Reklama

Pás cudnosti

Default User Image
anonim (Ne, 11. 2. 2024 - 11:02)

Kluk, jak si uvedla zažil přinejmenším půl roku s onanií. Takže velmi dobře ví, o co jde! Jak moc mu to mezi nohama dělalo dobře. A teď je toho zbaven. Radil bych, neustupuj mu!! Já jsem na tom stejně u své paní! Avšak užívám si aspoň ten krátký okamžik, asi pět vteřin těsně před výronem. Když se to tam začne jakoby pohybovat a je to velice podobné poluci . Jistě to tvůj chlapec takto zažívá a prostě, ať si i toto kratičké užije.

Default User Image
Adam (Ne, 11. 2. 2024 - 10:02)

Jsme velmi mladí, přítelkyně měla minulý týden 18 a největším naším potěšením jsou hrátky s pásem cudnosti. Tedy, mám jej připnutý jen já a to již přes rok. Jen párkrát mi povolila částečnou ejakulaci. Mám li říct svůj názor, možná byste mu to jako za odměnu mohla umožnit. Ale ne hned. Mladý muž či váš syn nemůže být jen malinko uklidněný, avšak musí být naprosto poslušný. Cokoli řeknete musí splnit. Tak to mám já u své přítelkyně. I když, nevím. Jak takovému mladému nadrženci umožníte jedinou onanii, tak se zase ocitnete na začátku. Radiil bych, ještě jej nechte chviličku trápit a pak uvidíte jak dál.

Default User Image
Ester (Po, 12. 2. 2024 - 10:02)

Toho se právě obávám, že by vše začlo nanovo. Tedy pokud bych povolila a umožnila mu jednu jedinou onanii. Uvidím. Přemýšlím, že když tak prosí, že výjimečně mu klícku sundám a dám mu třeba 15 minut v soukromí. Už přes 8 měsíců jej neměl vyhoněného, i když semeno mu samovolně vychází každou noc či spíš nad ránem. Rozhodnu se se svou přítelkyní jak na to. Asi mu to výjimečně umožníme.

Anonym (So, 10. 2. 2024 - 12:02)

Nevíte kde bych mohl sehnat v 18 letech  ten pás?Vypadá to zajímavě a ještě kde bych sehnal někoho na kontrolu?

Default User Image
Honza (So, 10. 2. 2024 - 11:02)

Nechat se v 18 zamknout do klícky , tak to by mi asi prasknul čurák i s koulema .

Default User Image
Deana (Ne, 4. 2. 2024 - 08:02)

Je zde někdo, kdo má zkušenosti s pásem cudnosti? Pokud nasadím klícku docela mladému zajickovi, zažije i v ní pocit orgasmu? Říká se, že i potom se pravidelně samovolně vysemení. Pak by však ta klícka moc smysl neměla. 

Anonym (So, 10. 2. 2024 - 09:02)

nabízím se 

Default User Image
Kuba (Út, 6. 2. 2024 - 15:02)

hrozně bych chtěl zkusit klícku a to mám 18 let 

Anonym (Ne, 4. 2. 2024 - 09:02)

ne orgasmus mít nebude , jen vyteče.

Default User Image
Deana (Ne, 4. 2. 2024 - 09:02)

Dík za odpověď.

Default User Image
Aleš (Čt, 8. 2. 2024 - 10:02)

a nezamkla bys i mě jako už nezajíčka? abys mohla porovnávat

Default User Image
Deana (Čt, 8. 2. 2024 - 11:02)

Omlouvám se, ale já jsem opravdu jen na ty nejmladší.

Default User Image
Aleš (Čt, 8. 2. 2024 - 14:02)

V pohodě :-) jen mě vzrušila myšlenka bejt "kontrolní vzorek"

Default User Image
Petr (Ne, 4. 2. 2024 - 06:02)

Mě partnerka zamyká cca 3roky . Mame rodinu a na venek jsme normalni pár.  Dnes si už nedokážu predstavit, ze bych byl odemceny a jsem nesvůj, když me zena da klice alespon na sprchu. Sex mame cca 2x do mesice, jinak jsem neuspokojený zato moji ženě to delam pusou pred spanim skoro kazdy den a o vikendu i po probuzení. Manzelka je od doby meho uzamceni mmohem šťastnější, mileiší a také přísnější, ale ja bych neměnil za nic. Ten pocit kdyz ma chlap 3 tydny ptaka v kleci a prijde ten vecer kdy se smi milovat se svoji zenou za to stoji. Po milovani se vzdy dlouho mazlime a zena rekne, tak bež tam dolů po sobě poradně uklidit ať muzeme zamknout a jit spat. Ližu ji az do orgasmu, pak mk nasadi klec a hned usnu. 

Default User Image
mmm (St, 24. 1. 2024 - 18:01)

ja mam po 5 letech trvaleho uzamceni vymenenou klec (odkaz Chastity April - I made my Chastity Slave a new 'dick' so we can break his mind! ) a pani mi rekla ze uz to tak zustane,hned po vymene se udelala 5 krat aja nic ,ji se to vsak hodne libi a vypada ta klec suprove

Default User Image
Kuba (So, 13. 1. 2024 - 23:01)

líbilo by se mi, být  v 18 dobrovolně zamknutý v klícce

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 00:01)

vv

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 23:01)

bb

Default User Image
Ruda (Ne, 3. 12. 2023 - 19:12)

Nechat kluka a holku v pubertálním věku onanovat.Tak to je snad jasný ne. 

Anonym (Pá, 1. 12. 2023 - 20:12)

já si myslím že všichni kluci v letech 15-18 by měli být v klícce, jelikož jsou ještě nezralý a není dobré riskovat že někoho zneužijí...

Reklama

Přidat komentář