Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Jana (St, 3. 1. 2024 - 10:01)

To se jistě všichni pobavili, nahatá bitá patnáctka, dobrý.

Jenomže, holka při správně vedeném výprasku MUSÍ pokaždé ukázat prcinu! Tak je to odjakživa, je to osvědčený trest a proto se přece také holkám stahují kalhotky. 

Horší je, když to bití nesměřuje jenom na zadek a stehna, ale vysekají vám vařečkou i ty spodní dírky a přilehlé faldíky. To se konečně pořádně stydíte!

Default User Image
Kamila (So, 27. 1. 2024 - 08:01)

Mně takhle při jednom výprasku řemenem mamka nechtíc přes pipinu pleskla  byla jsem ohlá přes křeslo takže jsem ji měla dost vyšpulenou. Zabolelo to šíleně až jsem se trocho počurala. Mamka přestala a omluvila se že tam nechtěla. Byl to jeden z mých posledních výprasků. Nicméně myslím že u kluka je to mnohem horší. Kdyby nechtěne při vyšpulené prdelce schytl ránu řemenem přes pytlík nebo pindíka tak se počurá určitě a možná i pokaká...

Default User Image
Ivo (St, 3. 1. 2024 - 17:01)

Jasně, stydíš se. Ale jak to jako je, já to nevím. Když vařečka pleskne přes ty tvoje spodní faldíky, tak to bolí víc než přes zadek? Nebo je to pro holku i trochu vzrušující? Nasekání na klitoris musí být nějak vyjímečné.

Default User Image
Zuzana (Út, 2. 1. 2024 - 21:01)

Tak to verim

Default User Image
MrTutor (Po, 1. 1. 2024 - 15:01)

Protože má otázka zapadla za nesouvisející příspěvky, tedy ještě jednou. Kolik ti bylo v té době let? Svlékla jsi se úplně do naha?

Default User Image
Zuzana (Ne, 31. 12. 2023 - 22:12)

Právě příšerně zbita obsluhuju naha hosty

Default User Image
Karla (Ne, 31. 12. 2023 - 22:12)

Na novy rok hned po pulnoci by te meli mrskat znova

Default User Image
Zuzana (Ne, 31. 12. 2023 - 23:12)

To taky budu

Default User Image
Zuzana (Ne, 31. 12. 2023 - 23:12)

To taky budu

Default User Image
Karla (Ne, 31. 12. 2023 - 23:12)

Doufam, ze si nachystana na poradny vyprask

Default User Image
Zuzana (Ne, 31. 12. 2023 - 23:12)

Jasně počítám s tím. Nalita jsem dost

Default User Image
Karla (Ne, 31. 12. 2023 - 23:12)

Uz zadny alkohol, at si vychutnas kazdou ranu

Default User Image
Zuzana (Po, 1. 1. 2024 - 00:01)

Jasně musím si to užít jak se patri

Default User Image
Karla (Po, 1. 1. 2024 - 00:01)

Nase holka si to taky uzije

Default User Image
Zuzana (Po, 1. 1. 2024 - 00:01)

Jak jinak to tak musí byt

Default User Image
Karla (Po, 1. 1. 2024 - 00:01)

Manzel ji nesetri

Default User Image
Zuzana (Po, 1. 1. 2024 - 02:01)

Proč by taky měl?

Default User Image
MrTutor (Ne, 31. 12. 2023 - 15:12)

Kolik ti tehdy bylo?

Default User Image
Sandra (So, 30. 12. 2023 - 22:12)

Koukal udiveně, ale pak si stáhl mikinu, hodil ji na zem, stál tam v tričku. Pak se zul z pantoflí, sehnul se, vyhrnul si nohavice a sundal si ponožky. Postavil se na bosý nohy a čekal. Pak se musel postavit před postel a nastavit dlaně. Manžel ho začal bít proutkem přes ruce. Marek usykával bolestí, trochu mu tekly slzy, ale držel. Když výprask po deseti ranách skončil, tak si foukal na dlaně. Nechali jsme ho pár minut a pak si musel lehnout na postel na břicho. Ruce musel natáhnout a dát je dopředu, nohy musel dát k sobě a pak je ohnout v kolenou, aby chodidla byla nahoru. Sedla jsem si k Markovi na postel, chytla jsem mu ty jeho nohy nad kotníky a držela jsem je. Manžel ho začal bít na bosý chodidla. Nejdřív Marek jen taky usykával bolestí a zatínal prsty. Pak se ale nahlas rozbrečel a začal i křičet. Ale těch pětadvacet ran musel vydržet. Řval na celý dům po celou dobu, co byl bit. Po výprasku měl na chodidlech červené proužky, brečel pak schoulený na posteli a hladil si zbité nohy... V sobotu chodil celý den po bytě bos, sotva chodil, opatrně našlapoval. V neděli už si vzal ponožky a už chodil lépe, tak v pondělí mazal do školy….

Default User Image
Sandra (So, 30. 12. 2023 - 22:12)

Řekli jsem mu, že bude v pátek potrestán ale neřekli jsme mu zatím jak, zřejmě počítal s výpraskem na zadek, protože se ptal, jestli bude moct jít v sobotu za kamarádem. Podívali jsme se po sobě a já jsem mu řekla, že proč by nemohl, ale že tam asi nebude chtít jít. Udiveně se na nás podíval, a už se na nic neptal. V ten den si musel alespoň před námi kleknout a odprosit nás. No a v pátek navečer jsme za Markem šli do pokoje, manžel nesl proutek. Marek vstal od stolu, stál se klopenou hlavou, jako vždycky, když očekává výprask. No a řekli jsme mu, že za tu krádež dostane nejdřív výprask na dlaně – dostane na ně deset ran a pak ještě bude bit na bosý chodidla a přes ně že dostane pětadvacet ran. A aby se tedy hned připravil na bití – řekla jsem mu tu mikinu dolů a pak se zuj a ponožky taky dolů! A vyhrň si nohavice ke kolenům! 

Reklama

Přidat komentář