Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

Anonym (Pá, 27. 9. 2024 - 14:09)

Pravda, u cigošů nebo světských to je celkem běžné. Ty jdi pohonit úchyle a budeš mít víc klidu.

Default User Image
Marie (Út, 24. 9. 2024 - 08:09)

Také si myslím,že to funguje v mnoha rodinách že maminka dcer zaskočí, když dcera nemůže a u nás taky. Mám dvě dcery jedna je vdaná má dvě děti a druhá přítele bez dětí. Manžel zemřel brzo to bylo holkám 16 a 11 a mě 36.Starší si našla chlapce a ten k nám často chodil na návštěvu a i pomáhat.Bylo mu 19 a dělal vše co mohl aby pomohl.Mě se také líbil a s druhou dcerou si také rozuměl.Chodil k nám tak často,že jsme ho všechny začaly brát jako by k nám patřil.Tak se stávalo,že mladší dcera se nestyděla a před ním se převlékala a já jsem ho už brala jako součást rodiny tak jsem před ním chodila často ve spodním prádle.Bylo mi teprv 37 štíhlá 167 cm a prsa čtyřky.Starší dceři to nevadilo a byla ráda že si všichni rozumíme.Já jsem byla zvyklá večer chodit v průsvitné noční košilce a dcery taky kde bylo všechno vidět.Jednou když přišel na návštěvu neohlášen večer tak jsem mu přišla naproti ho přivítat takhle oblečená aniž bych si to uvědomila.Dala jsem mu pusu a došlo mi,že jsem před ním prakticky úplně nahá.Omluvila jsem se a on řekl.To se neomlouvejte jste nádherná i vaše dcery a já vás všechny miluju.Dcera na to koukala a řekla.Tak už nás znáš všechny nahé tak se klidně ukaž aby mamka se ségrou viděly jak jsem si dobře vybrala.On povídá.To nemůžu protože mi bude stát jí šeptá.No právě proto v celé tvé kráse.Začala jsem mu pomáhat a holky taky.Za chvilku byl nahý a penis mu stál úplně tvrdý.Ta mladší tohle ještě neviděla tak vykulila oči a otevřela pusu.Ta starší ho vzala do ruky a pomalu mu ho honila.Vůbec  neprotestoval a stál tam jako sloup.Mami povídá dcera.Jsme jedna rodina tak jestli budeš hodně potřebovat tak ti můj miláček se vším pomůže a vezmi si ho do ruky ať se seznámíte i tak a ty ségra taky. Vzala jsem ho do ruky a byl krásný dlouhý a silný a tepla v něm krev.

Default User Image
Marie (Út, 24. 9. 2024 - 08:09)

Hladila jsem mu ho a pevně stiskla a on si mě k sobě přitáhnul a pevně objal a políbil do vlasů.Podívala jsem se mu do očí a sklopila zrak na tu jeho chloubu.Byl nádherný a já mu ho honika a moc chtěla kouřit.Chtěla jsem ho mít plnou pusu,lízat ten krásný žalud a mačkat koule.Bylo mi to ale trapné před holkama tedy aspoň teď a tady.Holky se dívali a ta starší pobídla tu mladší.Tak se jdi také seznámit ať to je při jednom.Ta nevěděla jak nato tak jsem jí to ukázala a pomohla.Držela ho v ruce a nevěděla co s ním tak jsem jí položila ruku na tu její a honily spolu.Po chvilce už to uměla a honila sama.Tak jsme ho všechny znaly a odvedli si ho k televizi.Dcera se s ním začala líbat,honit mu ho a sklonila se mu do rozkroku a kouřila.Okamžitě jsme obě zapoměli na telku a dívaly se na ně.Mladší dcera jen zírala protože to ještě neznala a já jsem jen mlsně koukala a olizovala si rty.On se na mě díval a vzdychal a hladil holku ve vlasech.Já si sedla tak,aby na mě dobře viděl a trošku rostáhla nohy a rukou si hrála se svojí lasturkou.Holka se toho všimla přestala kouřit a šla ke mě.Pohladí mě po vlasech a políbí na tvář.Zadívala se mi do očí a začala líbat a já se nebránila.Proplétaly jsme jazyky v ústech a vášnivě se líbali.Ohlédla jsem se co dělají ti dva a on ji podal ruku a přitáhl k sobě.Ona ze sebe shodila košilku a vrhla se mu na ten stojící klacek a honila mu ho a pusinkovla žaluda a koule.Po chvíli jsme se posadili a byla otázka.Jak to bude dál?Přece nemůže mít tři ženy.Ta starší povídá.A proč ne jsme jedna rodina a on náš miláček.To jako i v milování?Zeptala jsem se rovnou.Jo i v tom.Budeme si pomáhat.Věděla jsem,že už to hodně potřebuji a tohle je vysvobození.Mohu?Ptám se dcery a ona s úsměvem kývla.Ale tady před náma řekla dcera ne že si ho odvedeš do ložnice.

Default User Image
Marie (Út, 24. 9. 2024 - 09:09)

Vstala jsem sundala košilku a stála před ním úplně nahá.Podám mu ruku a on mi ji stiskne.Zatáhnu on vstane podívám se mu do očí a začnu líbat. Holky se posadilu do křesla vedle sebe a dívají se.Líbáme se vášnivě a dlouze.On mě hladí po zádech ve vlasech.Sjede rukou na zadeček a hladí mi ho.Druhou rukou mi stiskne prso a tiskne ho tak silně,že ho musím napomenout,že to bolí.On mi šeptá,že tyhle prsa chtěl držet už od začátku co k nám chodí a teď je má a nejen prsa a druhou rukou mi projede v lasturce.Podlomila se mi kolena a šeptám.Je to všechno tvoje tak si to vem.Podívám se na holky a ty se dívají a hladí se navzájem na prsou.Povídám mu.Chci ti ho kouřit a šukat k zbláznění.Klesla jsem mu k němu a vzala do úst.Takovou nádheru jsem už dlouho neměla.Mačkám mu koule a kouřím penis.Mám ho plnou pusu a to miluju.najednou si mě postaví a řekne.Chci vám ji lízat.Radostně jsem vyjekla a zeptala se.69ku?Okamžitě jsem padla na podlahu a on na mě.Bylo to tak nádherné a vzrušující.Povídám mu.Máš nádherný penis a on na mě.Chci aby jste mu neříkala penis ale čurák.Nebojte se to říkat vzrušuje mě to.Ani nevím jak dlouho jsme v téhle poloze vydrželi,ale najednou se na mě otočil a začal mě líbat a chtěl podemě.Lehnul si a já na něj a líbám se.Čurák mu trčel nahoru a chtěla jsem ho mít v sobě.Seděla jsem mu na nohou a prohlížela tan tvrdý klacek a držela oběma rukama.Mačkal mi prsa a bradavky a já se nadzvedla a nasměroval si ho do lasturky.Dosedla jsem a už byl jen můj.Začala jízda a nevěděla jsem kdy přestat.Věděla jsem že do mě stříká,ale to jsem chtěla a on byl pořád tvrdý a lačný po mém těle a prsou.Dala jsem mu vše co chtěl a dám mu to kdykoli bude chtít.Bude muset obšťastnit i holky což udělal.Ale to zas jindy.Je to náš miláček a nedáme na něj dopustit.

Default User Image
Marie (St, 25. 9. 2024 - 06:09)

Ležíme vedle sebe na koberci a já jsem krásně spokojená s tím co se teď stalo.On si sednul vedle mě a já k němu.Vzal mi ruku,dlouze mi ji políbil a řekl.Bylo to krásné a za to moc děkuji.Políbil mě na rty a sehnul se k prsů a obě políbil na bradavky a pohladil.Usmála jsem se a řekla.Jsem kdykoli tvoje.Vstal a odešel do koupelny.Starší dcera ke mě přišla podala mi ruku a pomohla mi vstát.Spokojená mami?Ptá se mě.Je úžasný milenec,pozorný,milý,krásný a hodný.Půjčíš mi ho zase někdy?Kdykoli budeš potřebovat mami a odešla za ním do koupelny.Oblékla jsem si košilku a sedla k televizi.Mladší dcera ke mě přisedla a dala mi pusu.Ptala se mě jaké to bylo a jestli mě to nebolelo když ho do mě strkal a vše kolem sexu a milování.Vše jsem jí vysvětlila a ona z toho měla radost že všechno ví.Mladí dlouho nešli a tak jsem se šla podívat do koupelny jestli tam neusnuli.Otevřu dveře a zrovna jsem přišla v tom nejlepším.Holka opřená o pračku a on ji držel za boky a zezadu jí ho tam vrážel.V tu chvíli jsem chtěla být na jejím místě ale nemůžu mít všechno a ten pohled taky za to stál.Stojím ve dveřích dívám se a ani jsem nezpozorovala že ta mladší stojí vedle mě a taky se dívá.Oba věděli,že jsme tam a přesto nepřestali.On ještě přidal na frekvenci za chvilku bylo vidět že už bude.Poslední přírazy prudce ho vytáhl ona se otočí klekne a přisaje se mu na něj.Všechno jí vyloží do pusinky do poslední kapky ona vstane a s tou náloží v pusince se s ním začne líbat.Vášnivě se líbají a spolu to vychutnávají a polykají.To mě naprosto uchvátilo a vzrušilo,že jsem se málem počůrala.Ještě v objetí se na nás podívají a dcera řekne.Tak co líbilo?Nádhera povídám.To chci taky.Neboj všechno bude.No a co s tebou ségra na tebe nesmíme zapomenout říká ta starší.Ty mi ho půjčíš ptá se.No jasně kdy budeš chtít.

Default User Image
Marie (St, 25. 9. 2024 - 07:09)

Všechny jsme si vzaly noční košilky on si vzal trenky udělali kávu a odpočívali u televize.Já se starší dcerou jsme zabraly křesla.On si lehnul na pohovku a mladší si sedla na zem vedle pohovky.Sedni si ke mě povídá té mladší.Vžyť tě ta zem musí tlačit udělám ti místo.Sedla si k němu a on jí položil hlavu do klína.Díváme se na telku klábosíma a on usnul.Nech ho spát je unavený vždyť odvedl kus poctivé práce.Povídám.Holka měla jeho hlavu v klíně a hladila ho ve vlasech.Nevěnujeme jim pozornost,popíjíma kávu a já se ohlédnu jestli ještě spí.Ta potvůrky měla ruku v jeho trenkách a prozkoumává mu ho.On už nespal a nechal jí.Sundal si trenky a ona mu na něj zírala a honila.Sundal jí košilku a hladil její rostoucí prsíčka. Měla je malá špičatá jak to u mladičkých dívek bývá.Ona mu ho honila a hladila koule a on jí hladil a olizoval prsíčka.Začal se s ní líbat ale ona ještě nezkušená ale za chvilku jí to naučil a líbali se jak zkušení milenci.Otočili jsme obě křesla a díváme se na ně.Oni oba nazí a po delším mazlení připraveni na první milování mojí dcery.Povídám mu.Musíš opatrně je to prvnička.Ona roztažená na koberci a on na ní.Přiloží toho jeho čuráka na její lasturku a pomalu zasouvá.Už jsem u tvého věnečku miláčku povídá jí a udělám z tebe ženu.Prudce přirazí a dcerka výkřikne.Narazil ho do ní celého a čeká až si její prcinka zvykne.Jí tečou slzy po tváři a on jí hladí a líbá.Nechá ho v ní a po delší době s ním začne jezdit.Už jí to nebolí a tak jí začne šukat a nepřestává.Šukají hrozně dlouho a ona je jak nenasytná saň.Chce to zas a znovu a nepřestávat.Už bude a ona mu řekla,že to chce taky do pusy líbat se a sníst to spolu.Tak jo povídá.Vystříkal jí to všechno do pusy začali se líbat a společně po spolkli.Já s dcerou jsme se drželi za ruce a nakonec krásně líbali.  

Default User Image
Marie (St, 25. 9. 2024 - 08:09)

Všechny tři jsme ho milovali a on miloval nás.Pokaždé když přišel k nám tak nás obešel a všechny políbil.Já jsem si nikdy neodepřela mu sáhnout do rozkroku a on mi pohladil a zmačknul prsa a při každé příležitosti se o ně otřel,ale ani holky nezapomněl osahat a ony jeho a nikomu nevadilo,že to tak je.Občas ho načapám když přijdu z práce domů jak šuká tu mladší v ložnicia jen se podívám a v poklidu se v ložnici svléknu,vezmu si jen dlouhé triko a jdu do obývák.Ona krásně vzdychá a já si ji honím sama.Někdy to nevydržím a jdu se k nim přidat.On leží na ní a já se dívám jak mu koule pleskají o hejí prdelku.Přistoupím a vezmu mu je do dlaně a hraju si s nima.Jeho to rozpálí a ještě víc do ní přiráží.Vystříká jí to všechno do pusy a mě přitom líbá a mačká kozy.Holka to všechno polkne a nechá nás.Já se mu vrhnu na čurája a lížu její šťávy a jeho sperma.Moc se mi líbí když mi sahá na prsa a hraje si s nima proto chci aby mi na ně sahal i když jsem oblečená.Žádnou z nás nezanedbává a šukáme s ním když on má chuť a nebo každá zvlášť a nedělá nám problém se třeba jen dívat a nikomu nevadí když si ostatní dívají.Dokonce nemáme ani problém se mazlit holky spolu.Lížeme se navzájem i prstíme a náš miláček nás šuká na střídačku.To jsem třeba miláčka potkzka na ulici a pozvala k nám na kasfe.Mladší holka už byla doma.Pozdravili jsme ji on ji políbil a pohladil prsíčka a ona že se bude učit.Přišel za mnou do kuchyně a políbil na šíji.Chytil mě za prsa a tvrdým čurákem se mi přitiskl na zadek.Okamžité mi vše vypadlo z rukou a přitiskla jsem mu ruce na prsa ještě víc.Zrovna přišla starší dcera a jen nás oba políbila a nechala nás.Svlíknul mě a zezadu šukal v kuchyni a mačkal prsa.Holka přišla a povídá zkusíme to někdy do zadečku?Celý udýchaná jsem řekla,že určitě ano a on se do mě udělal.

Default User Image
Marie (St, 25. 9. 2024 - 13:09)

Tak takhle to u nás chodilo a chodí dodnes.Starší dcera se v 18 vdala za našeho milovaného miláčka a svatební noc jsme si opravdu všichni užili.O veselce jsme se velice dobře poznali s jeho rodičema a jen tak v legraci když už jsme měli upito jsem naznačila že by jsme svatební noc mohli strávit všichni společně ale jeho rodiče to moc nevzali.Tak jeho mamka by se ještě nechala zpracovat,ale otec je starý morous a u něj by to nepřicházelo v úvahu.Odhadovala jsem ho,že s ním doma nic není a odhadla jsem ho dobře,protože mi jeho žena potvrdila to co jsem si myslela.Tak veselka byla v jednom penzionu mimo město a přespávalo se tam do rána.S jeho mamkou jsme si velice dobře porozuměly a k ránu jsme spolu i tancovaly.Ten její už dávno spal a když to zkončilo tak jsme spolu šli ke mě na pokoj.Svěřila se mi,že už spolu dlouho nic neměli a jí to moc chybí.Povídala že není tak stará ani tak ošklivá aby o ní nikdo nezavadil.Ubezpečila jsem jí že je hezká a že by to neměla vzdávat.Nikoho nezná mi řekla a já v opilosti jsem jí řekla rovnou.Vždyť máš doma tak nádherného hřebečka a ty hledáš jinde?Proč toho nevyužiješ.To je přece syn to nemohu.A proč ne?Je to mužský a moc pěkný a třeba by tě chtěl já ti to domluvím,chceš.Řekla jsem jí v opilosti a ona souhlasila ale vůbec tomu nevěřila. brala to jako legraci.Chceš ho hned povídám.Jo chci ale určitě to nebude nevěřím že by s vlastní mámou.Odešla jsem vedle k mladejm zrovna mu ho holky kouřili a povídám mu to.Cože mamku vytřeštil očí. Tak jí mohu říct že jo?Proč ne vždy jsem jí obdivoval,ale určitě odmítne.Odešla jsem jí to říct a ona úplně rozkvetla a že se jde osprchovat.To jsem vzala jako souhlas a šla mu to říct.Váhal,ale vzala jsem ho za ruku a povídám.Je nadržená a jestli jí chceš tak neváhej neodmítne tě. Je v mém pokoji.

Default User Image
Marie (St, 25. 9. 2024 - 14:09)

Spolu přijdeme na pokoj a ona ještě ve sprše.Nakouknu do koupelny a povídám.Tak ti vedu tu tvoji lásku.On opravdu chce?Povídá.Ano chce a je připraven.Prosím tě neodcházej stydím se.Vyšla jen v županu a on stál u postele.Přišla k němu a pohladila.Najednou se zarazila a řekla.Ale ty už jsi ženatý to nemůžeme.Co na to řekne ta tvoje.Jestli chceš tak přijde taky a dovolí ti to.Tak jo přiveďte jí.Manželka přišla políbila jí a vše jí odsouhlasila.Nechtěla aby jsme odešly a hned ho začala svlékat. Nakonec ze sebe shodila i župan a začala ho líbat tak vášnivě a stojící péro honila jak šílená.On jí hladil a mačkal prsa asi tak stejná jako mám já a prstí štěrbinku.Po chvilce ji položil na postel ona roztáhla nohy a on jí tu štěrbiny vyplnil svým čurákem.Obě jsme na ně nadrženě koukaly a přišla i mladší holka.Ta podívaná nás úplně dostala a že jsme se svlékly do naha jedna druhou osahávali a líbali.Náš miláček bušil do své maminky a ona jen hekala a nechtěla přestat.Šukal jí asi půl hodiny a potom se do ní udělal až to z ní vytékalo.Když se uklidnila tak se na nás zadívala a povídá.Tak ty a holky s ním taky?Jen jsme kývly a ona se usmála.Tak to budu muset chodit často na návštěvu.A nebude ti vadit občas i milování se mnou a holkama?Navrhla jsem jí.Nebude.Už dlouho přemýšlím nad tím jaké to je se milovat se ženou tak tady to budu mít při jednom.Tak a teď bude muset náš miláček uspokojovat čtyři ženy.Tak to mu bylo 21 to je v nejlepších letech.Mladší holce 13,starší 18,mě 38 a jeho mamince 41.Tak to měl co dělat aby všechny uspokojil.Chodula k nám jednou týdně někdy i víc a někdy i přestala a to měl opravdu co dělat.Šukal nás všechny čtyři a vymýšleli jsme různé hry a polohy.Nechaly jsme ho s náma dělat všechno možné mluvili i o análu. Do prdelky nás to láká ani jedna to ještě nazná

Default User Image
Marie (St, 25. 9. 2024 - 21:09)

Náš miláček k nám přestal docházet na návštěvu a jako dcery manžel se k nám do domu nastěhoval.Dům je velký a v pohodě se tam vejdeme i když budou děti.Jeho maminka se občas u nás taky vyspí,aby jsme se mohli pobavit u vínka a užít sex.Dovolili jsme jí,že k nám může přijít kdykoli a nejen na sex.Byla z toho nadšená a její manžel jí nepodezříval,že je nevěrná když přijde druhý den od nás.Občas uděláme u nás v domě orgie a milujeme se všichni dohromady.Náš miláček nás všechny dokázal za večer obšťastnit a to byl vždy velký výkon a za to velký obdiv.Dostala jsem velkou chuť na jeho mamku a chtěla se s ní milovat.Zavolala jsem jí do práce a pozvala jí k nám když nikdo nebyl doma.Přišla jak jsme se domluvily.Popíjíme kávu a já jí řekla jak jí moc chci pomilovat.Zůstala jako omráčená a bezeslova jsme se začaly líbat a svlékat.Byla mezi námi taková vášeň,osahávaly jsme si prsa,tahaly za bradavky a prstily kundičky.Než přišli ostatní tak jsem zase popíjaly kávu.Holky přišly a sedla si k nám a povídali si spolu až do večera.To přišel náš miláček a jak jsme se rozjely hned jsme ho zavolaly k nám a chtěly po něm aby se před náma všema svléknul a honil si ho.Neměl s tím problém a klidně si ho honil.Jeho mamka se zvedla a svlékla se do naha a začala ho líbat a honit mu ho.On jí otočil k sobě zády,naslinil si prsty a pomazal slinama jí prdelku mezi půlkama.Ona vyšpulila pedelku a tušila co bude.Tvrdým čurákem jí tlačil do análu a ona jen držela a čekala jak jí tam vklouzne a prvně v životě užije anální sex. Dostal se jí do prdelky a jí se to moc líbilo.Držel jí za boky a přirážel dokut jí tu prdelku nevystříkal.Prdlka jí pálila,ale byla šťastná،že se miluje s vlastním synem.Povídá nám.Klidně bych si dokázala představit jak mě šukají dva chlapy do obou dírek.Ale nemůžu mítvšechno že.

Default User Image
Marie (Čt, 26. 9. 2024 - 07:09)

Život šel dál naše setkávání se různě proplétalo takže máš miláček nás všechny obšťastňoval včetně jeho maminky která k nám docházela a nejen za sexem.Domluvili jsme se všichni na tom,že si budeme dávat pozor aby některou z nás náš hřebečk neoplodnil ovšem s výjimkou starší dcery jeho manželky.Mladší dceři bylo už 16 a hledala si chlapce aby k nám do rodiny zapadl byl na sex pro všechny a se všemi,nestyděl se a hlavně nežárlil.Když přivedla k nám domů nějakého chlapce tak jsme si ho hned otestovaly.Ne že by jsme s ním hned měli sex ale u povídání se toho také dá hodně poznat.Trvalo to asi rok a ten pravý přišel.Byl pěkný urostlý a bylo mu 18.Všichni jsme s ním vycházeli v pohodě a on k nám docházel už pravidelně a i občas přespal.Všimla jsem si,že mi kouká na prsa a když se naše pohledy střetli tak se usmíval a mě to lichotilo.S dcerou už sex měl a byl překvapen jak je zkušená a to se mu líbilo a často se jí ptal kde ty zkušenosti pobrala že v jejím věku jsou holky na tohle telátka.Občas se mi i povedlo se před ním ukázat v podprsence a kalhotkách a i starší dcera toho někdy využila a on po nás jen mlsně koukal. Rozhodli jsme se tedy ho zasvětit do našeho rodinného tajemství.Do té doby jsme se snažili být normální.Když nastal ten den nebo spíš ta noc přišel k nám až večer kolem 8 hodiny a chtěl být do rána. Už jsme seděli u televize a všechny v průsvitných nočních košilkách a pod nima nic a náš miláček byl u rodičů,ale o všem věděl.Zazvonil u dveří a dcera mu šla otevřít.Byl překvapen košilkou a políbil jí.Jakmile se zavřeli dveře a on se zouvale tak jsem ho přišla pozdravit já.Chvilku byl v šoku a sjížděl moje tělo očima.Políbila jsem ho na uvítanou a přitiskla se prsama na jeho hruď.Když vstoupil do obýváku a uviděl starší dceru tak se musel už opřít o zeď. 

Default User Image
Marie (Čt, 26. 9. 2024 - 08:09)

Ta k němu přišla políbila a sáhla mu do rozkroku.Tam už měl tvrdo a potřeboval to ven.Holky si ho vzali do parády a svlékali ho.On nejdřív nevěděl ale když zjistil že může a jeho holka neprotestuje tak se uvolnil a obě začal líbat a osahávat.Holky mu klesli k jeho klacku a já jsem se mu odhalila úplně.On si mě přitáhnul a zmačknul prsa jako před lety náš miláček.Zabolelo to a vyjekla jsem a řekla,že musí být jemný. Povídá.Tyhle kozy jsem chtěl držet a tebe šukat a tvoje dcery taky vojedu.Chci aby jste byly moje děvky.Tak na co čekáš ukaž se kládu na to máš a když budeš dobrej tak ti dáme ještě jednu děvku.V tu ránu udstrčil holky vrhnul se na mě otočil a vrazil čuráka do mě až jsem vykřikla a začal do mě bušit.Kozy se mi houpaly a on je chytal,mačkal a tahal za bradavky až mi blahem tekly slzy.Bušil do mě dobu a holky jen zíraly.Najednou se prohnul a vyprázdnit do mě koule.Odstrčil mě a popad starší holku.Otočil jí chytil za boky a to samé dělal i s ní.Byl k neutahání.Bušil do ní zezadu kozy se jí houpaly.Mačkal je a tahal za bradavky tak moc až ječela jak siréna.Znovu se vystříkal.Odhodil jí stranou a se stále tvrdým popadnul mladší holku a tu šukal taky zezadu a tvrdě až ječela a kvílela.Udělal nás všechny a ten klacek mu pořád stál.Nastříkal do nás svoje semeno a pořád neměl dost.To se bude miláčkovo mámě líbit.Vstala jsem a chytla ho za toho stále tvrdého čuráka a povídám.Ty ještě nemáš dost?Chceš se přesvědčit ty děvka.Tak ukaž co umíš a nešetříi mě.Vystřídal se mnou snad všechny polohy co znám po celém domě a šukal i můj zadek což jsem uvítala a nakonec v koupelně mě posadil do sprchy a vymočil se na mě.Močil mi do klína,na prsa,na hlavu do vlasů a do pusy a mohu říct,že po takovém maratonu mi to nevadilo a byla to krásná tečka.Sprcha byla společná.

Default User Image
Marie (Čt, 26. 9. 2024 - 20:09)

Když přišel náš miláček domů,nevěřil co vidí v obýváku.Seděli jsme u telky všechny tři oblečené jen košilkách a tak trochu zničené.V křesle seděl borec,který mu byl představen jako kluk mladší holky.Podal mu ruku a povídá.Tak už si se seznámil s naší rodinou?Tak to tě vítám a asi už víš co tě čeká.Jo vím a je to super.Slíbili mi ještě jednu a tu tady pořád nevidím.Vložila jsem se do rozhovoru a povídám.To je jeho mamka a ta přijde až zítra a přespí.Už jsem jí o tobě psala a těší se na tebe.Supr říká tak to zítra přijdu taky a užijeme si to všichni.Kluci si plácli a odešli do pokoje aby si popovídali.Sotva se zavřeli dveře už jsme si vyprávěly naše zážitky a pocity.Já jsem dceru chválila že našla moc dobře a kluci si budou určitě taky rozumět.Žárlivce bych tu určitě nesnesla.Asi za hodinu nový člen odcházel domů.Obešel nás všechny a polibkem se rozloučil a zeptal se jestli může zítra přijít a přespat.No jasně povídám.Počítáme s tebou a připravíme pro tebe postel ale možná,že jí nebudeš ani potřebovat a doufám,že si se nepředvedl jen dneska a zítra to bude pokračovat.Vyspím se na to a těším se na jízdu.Ještě musím poznat tu čtvrtou tak doufám že dorazí.Kolik jí vlastně je a kolik tobě ani jsme se k tomu nedostali. Tak než odejdeš tak ti to řeknu.Tak tvojí holce je 17 ale to už víš.Starší je 22,mě je 42 a jeho mamce je 45,tady našemu mladými je 25 a tobě co vím tak je 18.Ok souhlasí povídá.Tak na to kolik ti je podváš slušný výkon tak chci být zvědavý na tu pětačtyřicítku.Neboj budeš překvapen.Povídám.Je pěkná,umí to a hlavně to chce.Myslím si,že si vás osedlá oba najednou.Usmál se rozloučil a s úsměvem na tváři odešel.Miláček se šel osprchovat přišel za námi úplně nahý s tvrdým.Lehnul na pohovku a honil si ho.Vypnuli jsme telku,odvedly si ho do ložnice aby nás pomiloval.

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 08:09)

Druhý den ráno jsem vstávala jako první a odešla do kuchyně si uvařit kávu.Za mnou vstával miláček šel kolem mě políbil na tvář a já jeho a já si neodpustila mu na něj sáhnout.Spíme všichni nahý a často chodíme i po domě polo nebo úplně svlečený.Je to pohodlně a nikomu to nevadí.Pohladil mi prsa a prdelku a říkal že se musí vyčůrat.Šel na záchod a já mu povídám.Mohu jít s tebou a podržet ti ho a podívat jak čůráš? No jasně povídá.Stoupnul si k míse a jámu ho vzala do ruky.Musíš se trefit mi povídá tak miř dobře nebo budeme uklízet a stáhni předkožku z žaluda je to lepší aspoň při čůrání nic neodkapává.Držela jsem ho prstama byl malý a měkký přetáhla přes žalud kůžičku a mířila do mísy.Začal močit a mě se vybavil zážitek s naším novým hřebečkem jak na mě čůral a načůral mi i do pusy.Vůbec mi to nebylo nepříjemné a chci to zase.Chci zase to vzrušení jak na mě stříká horká moč a z toho jejich čůráka mi to stříká to pusy a vytéká zase ven po prsou.Tady ale ne to až někdy ve sprše nebo vaně.Tady čůrání dopadlo dobře trefila jsem se a i jsem mu ho správně oklepala.Políbila jsem mu ho a dostala takový nápad.Příště si sednu na mísu na čurání roztáhne nohy a ty mi mezi ně budeš čůrat. Šli jsme si uvařit kávu a za chvilku přišly holky a byla společná snídaně.Debatovali jsme o dnešním večeru a že je pátek a všichni se musíme sejít včas.Já zavolám Katce to je mamka miláčka aby nepřišla pozdě.Nejpozději v 6 hodin.Dcera to zavolala tomu svému a vše bylo domluveno.Rozešli jsme se do práce a holka do školy a těšili na večer.Po práci jsme se sešli všichni doma a jako vždy přivítali polibkem.Dijelo se nakoupit občerstvení.Alkohol ale i nealko a něco k zakousnutí.Katku jsme vyzvedli dima a tomu jejímu jsme řekli,že děláme dámský mejdan aby ho nenapadlo k nám přijít. 

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 09:09)

Doma byla připava hotová raz dva.Následovsla sprcha,koupel a oblékání do něčeho pěkného a vzrušujícího a řekla to i holkám.Katka byla oblečená suprovně.Přilehavé tričko aby vynikla prsa,krátkou sukýnku a černé silonky.No prostě sexy.Já jsem si oblékla tu nejlepší podprsenku a kalhotky a vzala volnou halenku s velkým výstřihem a tu nejkratší minisukni.Holky se také snažily a zírala jsem jaké mám sexy kočky.Trička a mini.Starší dcera má prsa po mě tak jí to sakra moc slušelo.Miláček si vzal tričko a kraťasy a už jen ten jeden kvůli kterému se to všechno dělalo.Říkam jin jen tak z legrace.Proč takové parády,když stejně budeme všechny za chvilku nahé.Smály se.Ale musí to tak být už jen kvůli tomu vzrušení. Chlapec přišel a Katku jsme uklidil do vedlejšího pokoje.On vešel a nestačil se divit.Zíral na tu krásu a popadal dech.Obešel všechny pozdravit polibkem a začala zábava.Pustila se hudba a chvilku se tančilu a popíjel alkohol.Katka byla vedle ale tu jsme pro něj měli jako překvapení.Čekali jsme jestli si vzpomene.Obcházel nás všechny osahával při tanci i líbal,ale ani náš miláček nezůstával pozadu a i on se činil.Najednou se zarazil a povídá a co ta čtvrtá ta nepřišla.Ale jo čekáme až si vzpomeneš.Tak si ji kluci přiveďte je vedle.Šli pro ni a přivedli mezi nás.Byla krásná jen zářila a on jí sjížděl očima.Představili se a byl krásný a dlouhý polibek.On jí řekl.Chci tě hned tady a předevšema.Tak pojď ty zvíře a doufám že to bude stát zato a chci vás mít oba v sobě.Oba kluci se v mžiku svlékli a vrhli se na ní.Svlékali jí z těch těsných hadříků a ona se nechala a vzdychala.Zíraly jsme všechny tři naně a to vzrušení z nás jen stříkalo.Ona si k nim klekla a kouřila je oba najednou.Oba si je dala do pusy,kouřila a mačkala koule a oba se nestačili divit co s nima dělá.

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 10:09)

Ruce měla na jejich prdelkách a najednou jiim oboum vsunula ukazováčky do análů a oni jen hekli překvapením.Katka si je vzala do parády asi připravená na všechno a kluci se činili.Roman to je chlapec té mladš jí šukal zezadu,mačkal prsa a zuřivě tahal za bradavky a Marek to je náš miláček jí šukal do pusy.Byl to nádherný pohled,ale to hlavní co moc chtěla mělo teprv přijít.Marka odstrčila a odstoupila od Romana.Oba kluci tam stáli se stojícím čurákem a ona si poručila.Roman si lehne na záda,ona si ho osedlá napíchne se na jeho čuráka a skloní se tak,že prsa bude mít položené na něm.Marek pochopil,přikleknul zezadu a čuráka jí přiložil mezi půlky k análu.Naslinil jí otvorem a zajel čurákem do jejího análu.Katka se prohnula a Marek jí začal mrdat do prdelky a na Romana násedávala.Šukala s nima jako zkušená děvka křičela blahem.Všechny jsme se nestačili divit co z jejích úst vypadávalo za slova.Křičela třeba.To je nádhera mrdejte mě čuráci a sežeňte mi ještě další chci přitom kouřit a honit čuráky. Byla tak rozjetá k nezastavení a i Marek se divil,že jí takovou nezná.Mrdali jí oba a ona chtěla vystříkat obě dírky.Vyhověli jí a ona padla na podlahu a svíjela se v orgasmu.Když se probrala vstala a oba líbala.Roman jí vzal za ruku a vedl do koupelny.Marek šel s nima a já věděla co bude.Roman jí posadil do sprchy a řekl teď jí pomočím a Marka k tomu pozval taky.Nahlédli jsme do dveří.Ona jen koukala a nevěděla co má dělat.Oba jí močili na prsa a potom Roman do vlasů a do obličeje.Mardk se přidal a ona otevřela pusu a nechala si močit do ní.Když bylo hotovo přisála se jim na ně a vysála je do poslední kapky.Nikdo nečekal od ní takový výkon a o to to bylo vzrušivější.Tím ale večer nekončil a po odpočinku se jelo dál.Kluci nás svlékli z těch hadřík a jelo se dál.

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 13:09)

Kluci nás všechny svlékli z těch nádherných hadříků do sdpodního prádla takže nám zůstala jen podprsenka a kalhotky.Dostala jsem pochvalu od kluků za tak krásné prádélko a oba mi sahali na podprsenku a moc se jim líbila,ale spíš chtěli osahávat prsa a to se mi líbilo. Holky stály vedle a chtěly sex.Povídám.Tak už si ty holky tozeberte a pořádně jim to udělejte.Kluci se na sebe podívali a domluvili se,že je jedno kdo s kterou a která s kým.Prostě kterou kdo popadne ta bude jeho a budem si je vyměňovat.Dobře a vrhli se na ně.Pro začátek Marek tu mladší a Roman tu starší kozatější.Roman je drsnější a šukal holku zezadu a vypadalo to že jí chce ty kozy utrhnout.Tahal jí za bradavky až ječela pak ho z ní vytáhnu a tvrdě jí ho nacpal do zámku až brečela ale po chvilce se jí to zalíbilo.Marek ten mladší holce olizoval prsíčka a potom lízak lasturku a ona jen vrněla blahem.Já jsem šla za Katkoj do koupelny a ona zrovna vyšla.Osprchovaná a voňavá. Nakoukla do obýváku,vzala mě za ruku a vklouzly jsme do ložnice.Necháme je chvilku a já chci teď tebe.Povalila mě na postel roztáhla mi nohy a hned hlavu do mého klína.Lízala mi ji tak mistrně,že jsem si myslela,že to dělá často.Po chvilce jsem ji vzala za ruku a přitáhla k době.Chci tě líbat,sahat na prsa a prstit kundičku.Tak pojď řekla a začali jsme se líbat a jazyky se nám v ústech ptoplétaly.Vzájemně jsme si sahaly na prsa a kundičky bylo to s ní krásné a lízali jsme se i navzájem.Byla strašně vášnivá a od kluků si nechala líbit všechno.

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 13:09)

Kluci nás všechny svlékli z těch nádherných hadříků do sdpodního prádla takže nám zůstala jen podprsenka a kalhotky.Dostala jsem pochvalu od kluků za tak krásné prádélko a oba mi sahali na podprsenku a moc se jim líbila,ale spíš chtěli osahávat prsa a to se mi líbilo. Holky stály vedle a chtěly sex.Povídám.Tak už si ty holky tozeberte a pořádně jim to udělejte.Kluci se na sebe podívali a domluvili se,že je jedno kdo s kterou a která s kým.Prostě kterou kdo popadne ta bude jeho a budem si je vyměňovat.Dobře a vrhli se na ně.Pro začátek Marek tu mladší a Roman tu starší kozatější.Roman je drsnější a šukal holku zezadu a vypadalo to že jí chce ty kozy utrhnout.Tahal jí za bradavky až ječela pak ho z ní vytáhnu a tvrdě jí ho nacpal do zámku až brečela ale po chvilce se jí to zalíbilo.Marek ten mladší holce olizoval prsíčka a potom lízak lasturku a ona jen vrněla blahem.Já jsem šla za Katkoj do koupelny a ona zrovna vyšla.Osprchovaná a voňavá. Nakoukla do obýváku,vzala mě za ruku a vklouzly jsme do ložnice.Necháme je chvilku a já chci teď tebe.Povalila mě na postel roztáhla mi nohy a hned hlavu do mého klína.Lízala mi ji tak mistrně,že jsem si myslela,že to dělá často.Po chvilce jsem ji vzala za ruku a přitáhla k době.Chci tě líbat,sahat na prsa a prstit kundičku.Tak pojď řekla a začali jsme se líbat a jazyky se nám v ústech ptoplétaly.Vzájemně jsme si sahaly na prsa a kundičky bylo to s ní krásné a lízali jsme se i navzájem.Byla strašně vášnivá a od kluků si nechala líbit všechno.

Default User Image
Marie (So, 28. 9. 2024 - 09:09)

Všichni se přesunuli k nám do ložnice stáli u posteke a dívali se na nás.Holka ta mladší stála mezi klukama a držela jim čuráky ta starší k nám přisedla ruce mezi naše stehna a prstila nám kundičky.Pak k nám přilehla a všechny jsme se líbali.Nakonec k nám ještě skočila ta mladší a líbali jsme se všechny.Kluci se jen dívali a honili si je.Všichni jsme se poskládali do postele.Je dost velká a usnuli jsme.V noci jsem se probudila,protože jsem cítila jak mi někdo zespodu leze pod peřinou mezi nohy.Kouknu kolem sebe a všichni spí.Hledám kdo chybí.Katka a Roman ale teď koho mám mezi nohama.Mám roztažené nohy a vypadá to na Romana a líže mi ji.Hledám tedy Katku a vidím že se zvedá peřina Markovi mezi nohama tak mu ho ta potvůrka kouří.Ležíme z Markem vedle sebe oba jsme vzhůru chytnem se za ruce a díváme se na sebe s vážnou tváří.Díváme se navzájem do očí jako zamilovaní milenci.Miluju ho k zbláznění a on mě a můžu s určitostí říci že se takhle milujeme všichni kdo jsme v téhle posteli.Roman a Katlka nás krásně udělali a pak si zašukali na zemi vedle postele a my jsme usnuli sobě v náručí.Kluci byli vždy úžasní a pozorní.V domácnosti a kolem baráku pomáhali a my jsme je hýčkaly aby byli spokojení.Každý den nebo večer se pochopitelně nesouložilo ani jsme pokaždé doma nechodili všichni nahý,to by nám asi zevšednělo a stávalo se,že i celý týden nic nebylo,ale potom to bylo tím víc krásnější.Ale necháváme tomu volný průběh.Roman k nám docházel pravidelně a přemlouvám ho aby se k nám nastěhoval.Místa je tu dost.Doma má společný pokoj s bratrem a sestrou a tady budou mít s holkou pokoj jen pro sebe.Uvažuje a určitě se nastěhuje.Katka přijde pokaždé když to jde a škoda,že ten její k tomu není zas by bylo o jeden ocas víc,ale každý to tak nemá on by určitě žárlil a to tady nechci.

Default User Image
Marie (So, 28. 9. 2024 - 16:09)

Roman nám udělal radost a přistěhoval se k nám.Měli svůj pokoj v patře,společně si ho zařídili a když nechtěli nemuseli se s nikým potkat,ale většinou jsme společně vařili a jedli v přízemí.Pokaždé to byl náš rituál a všem to vyhovovalo.Marek se starší dcerou jsou v přízemí také ve svém pokoji a já mám ložnici s velkou postelí.Původně po smrti manžela jsem manželskou postel hned zrušila a měla jen postel pro sebe.Postupem času mi byla postel malá protože se naše rodina rozrostla o Marka a pro moje dcery a Marka už jsme potřebovaly větší a já jsem rozhodla že musím mít hodně velkou postel aby se nechala ještě rozložit pro víc osob aby jsme se tam mohli scházet všichni a do budoucna musíme počítat i s chlapcem mladší dcery.Nová postel byla opravdu velká když se rozložila a taky drahá,ale všichni jsme se na ni složili protože bude pro všechny.Všichni jsme se na ni těšili až tam budeme společně trávit čas. Potom k nám přišla Katka,nakonec Roman a ta postel se nám hodí a můžeme v ní být všichni a nepřekážet si.Někdy se stane,že v ní zůstanu sama ale naštěstí to není často a to je mi tam smutno.Někdy mi to vyhovuje,že jsem sama a jen tak přemýšlím pláču a jsem šťastná,že mám takovou supr rodinu.Jsme všichni v pohodě a pořád se milujeme všichni navzájem.Od Romanova příchodu uteklo pár let a pořád jsme v pohodě a milostné hrátky pokračují.Máme nový přírůstky v rodině,protože se starší dceři narodil nejdřív chlapeček a po roce holčička.Tatínkem je určitě Marek protože jsme to tak všichni chtěli i když holka spala i s Romanem a často,ale určitě to tak je.Testy to potvrdili.Když byla holka těhotná tak si kluci nemuseli dávat pozor a později když měla po porodu jsme Marka opečovávaly všechny tak nevypadnul z formy. Dnes je té mladší 20,starší 25,mě 45,Katce 48,Roman 21 a Marek 28.

Reklama

Přidat komentář