Reklama

pocit na zvracení

Ondra (Po, 22. 6. 2009 - 20:06)

Ahoj,už to bude měsíc co mám stále pocit na zvracení. Obcas se mi udela trochu lip, ale k veceru se to zas zhorsi. Ten pocit mam hlavně v krku. Chuť k jídlu mám normálně. poslední dobou jsem jedl poměrně nezdravě a nepravidelně. Může to být tím? nebo třeba ze stresu, který ted často prožívám?'

ala (Po, 25. 5. 2009 - 18:05)

tak na to pozor vážení, může se jednat o virus Helicobacter Pylori !!! Projevuje se únavností pocity na zvracení ,bolestí někdy v noci v žaludku nechutí něco sníst že nám bude blbě ,říháním atd. Přinuťte doktora o odběr krve a především odběrem vzorku žaludeční sliznice!!!
Nebolí to jde o tzv.biopsii .Léčí se to antibiotiky a nutné jsou kontroly! Helic.pylori způsobuje rakovinu žaludku!!!! Rozleptává sliznici v žaludku vznikají vředy a následně rakovina.Info získáte na internetu.Dva Australané dostali Nobelovu cenu za průkaznost rakoviny v žaludku tímto virem.Sami si tento virus aplikovali a zkoušeli sami na sobě. Nenechávejte toto onemocnění tímto virem zajít až tak daleko! Sama jsem si tím prošla a nevyléčili mě ani v nemocnici U Sv. Anny ,tam mě přeléčili vředy a tím to pro ně skončilo. Důkladné vyšetření mi udělali ze známosti v jiné nemocníci a byla jsem týden na kapačkách,dostávala jsem antibiotika do žíly, nebot by můj žaludek už toto těžko snášel. Proto NEDEJTE SE !!!!!Požadujte důkladné vyšetření práve na tento VIRUS HELICOBACTER PYLORI
'

ala (Po, 25. 5. 2009 - 18:05)

pocity na zvracení'

Pavel (Čt, 29. 1. 2009 - 15:01)

děkuju moc, že se o mě tak zajímáte

Popíšu Vám detailně včerejší den.

Ráno:
po vzbuzení mi bylo fajn
po té jsem zapil AD půl sklenicí vlažného čaje, a pak jsem cítil, že je mi trochu špatně(nasnídat se prostě nemůžu, jinak to jde hned ven)
cesta k autobusu proběhla naprosto v pohodě(ani mi nepřišlo, jak mi je tak asi dobře)
v autobuse sedávám každý den se spolužačkou, se kterou si ohromě rozumím a bylo mi tak trochu špatně, ale pořát v únosných mezích

škola:
měl jsem být zkoušený z matematiky(učivo umím na 1) když jsem šel k tabuli, bylo mi docela hodně špatně, ale za chvíli dobré
kolem 11. hodiny jsem snědl rohlík a zůstalo mi docela dost špatně(postupem času se to lepšilo a za hodinku a půl to bylo dobré)

doma:
po příchodu jsem se najedl(francouzská polévka a 30 minut poté kuřecí maso a rozmíchané zemáky) bylo mi špatně, ale čuměl jsem na TV a za hodinku to bylo v únosných mezích
poté jsem začal komunikovat na icq s kamarádama a už mi začalo být hůř
potom mi napsala holka, která se mi líbí a začali jsme si psát a hodně se mi přitížilo a za takových 20 minut jsem se pozvracel, chvilku jsem zůstal na záchodě a brečel, pak jsem sedl s prázdným žaludkem zpět k PC a zase si psal s lidma a už my bylo fajn, až do večera jsem se nebyl schopný ničeho najíst
kolem 10. hodiny jsem se osprchoval, dal si 2 suché rohlíky, bylo mi trochu špatně, ale za chvilku jsem usnul

bohužel nejsem schopný chodit moc do společnosti, což mě mrzí, protože jsem rád mezi lidmi a s holkama je to ještě horší :(

ještě jednou díky všem:-)'

Pavel (Čt, 29. 1. 2009 - 15:01)

děkuju moc, že se o mě tak zajímáte :-)

Popíšu Vám detailně včerejší den.

Ráno:
-po vzbuzení mi bylo fajn
-po té jsem zapil AD půl sklenicí vlažného čaje, a pak jsem cítil, že je mi trochu špatně(nasnídat se prostě nemůžu, jinak to jde hned ven)
-cesta k autobusu proběhla naprosto v pohodě(ani mi nepřišlo, jak mi je tak asi dobře)
-v autobuse sedávám každý den se spolužačkou, se kterou si ohromě rozumím a bylo mi tak trochu špatně, ale pořát v únosných mezích

škola:
-měl jsem být zkoušený z matematiky(učivo umím na 1) když jsem šel k tabuli, bylo mi docela hodně špatně, ale za chvíli dobré
-kolem 11. hodiny jsem snědl rohlík a zůstalo mi docela dost špatně(postupem času se to lepšilo a za hodinku a půl to bylo dobré)

doma:
-po příchodu jsem se najedl(francouzská polévka a 30 minut poté kuřecí maso a rozmíchané zemáky) bylo mi špatně, ale čuměl jsem na TV a za hodinku to bylo v únosných mezích
-poté jsem začal komunikovat na icq s kamarádama a už mi začalo být hůř
-potom mi napsala holka, která se mi líbí a začali jsme si psát a hodně se mi přitížilo a za takových 20 minut jsem se pozvracel, chvilku jsem zůstal na záchodě a brečel, pak jsem sedl s prázdným žaludkem zpět k PC a zase si psal s lidma a už my bylo fajn, až do večera jsem se nebyl schopný ničeho najíst
-kolem 10. hodiny jsem se osprchoval, dal si 2 suché rohlíky, bylo mi trochu špatně, ale za chvilku jsem usnul

bohužel nejsem schopný chodit moc do společnosti, což mě mrzí, protože jsem rád mezi lidmi a s holkama je to ještě horší :(

ještě jednou díky všem:-)'

Pavlina (St, 28. 1. 2009 - 23:01)

Pavle, pokus si zapisovat co jíš a jaké pocity předcházejí tvému pocitu na zvracení.
Potom nám sem písni a my to zhodnotíme, rozhodně na něco přijdem.
Takže třeba:

Snídaně - rohlík (celozr.) tvrdý syr
Hodinu po jídle mírné pociy na zvracení

Zkouška- zvracení

Oběd- vepřo, knedlo zelo
žádné pocity

Před večeří na zvracení, po jídle ok

Zdar a sílu'

Anna (St, 28. 1. 2009 - 18:01)

pro Pavel

Mne byva podobne,u doktora som bola, uplne vsetky vsetky vysetrenia mam v poriadku.
No nebyva mi na vracanie kazdy den, len niekedy. Do roku 2006 som pravidelne cvicila cchi-kung, dovtedy mi nic nebolo, tie dalsie dva roky som cvicila len trosku - skor by som povedala ze som necvivila, no nejako nebolo casu a tak. Bol cas na to, na ono ale nie na cvicenie.
Teraz od januara(leden) 2009 som zacala znova pravidelne cvicit cchi-kung, citim sa lepsie.
Ak chces, tak vyskusaj. Na tejto adrese najdes o cchi-kungu vsetko:
www.cchi-kung.sk
alebo
www.zy-qigong.cz

Pavel (Út, 27. 1. 2009 - 20:01)

Včera mi gastroenteroložka řekla, že už jsme udělali snad všechna možná vyšetření, co jsme mohli a že jsem zdravý a že kdyby byla šaman tak by mi hned pomohla :D'

Pavel (Út, 27. 1. 2009 - 19:01)

Ne, citrón bohužel nepomohl, už jsem zkoušel všechny možné léčitele, vitamíny, vyšetření, prostě všechno...já už jsem tak trochu i ten boj vzdal, ale v poslední době se to fakt nedá.
Co se těch léků na psychiku tak jsem vystřídal co se týká nervozity:
Prosulpin, Lexaurin, Defobin, Neurol
a co se týká AD:
Prothiaden, Ixel a teďka Serlift - ten mi pomáhá výborně na deprese'

Pavlína (Út, 27. 1. 2009 - 14:01)

Pavle, pane jo, to vypadá na neurózu jak vyšitou, ale nechápu, že se ti nespravilo po těch antidepresivech.

nejsem tedy odborník, ale se žaludkem jsem si zažila své, mívala jsem ho překyselený a bývalo mi ve vypjatých situacích blbě.
Pokud by ti pomohla zmírnit potíže voda s citronem, jd o překyselení a měli by ti zabrat léky proti překyselení. Pokud to nepomůže, můžeš mít už vřed nebo zánět žaludku, jak tady někteří psali.
Pokud ani to ne a baštíš vitamíny a minerály a nepomáhají ti ani AD. Tak je máš buď špatně zvolené a je to z nich nebo máš nemoc, o které jsem ještě neslyšela'

Návštěvník (Út, 27. 1. 2009 - 14:01)

Mně se chce zvracet vždy, když vidím v televizi tu vládní zlodějskou sebranku.'

Martinka (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Tak na ni nečum!!

Pavel (Út, 27. 1. 2009 - 14:01)

Čau lidi, jsem rád, že nejsem sám....už skoro 2 roky mě trápí pocit na zvracení(hlavně po jídle a ve stresu), občas i zvracím a absolvoval jsem už snad všechna možná vyšetření(byl jsem už na hadičce do žaludku 3× a 1× na kolonoskopii- spodem, od hormonů po alergie-všechno v pohodě), úplně mi to zničilo život, byl jsem na intru, a proto jsem musel změnit školu a posledního půl roku jsem úplně závislý na antidepresivech, protože jsem si chtěl ublížit. Bál jsem se to říct mojí holce a pořát jsem se vymlouval, proč nemůžu nikam jít, až se se mnou rozešla, teďka je do mě zamilovaná možná nejkrásnější holka na škole a když jí potkám na chodbě a usměje se na mě tak je mi strašně a doma když si s ní píšu tak pořát chodím na záchod zvracet, může to být nějaká psychická choroba??'

Petr (So, 3. 1. 2009 - 21:01)

Když je vám špatně na zvracení po jídle je dobrý tohle:trávící enzymy třeba Pancreolan, suchý housky,jabka bez slupky,hodně pít, pivo,medrin,helicid,každýmu zabírá něco.
'

David (Pá, 27. 1. 2012 - 11:01)

mívám, úplně to samé a dokonce mi stačí si jen představit něco nebo si říct a hned me natahne..ale měl jsme to už odmalička stačilo když mi doktorka dala spejli do pusy a bylo, nebo kdyz jdu ted k zubarce tak to je uplne nejhorsi to me natahuje porad a posledne mi dala nejakou tabletku ktera zabrala nevite jak se jmenuje ta tabletka nebo ktrea koli jina co zabraní temto potížím? děkuji

ÍV (Po, 21. 11. 2011 - 20:11)

půl roku jsem měla pořád pocit na zvracení a bylo mi špatně. Přišli mi, že mám Helikobaktera.

Iveta (Út, 4. 10. 2011 - 07:10)

Už asi rok mě trápí pořád něco, ale ne v kuse je to třeba týden a pak 2 týdny nic. Ze začátku jsem teda měla hrozitánské křeče, průjem a skončilo to na pohotovosti na virovém kde mi daly prášky na uklidnění žaludku a řekli že jsem něbo špatného snědla... ale rok?... no a vraci se to a teď nově asi týden mám ranní nevolnosti... jen co se vzbudím, začne mě bolet břicho, jdu na záchod, samozřejmě průjem a do té doby než odejdu do školy čekám kdy se pozvracím. Zajímavé je že když sedím už v autě je mi lépe... přijde mi to jak z nervů ale já nemám proč se nervovat, žádné zkoušky zatím nemáme... dělala jsem si i těhotenský test a těhotná nejsem...už rok se na vyšetření přemlouvám ale mám z toho strach

Martina (So, 24. 9. 2011 - 14:09)

Myslím,že původní...Téměř celý rok mě trápily pocity na zvracení, přesně tak, že jsem myslela, že fakt budu zvracet a ono nic. Nemohla jsem vůbec jíst. Kolikrát jsem až brečela z těch pocitů, protože jsem věděla, že z toho nic nebude. Byla jsem na všech možných vyšetřeních a nic nezjistili. Rok před tím, než mě ty pocity začaly trápit, jsem prodělala velké životní změny a to ve velmi rychlém tempu. Svatba, stěhování, nová práce. Myslím, že se to nějak nastřádalo a přidal jsem se k tomu nezvladatelný stres v práci. Až když jsem jsem dala výpověď a zvolnila životní tempo, tak ty pocity pomalu vymizely. Ale trvalo to fakt dlouho... Psychika je pěknej zmetek, takže bych hledala příčinu tam a nebála bych se příště navštívit psychologa - to je ten, co se snaží přijít na příčinu problému v naší hlavě.

Milena (Pá, 2. 9. 2011 - 12:09)

Stává se mi, že v noci mě...V dubnu mě také trápily nevolnosti a nechutenství.Denodenně od rána pocit na zvracení,po 14 dnech jsem šla k lékaři - všechna vyšetření byla v pořádku.Prý je to psychické.Přitom já se cítila psychicky OK.Nasadili mi antidepresiva, po 14 dnech zabrali a bylo po nevolnostech.Tak to asi byla ta psychika i když jsem tomu nevěřila.

K. (Čt, 1. 9. 2011 - 18:09)

Stává se mi, že v noci mě vzbudí ze sponí silný pocit na zvracení. Fofrem letím něco slupnout, protože napití nepomáhá. Je to prý podrážděný zvratný nerv. Jsem strachy bez sebe, aby se mi to nestalo někde v autobusu. Nejvíc jsem se bála při promoci, živě jsem si představila, jak uprostřed auly hodím šavli. Stává se mi to čím dál častěji. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Reklama

Přidat komentář