Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
zz (Pá, 2. 2. 2024 - 17:02)

zz

Anonym (Pá, 2. 2. 2024 - 13:02)

Skvělá výchova. Palec nahoru.

Default User Image
Mirča (So, 3. 2. 2024 - 09:02)

Budou li se syn i dcera chovat tak jak mají, s výprasky samozřejmě skončím. Zatím je ale potřeba jim ty jejich zadky pořádně zmydlit. Nic jiného na ně neplatí. Za dva dny na to jim otrne, a začnou nanovo s neplechami. Takže nic jiného mi nezbývá.

Anonym (So, 3. 2. 2024 - 11:02)

To se dá pochopit když se děti nechovají jak mají, není jiná možnost.

Default User Image
Mirča (So, 3. 2. 2024 - 11:02)

Jak jste napsal, není jiná možnost. A navíc, těší mě pohled na ty jejich zmučené zadky. 

Anonym (So, 3. 2. 2024 - 13:02)

To musí být nádhera ty jejich seřezané zadky a ubrečené oči. Vím o čem mluvím, sám jsem to zažil, akorát nikdy né kartáčem.

Default User Image
Mirča (So, 3. 2. 2024 - 13:02)

Je to velká nádhera. Hlavně ty zadečky, červené se švihami a ony jen po exekuci bezmocně leží.

Default User Image
Zuzana (Po, 5. 2. 2024 - 21:02)

Moji máme se to taky moc libi

Default User Image
Aleš (Čt, 1. 2. 2024 - 17:02)

To jste si z toho udělala šikovné padl. A jak píšete nejlepší je větší plocha co se vařeček týče, tak pokud možno bez vypouknuti tzn rovná plocha .  

Default User Image
Anonym4 (Čt, 1. 2. 2024 - 16:02)

Jestli chcete aby děti poslouchaly tak proutek a ihned je zlobeni přejde.

Default User Image
Zuzana (Čt, 1. 2. 2024 - 19:02)

Taky si myslim

Anonym (Ne, 28. 1. 2024 - 17:01)

Dnes jsem dostala za simulování nemoci... nechtěla jsem jet za babičkou a jít v týdnu do školy... Tak jsem od rána kašlala a hrála teplotu. Jenže máma mi to nevěřila, tak si mě ohla přes koleno a dala mi gel do zadečku a teploměr. Měřila mě asi 3x. Děsně jsem se styděla. Pak ji došlo, že simuluji, tak mi narvala teploměr více do půlek. Děsně to bolelo. A celou dobu jsem ho tam měla. Seřvala mě. A naplácala mi úplně šíleně na zadek. Mám ho rudý jako rak. Musím k babičce i do školy. A pokud něco vyvedu, tak mi prý naseká vařečkou na můj zbitý zadek a budu až do odvolání dostávat každé ráno 10 ran vařečkou. Mám strach. Co mám dělat?  

Default User Image
Petr (So, 3. 2. 2024 - 08:02)

Vzhledem k slohovým dovednostem si bezpochyb odpověď můžeš vymyslet sám. A to bych být tebou udělal. Řekl bych, že to by ti mohlo pomoct.  Moje dobře míněná rada pro tvou situaci. 

Default User Image
Marcela (Po, 29. 1. 2024 - 16:01)

Co dělat? Přetrpět to a získat zpět důvěru 

Anonym (Ne, 28. 1. 2024 - 18:01)

Co asi? Byt hodná.

Default User Image
Richard (Ne, 28. 1. 2024 - 16:01)

Já dávám na holý zadek dcerám (14,17 a 19) a své manželce. Holkám za menší provinění rukou a za větší vařečkou. Vždy bez výjimek na holou. Dávám hned, co něco provedou... žádné čekání, okamžitě. Takže občas se stalo že dostali i mimo domov a mohl je čistě teoreticky někdo vidět. Dávám prostě hned. Přehnu před koleno a stáhnu oblečení a v kalhotkách jim promlouvám do duše. Pak stáhnu kalhotky a dal jim vždy klasických 25. Nikdy neuberu, výjimečně přidám když se při trestu chovají nevhodně (utečou, lžou, nechtějí se přiznat). Pak poděkují a je klid. Někdy dostanou vícekrát za týden, tak dostanou na rudé prdelky. Většinou dostání 2x měsíčně. Žena dostává za trest vždycky nejprve rukou (to nepočítám) a pak dle toho co je po ruce. Taky na holou. Té nedávám hned, ale před spaním. Musí o trest poprosit a často i přinést vařečku/proutek/plácačku na mouchy. Po trestu klečí na hanbě. Je to temperamentní kráska... minimálně jednou týdně ji musím naplácat. Jinak já nedostávám. Ani jako malý, moje sestra ano, ale já ne. Sestra už asi nedostává, nevím. 

Default User Image
Helča (Po, 29. 1. 2024 - 05:01)

Holky, hlavně ty starší,to chce trestat zcela nahé a před svědky...kluky. pak má trest ten správný efekt 

Default User Image
Zuzana (So, 10. 2. 2024 - 21:02)

Tak kolik mám dostat ran Helco?

Default User Image
Zuzana (Čt, 8. 2. 2024 - 22:02)

Blíží se víkend ideální čas pro vyprask

Default User Image
Domina (So, 3. 2. 2024 - 14:02)

Své dcery před jinými a obzvlášť kluky už netrestám. Naposledy takto dostali loni před bratranci a i přes výprask jsem si všimla jak jsou vzrušené, že kluci vidí jejich prdelky, kundička a prsa. 

I když o samotě za to dostali přidáno, přece jim nebudu výpraskem dělat dobře. 

Reklama

Přidat komentář