Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Jan (So, 4. 11. 2023 - 08:11)

Kluci se štouchali při snídani, tak jsem si donesl proutek. Museli vstát od stolu a nastavit dlaně. Pak už byli hodní, foukali si na ruce a pokračovali ve snídani. Dopoledne se budou učit. Po obědě si je vyzkoučím a a když nebudou umět, dostanou na holou....

Default User Image
Zvědavá (Ne, 29. 10. 2023 - 14:10)

Jak moc bolí dostat vařečkou?

Default User Image
Nadržená (So, 4. 11. 2023 - 16:11)

To záleží na tom jestli jsi jen Zvědavá nebo i Nadržená :-)  Já se tedy vařečce snažím vyhnout, pokud nejde jen o  klasický spanking na vydráždění , ale skutečně přísnější výprask. 

Default User Image
Anonym4 (Ne, 29. 10. 2023 - 18:10)

Já jsem byla trestana vareckou a proutkem a jelita jsem měla 14 dní a jak to bolelo to si nedovedete představit naši svihaly maximální silou.

Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 16:10)

To záleží na tom, jak moc silná je ruka, která tu vařečku používá.

Default User Image
Klárka (Ne, 29. 10. 2023 - 13:10)

Je mi 19 a vzhledem k tomu, že bydlím u rodičů, tak taky dostávám na zadek. Není to nějak často, ale nejradši bych vůbec. Řešila jsem to už s nima hodněkrát, že už jsem dospělá a nic naplat. Prý dokud bydlím pod jejich střechou...Štve mi to. Snažím se nezlobit, ale moc to nejde. Napadá Vás jak na rodiče zapůsobit? Pro představu - naposled jsem dostala před 3 dny za to, že jsem nesebrala jablka ze zahrady a lhala, že ano. 15 ran mi dala na holou mamka rukou za ty jablka a poslala mi je sebrat. Když jsem měla hotovo, tak mi poslala pro vařečku a čekat v pokoji. Když přišla, tak mi dala děsně dlouhý kázání a zakončila to 10 ránami vařečkou na holou. Moc to bolelo. A ani zasloužený to nebylo.

Anonym (Pá, 10. 11. 2023 - 23:11)

také mě to rikala,pokud budu bydlet u rodicu,a zasloužim,tak na zadek dostanu,tak jsem schytal nekolik vyprasku v 19 i ve 26

Default User Image
Gabča (St, 1. 11. 2023 - 12:11)

Ahoja, ně mamina dávala na holou prdel vařechou ještě v prváku na výšce!! :D holky se vždy divily, proč mám věčne modřiny na zadku :D Když už , tak jsem dostala vážně moc. Prdel do modra

Default User Image
Slávek.eu (Čt, 2. 11. 2023 - 06:11)

Gabčo, co jsi vyváděla?

Default User Image
Slávek.eu (Po, 30. 10. 2023 - 06:10)

Klárko, to byl dobrý příklad, chováš se jako malá holka. Copak dospělá by neposbírala jablka a pak ještě LHALA, že ano? Řekl bych, že jsi za to dostala ještě málo, když ani neuznáváš, že to nebylo zasloužené. Jednoduchá rada, zkus se nejprve jako dospělá chovat, když už na to máš věk.

Default User Image
Klárka (St, 1. 11. 2023 - 14:11)

No, nemyslím si, že to bylo málo... Kolik jsem podle Vás měla dostat? Mě to přišlo dost.

Default User Image
Slávek (Čt, 2. 11. 2023 - 06:11)

Hlavně tolik, abys uznala, že to bylo zaslouženě, klidně ještě 25 tou vařečkou na holou.

Default User Image
Lukin (St, 1. 11. 2023 - 15:11)

No 25 je asi taková klasika.  Ale tak zase zcela zaslouženě.

Default User Image
Adam (Ne, 29. 10. 2023 - 13:10)

Ahoj, jak to tak tady čtu, tak jen dětem dáváte... S tím úplně nesouhlasím. Každopádně nasekat do ruda dospělé ženě, to je něco jiného. To se mi líbí, s tím souhlasím a to praktikuji. Je tu taky někdo, kdo trestá svoji drahou polovičku či jinou ženu? Nebo žena, co dostává od muže? Pokud ano, tak se podělte o své zážitky... Je to jen erotický, nebo i klasický sekec mazec? Na holou? Kolik ran? Ruka, vařečka či něco jiného? Jak často? Povídejte. :)

Default User Image
Tomáš (Ne, 29. 10. 2023 - 06:10)

Nějáká holka na pokec a třeba i o domluvě na reálný výprask..  [email protected]

Default User Image
Petr A. (Ne, 29. 10. 2023 - 00:10)

Naši kluci dobře vědí, co je výprask. Zrovna dnes museli oba vystrčit tu jejich holou - museli si sundat tepláky i spoďáry (ponožky taky), tričko pořádně vyhrnout  a přehnout se přes stolek. A pak oba dostali řemenem.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 29. 10. 2023 - 01:10)

Kolik mají kluci

Default User Image
Petr A (Ne, 29. 10. 2023 - 11:10)

9 a 11

Default User Image
M (So, 28. 10. 2023 - 22:10)

Víte, že prý existují dnes děti co neví ani co znamená slovo výprask? Oni myslí, že výprask je když dostanou vynadáno.

Default User Image
M (So, 28. 10. 2023 - 22:10)

Víte, že prý existují dnes děti co neví ani co znamená slovo výprask? Oni myslí, že výprask je když dostanou vynadáno.

Reklama

Přidat komentář