Reklama

Obřízka

Anonym (Po, 8. 1. 2024 - 01:01)

vyloženě nutné to nebylo, ale rozhodl jsem se že to bude asi lepší. Na odkrytý žalud už jsem byl zvyklý, takže v toho jsem se nebál, předtím to ale nebylo úplně snadné si zvyknout. Že by to po obřízce nějak bolelo se říct nedá, trošku nepříjemné to potom je ale není to nic hrozného a brzy se to srovná. Pokud na to zrovna nemyslím tak o tom vlastně ani nevím

Default User Image
Míra (Čt, 4. 1. 2024 - 23:01)

To mě dělala obřízku mladá krásná doktorka mohlo jí být tak přes 30

Anonym (Út, 9. 1. 2024 - 13:01)

Drž hubu 

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 02:01)

to asi musel být zajímavý zážitek

Default User Image
Max (Po, 25. 12. 2023 - 18:12)

Já ve 40 letech, kdy mi předkožka přeskočila na dovolené za žalud při sexu ve vodě- trpěl jsem 8 dnů, pak navštívil trauma centrum v nemocnici, kde dva lékaři a zdravotní sestry hodinu bojovali předkožku dostat zpět- žalud již pomalu černal a hrozila jeho amputace, ihned mě objednali na obřízku úplnou, to mělo být již daleko dřív, proto to doporučuji všem, kteří mají problém s přetahováním, aby obřízku neodkládali, rodiče by to měli u chlapců provést co nejdříve v dětství, a ne se trápit nějakým přetahováním. Úplná obřízka nebolí a je velmi příjemná pro další život

Anonym (Po, 25. 12. 2023 - 23:12)

To si mal robene v celkovej anestéze alebo lokálne nejak? Ako dlho si si zvykal na to, že už nemáš žaluď chránený? Nemal si predtým problém, že si šiel až tak neskôr? 

Anonym (Čt, 7. 12. 2023 - 05:12)

Jo

Anonym (Čt, 7. 12. 2023 - 09:12)

A smiem vedieť dôvod? Ako to prebiehalo? 

Anonym (St, 13. 12. 2023 - 00:12)

Jen tak ze srandy jsem tam byl a po dobrých recenzích od uživatele Tony, který sem dřív psal...hele, probíhalo to dobře...sestřičkám na sále jsem odřezal vlasy, doktorovi hubu a jeden prst. Až pak mě s řevem, že ten obřezávaný mám být já a ne oni, spacifikovali a druhý doktor mě obřezal na penise. Pak jsem u sodu  vyfásl podmínku a povinnost koupit tomu prvnímu doktorovi brčko. Pohoda.

Default User Image
Max (Po, 25. 12. 2023 - 18:12)

Zase ten blbeček anonym

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 06:01)

Ty jsi tu úplně zničil diskusi. Jak si vymýšlíš, že se ti seknul penis ve vodě a až po několika dnech začal černat. Samý kecy, jenom kecy. A není ti 40, ale 75.

miranda (So, 26. 8. 2023 - 11:08)

Byl někdo se synem na obřízce?

Default User Image
David (So, 4. 11. 2023 - 22:11)

Ja som bol so synom, lebo manželka to po rozvode  zanedbala a bolo jej ľúto s ním ist a čakala asi, že sa to “vyriesi” samo. Nevyriešilo, tak som s ním šiel ja. Lekár mu vysvetlil čo sa bude diať,, netajil mu nič, nakúpili sme mu veci a šli sme. Boli sme na jednodnovke, do hodiny sme boli von a hotovo. 

Anonym (Po, 6. 11. 2023 - 10:11)

Ako to prebiehalo? Aké to bolo potom? Čo ste mu kúpili? Koľko mal rokov? Zvykol si skoro? Nehanbi sa?

Default User Image
David (St, 8. 11. 2023 - 11:11)

V 15 bol len s mamou na preventivu a tam mu povedali, že musi na urologiu. Na urológii sme už boli spolu ja a on, no po pól roku skúšania, roztahovania a somarín ho poslali na zakrok. Boli sme na predoperacne, všetko mal v poriadku vo výsledkoch, nebol problém ziadny urobiť to, no najviac sa bál z celého zákroku narkózy. Mali mu to robit v celkovej, no po dohode s lekárom sme sa zhodli na tom, že už nie je dieťa male a urobí mu to v lokálnej anestéze, keďže sa s ním dá normálne rozprávať už ako s dospelým a nebude vystrájať a neviem čo. Dohodli sme štýl obriezky, aj úplne odstránenie uzdicky. Došli sme, urobili mu, obviazali, fakt cca hodina. Sterilne krytie, kúpele v repiku a po 10 dňoch na kontrole mu už niektoré stehy aj vypadli a mal to celkom dobre podľa lekára, nie že úplne zahojene, ale primerane doby liečby, tak už nemusel ani sterilne krytie nič, len voľne spodné prádlo. Chodil spočiatku a odťahoval tepláky alebo nohavice od rozkroku, ale upozorňovali sme ho, aby to nerobil a prešiel cca mesiac a zvykol si v pohode. Fakt asi mesiac prešiel a už aj v pyžame alebo v trenkach bol, čo sa vyslovene dotýka žaluďa a absolútne bez problémov. Nehanbi sa už, mám práve pocit, že naopak :-) páči sa mu to, že je iný, ako väčšina. V sprche minule som ho zazrel, pretože nie sme spolu denne a vyhojene to ma už pekne a čisté bez tých flekov a škvŕn hnisavých, čo mal niekedy. Žaluď ma výrazne širší a väčší, ako pred zakrokom.

Default User Image
MUDr. Pavel (So, 11. 11. 2023 - 20:11)

Kecaš. Obřízka v nemocnici trvá 4 až 5 dnů.

Default User Image
David (Ne, 12. 11. 2023 - 06:11)

Nie, nekecam, nemám dôvod klamat, ani ta tu presviedčať o opaku. 

Default User Image
Zdenek (St, 11. 10. 2023 - 02:10)

Ano a vše je OK, buďte v klidu.  

Anonym (Čt, 31. 8. 2023 - 20:08)

Ano, tež jsem byl

Anonym (St, 30. 8. 2023 - 22:08)

Áno, ja som bol so synom

Reklama

Přidat komentář