuji za nabídky

Iva (Po, 11. 1. 2010 - 10:01)

Má někdo skušenosti s ostruhou na patě? Biolampu koupit není problém, ale ví někdo ,že mu to pomohlo?

Marrina (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Biolampu jsem kupovala kvuli patní ostruze a jako jedina mi pomohla. Mela jsem od lekare predepsany ultrazvuk a nepomohl, lampa ano.

Reklama

Přidat komentář