Reklama

BIOLAMPA

Návštěvník (Út, 15. 10. 2002 - 09:10)

Potřebuji poradit,kterou nejvhodnější biolampu zakoupit pro kosmetický salon.Děkuji

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 15:10)

Jako biolampy jsou označovány přístroje pracující na principu emise polarizovaného světla, u kterého zaznamenáváme jeho pozitivní efekty na lidský organismus. Výzkum efektu polarizovaného světla pro použití v lékařství navazuje na zkušenosti s využitím laseru ve zdravotnictví. Pro doplnění uvádím krátkou definici laseru.

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2002 - 13:10)

Prosím o radu! Do kosmetického salonu potřebuji účinnou biolampu.Předem děkuji za odpovědi.

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 15:09)

Tvrdíte: ... monochromaticnost svetla biolampy je uplnym nesmyslem, nebot pusobeni biolamp je zalozeno na polychromatismu ...Odp.: záření různych vlnových délek má různé účinky na tkáň - to je nezpochybnitelné. Např. červená má spíše stimulační a regenerační efekt, modrá naopak tlumící atd... V polychromatickém světle logicky dochází k protipůsobení jednotlivých složek světla, čímž se jejich parciální účinky snižují. Něco stimulovat a zároveň tlumit, jaký by to mělo smysl ??Vaše teorie by také popírala smysl laserů - to jsou koherentní, čistě monochromatické a 100% polarizované zdroje světla, a o jejich léčivém účinku na tkáň nikdo nepochybuje a je vědecky potvrzena. Na druhé straně máte např. žárovku, která vyzařuje polychromatické nepolarizované světlo - proč se neléčíme žárovkou ??Řekl bych, že biolampa, která se blíží monochromatičností a polarizací laseru, je účinnější než polychromatická a méně polarizovaná. Nebo se mýlím? Tvrdíte: ... Uvedenych 70 aplykacnich moznosti by tedy bylo u monochromatickeho zdroje pouhym zboznym pranim...To je dosti odvážné tvrzení někoho, kdo se ani neseznámil s konkurenčním přístrojem. Těch indikací ale je opravdu v návodu vyjmenováno 60-70.(btw, "aplikace" není ve vyjmenovaných slovech)Nová generace biolampy je prostě lepší nejen v ergonomii, konstrukci a řadě podstatných parametrů, ale i v ceně. A to podstatně :)Pár otázek: Jaký je stupeň (%) polarizace světla u Vaší biolampy? Je konstantní, neklesá po zapnutí se zahříváním lampy ? Nebo mi taky budete tvrdit, že polarizace nemá smysl? S pozdravem Jirka

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 13:09)

Od června 2002 je na trhu nová biolampa. Posílám pár informací. LimetaPŘÍSTROJ BIOSTIMUL - světlo, které léčí - biolampa nové generaceBiostimul je kompaktní a pohotový zdroj léčebného polarizovaného monochromatického světla pro domácí, popř. i pro profesionální použití. Biostimul je také poslední novinkou v oblasti světelné terapie, která oproti dosavadním výrobkům nabízí tyto výhody:- originální ergonomická konstrukce přístroje (tvar větší počítačové myši, odolný proti poškození, nikoliv

Návštěvník (So, 14. 9. 2002 - 18:09)

CHtel bych reagovat na prispevek Jirky z 5.8.02. Uvadena monochromaticnost svetla biolampy je uplnym nesmyslem, nebot pusobeni biolamp je zalozeno na polychromatismu a v pripade, ze by biolampa pracovala pouze se svetlem jedne vlnove delky, znacne by to eliminovalo jeji vyuzitelnost. Uvedenych 70 aplykacnich moznosti by tedy bylo u monochromatickeho zdroje pouhym zboznym pranim. Od roku 1996 zastupuji svycarsky Bioptron a mohu ho vsem vrele doporucit na zaklade zkusenosti sve rodiny i mnohych zakazniku. http://www.bioptron.cz

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 13:09)

Zakoupila jsem tuto biolampu a jsem s ní naprosto spokojena, její použití navíc zesiluje i působení kosmetických přípravků. Velmi příjemným překvapením je i možnost vyzkoušení a vrácení až do tří měsíců, kterou mi distributor na své riziko při koupi nabídl.

Návštěvník (Po, 5. 8. 2002 - 12:08)

Na trhu je od června 2002 nová biolampa poslední generace, žádný "fén", žádná halogenová žárovka se zrcátkem a větrákem, jde o kompaktní, velmi ergonomický přístroj s téměř monochromatickým a vysoce polarizovaným světlem (polarizace je konstantní, neklesá jako u halogenů).Za velice příjemnou cenu pod 4000 Kč! Je určený pro domácí podpůrnou léčbu asi 70 zdrav. obtíží. Máte-li zájem o podrobnější informace, rád Vám je pošlu (" je v záhlaví pod jménem).O kvalitách přístroje svědčí mimo příznivých referencí pacientů a lékařů i to, že se těchto biolamp prodalo od června přes 800 a chystá se i export do zahraničí.

Anna (Ne, 20. 3. 2022 - 22:03)

Prosím více info...

Jana (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Zdravím :-) Zajímavá informace a proč ty tajnosti - neuvedení názvu, ev. dodavatele?

Zdena brzybohata (Pá, 21. 2. 2020 - 05:02)

Hezký den.mohu o tě lampě dostat víc informací a kde se dá pořídit?diky

Lukas (Út, 17. 5. 2022 - 15:05)

Dobrý den mám Bioptron Lampu na prodej v kompletním setu...Lampa barevna terapie stojan a gely vse v originál krabicích. Pokud budete mít zájem můžete mě kontaktovat na 607243909. Děkuji Štěpnička

Lukas (Út, 17. 5. 2022 - 15:05)

Dobrý den mám Bioptron Lampu na prodej v kompletním setu...Lampa barevna terapie stojan a gely vse v originál krabicích. Pokud budete mít zájem můžete mě kontaktovat na 607243909. Děkuji Štěpnička

Návštěvník (Ne, 11. 11. 2001 - 01:11)

Mam biolampu od dr. STREDY a taky od ZEPTERA a neni v tom yadnej rozdil. Jenom ta prvni stoji necele 3.000 a ta druha me vysla na 15.000? No co, nejak ty Svycari videlavat musej. Misa

Návštěvník (St, 31. 10. 2001 - 19:10)

Biolampa od firmy Jenso v Praze stojí kolem 8000kč.Výborně hojí ekzémy,akné a je částečně účinná i při léčbě lupénky.Používám ji v kosmetické provozovně už 7let.

Návštěvník (Út, 23. 10. 2001 - 00:10)

Nechal jsem se "ukecat" manželkou a koupili jsme Zepter. Od té doby nevím co je to rýma a perfektně hojí drobné úrazy. Ekzém nemáme nikdo, ale věřím že pomuže

Návštěvník (Út, 16. 10. 2001 - 06:10)

Lampu jsem zakoupil take, po tom co jsem si ji vyzkousel. Rika se, ze vira tva te uzdravila, ale rocni dite jeste o tom nic nevi a uspesne se mu hoji boule a jine urazy. Nachlazeni, potize s klouby atd. K te lampe je dosti obsahly manual v cestine na co jej pouzit. Ja jej pouzivam hlavne na alergii a to treba nasvicenim primo do oci. Zatim jsem o jine lampe nez s Zepteru neslysel. S pozdravem Ludek

Návštěvník (Pá, 7. 9. 2001 - 15:09)

Lampu mám doma, opravdu jsem si dala oraz, protože to bylo finančně náročné (12 tisíc). Je to švýcarský výrobek koupený přes obchodníka od Zepteru. Nemohu už ale bez ní být, i když při svém amatérském způsobu používání nemohu docela využít všechny její možnosti. Prozatím vím a mám vyzkoušeno, že se skvěle hojí čerstvé rány a jakékoliv rány na kůži. Čím rychleji se použije, tím lépe a nebolí to tak. Skvěle tiší i bolesti v případě popálení (zkusila jsem na opálení od trouby, postříkání horkým olejem - kuchyňské úrazy). Občas se mi dělají prasklinky na konečníku a to byl hlavní důvod, proč mám lampu a taky kvůli hemeroidům při bolesti. Dál to tiší bolesti hlavy a žaludku. Použití by mělo být velmi široké, ale nehodlám si přidělávat další potíže abych to všechno vyzkoušela. Používáme to celá rodina a příbuzní. Podle příručky i na ekzémy je použití, ale vlastní zkušenost nemám. Je to moje domácí sluníčko. A kam nemůže slunce, tam chodí lékař.Možná jsou i jiné lapmy, snad se někdo ozve.

Návštěvník (Čt, 30. 8. 2001 - 20:08)

Máte někdo zkušenosti s používáním biolampy k léčbě ekzému? Jakou značku biolampy si mám pořídit? Kolik asi tak stojí? Děkuji

Reklama

Přidat komentář