Reklama

Starší ženy a mladší muži

Anonym (Čt, 5. 9. 2024 - 06:09)

Někteří myslitelé nedomyslí, že jde o fór.

Anonym (St, 4. 9. 2024 - 19:09)

Hodnej kluk.

Anonym (St, 4. 9. 2024 - 20:09)

Ale některé sedmdesátnice si to ještě rády rozdají.

Default User Image
ahoj (St, 4. 9. 2024 - 15:09)

žiju s mužem o dvanáct let mladším, je to fajn, ale je pravda, že já už mám dítě, mám náročnou páci a nějak se mi nechce měnit životní styl. On chce, abychom se odstěhovali někam na statek mimo město a žili úplně jinak. Já už někde jsem a on začíná. Velmi se milujme, ale nevím nevím jak dál.

Anonym (St, 4. 9. 2024 - 15:09)

Jednoduše. Hnízdo určuje samička. Několikrát jsem dostal hodně zajímavé a bohatě placené nabídky jinam, ale manželka nechtěla z prostředí, kde měla rodinu, přátele a kde se cítila dobře. Tak jsem zůstal a nelituji toho i když jsme měli podstatně nižší životní úroveň.  

Default User Image
ahoj (St, 4. 9. 2024 - 17:09)

Děkuji za názor, ale takhle to u nás nechodí. 

nona (St, 4. 9. 2024 - 19:09)

Zažila jsem stejný věkový rozdíl a šla jsem od toho. Velmi ti rozumím. Lidé mají být stejně staří nebo tak do těch osmi let věkového rozdílu. Ano, jste každý jinde.

Default User Image
ahoj (St, 4. 9. 2024 - 23:09)

Díky, nona.

Default User Image
bára (St, 4. 9. 2024 - 14:09)

taky to zkouším, kluk , soused , by snad i měl zájem ale není to tak jednoduchý , vlastně ani nevím jak začít , jsem starší než jeho máma

Default User Image
Honza (St, 4. 9. 2024 - 22:09)

Ahoj Báro, je plnoletý? Pokud ano zkus ho pozvat na skleničku nějakého alkoholu. Odpadnou zábrany a povede se, většině mladších kluků se starší ženy líbí. Já mám partnerku (víceméně pouze sexuální) o 26 let starší. A začalo taky takhle nevinná sousedské sklenička (,bylo jich ten večer víc) a skončilo to krásným sexem a trvá to skoro 2 roky. 

Default User Image
bára (Pá, 6. 9. 2024 - 06:09)

Zeptala jsem se ho jestli si dá víno , ale že nepije , takže to skončilo u zmrzky . Včera když byl u mne tak jsem mu ji přinesla rovnou a on zase nic.

Default User Image
Honza (Pá, 6. 9. 2024 - 14:09)

Tak nejspíš netuší že on něj máš zájem. Nevím jakou máš postavu, ale obleč se tak aby jsi ho přitahovala ideálně velký výstřih. A potom začni konverzaci na klasické téma "co holky" Dej mu letmou pusu a uvidíš že to vyjde.

Default User Image
Bára (Pá, 6. 9. 2024 - 15:09)

Byla jsem jen v kalhotkách bez podprdy !! Namotala jsem ho jak jsem se opalovala na balkôně

Default User Image
Honza (So, 7. 9. 2024 - 08:09)

Ahoj no tak to nevím když se nechytnul, poslední možnost je mu na rovinu říct co chceš, ale chápu že to pro tebe asi nebude příjemné.

Default User Image
Bára (So, 7. 9. 2024 - 08:09)

Neumím si říct o sex , viděl mne jen v kalhotkách , on si stáhnul trenky ale jinak nic , byla to děsná trapárna

Default User Image
Honza (So, 7. 9. 2024 - 11:09)

To chápu, ale když si stahnul trenky tak chce to samé co ty. Ale jak je mezi vámi velký rozdíl tak se toho možná trochu bojí. Mně to taky partnerka řekla přímo co chce a já jsem souhlasil. Možná to budeš muset překousnout a říct mu to. Řekni že mu ještě něco dluzis a ukaž mu spodek.  

Default User Image
Bára (So, 7. 9. 2024 - 11:09)

To je na draka , už byl u mne já byla oblečena  zeptal se jestli se má svléknout já že může a pak jsem se ho zeptala co chce ale neřekl nic tak jsem mu ho chytla a on hned byl , chvíli ještě seděl a pak že musí dom

Default User Image
Honza (Ne, 8. 9. 2024 - 23:09)

Aha to jsem nevěděl že jsi ho i vyhonila. Tak to chvíli nech a po čase se ho zeptej jestli se mu to líbilo. A co máš ráda v sexu ?

Default User Image
Bára (Po, 9. 9. 2024 - 08:09)

On nechce sex  snad jen rukou . O mne tady nechci psát

Default User Image
Honza (Po, 9. 9. 2024 - 16:09)

V pořádku. Asi je ještě panic a sexu se bojí. U nás to šlo rychle, protože jsme byli nadržený oba. 

Reklama

Přidat komentář