Reklama

Existuje Bůh?

Default User Image
Nejsem jehovista darwinisto (Pá, 3. 11. 2023 - 09:11)

Jo tak proto ty raději žiješ ve světě fantazie, protože reálný svět je pro tebe strašný.

To jo, pro darwinistu (a obzvlášť pro homosexuálního darwinistu) jsou reálná vědecká fakta opravdu strašná, protože dokazují existenci Stvořitele.

Ježíš řekl : "Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.“
Odpověděli mu: "Nikdy jsme nikomu neotročili. Jak můžeš říkat: stanete se svobodnými?“ 

Ježíš jim odpověděl: 

„Amen, amen, pravím vám,  každý, kdo hřeší, je otrokem hříchu."

 

Default User Image
Každej sme ňákej (Pá, 3. 11. 2023 - 16:11)

Je možný, že takovýhle bláboly by i na jehovistu byly moc... To jsou víc bezduchý představy, než maj materialisti. Chudáka boha bys degradoval na pouhého inženýra sestavujícího přiblblé součástky neschopné jakékoli změny. Udělal bys z něj démona s uměle vytvořeným vězením, do kterýho jakože nějak upoutává duše.

Naštěstí jsou to jen nemocné bludy, na hony vzdálené realitě. I kdyby se naše orgány daly přirovnat ke "strojům" (ve smyslu, že plní tělesný funkce), tak pořád jsou živý, a to znamená, že podléhají změně a vývoji. Nikdo a nic tu není zotročeno jakýmsi tvým "bohem".

A je mi u prdele, co údajně řekl jakýsi tvůj "ježíš".

Default User Image
Míra Šíra (Čt, 2. 11. 2023 - 09:11)

To se ptá Pepíček maminky: Jak jsem přišel na svět? Stvořil mě snad Bůh? Možná, odpověděla matka. Ale raději to neříkej tatínkovi.

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 09:11)

:D

Default User Image
Honza (So, 28. 10. 2023 - 11:10)

Boha jsem ještě neviděl , ale když mě včera kámoška na diskotéce nakopla do koulí, tak jsem viděl všechny Svatý .

Default User Image
Valerie (So, 28. 10. 2023 - 09:10)

A já zas slyšela, že po smrti jdeme do takových astrálních sfér, které jsme si v mysli představovali nebo se jich báli - takže opravdu někdo může skončit v pekle. Jinak vypadá posmrtný život u křesťanů, jinak u hinduistů a jinak např. u muslimů.

Default User Image
Šimon (St, 25. 10. 2023 - 17:10)

Kdysi mi někdo řekl, že existuje vše, co si člověk dovede přestavit, takže asi tak. Plno sci-fi se stalo zkutečnosti poté, co si to někdo nejprve v mysli představil.

Anonym (Čt, 26. 10. 2023 - 19:10)

Ano, nejprve si to v mysli představil a potom to vytvořil.

Anonym (Ne, 15. 10. 2023 - 21:10)

Nejhloupější idea:

"Velmi komplexní proces výroby bílkovin (zahrnující mnoho molekulárních strojů a precizní interakce mezi těmito stroji) nikdo nevytvořil, udělalo se to samo."

 

Anonym (Ne, 15. 10. 2023 - 20:10)

Pokud by se dala idea zhmotnit, tak by existoval nejen Bůh, ale cokoliv nač jen pomyslíme. Nemuseli bychom si vydělávat ani na živobytí. Napadne tě šunka a máš šunku. Napadne tě sex a máš sex. Napadne tě perník....Atd....Zatím je to naštěstí jen ta idea, včetně Boha. Vše si musíme získat vlastním úsilím a ti kteří věří v Boha to mají o něco lehčí, protože vše je jeho dar, ale přitom musí padat na hubu.

Anonym (Pá, 27. 10. 2023 - 05:10)

He he, to je dobrý, ale jen estli to není moc vážně braný. Holt život je takovej. Svoboda je taková, lidi se od dětí učí jak přežít, se sebou ve společnosti vyjít nebo dnes využít pro sebe z toho dobře a nemaj moc času nad filosofováním, samozřejmě pokud si za rýsovacím prknem někde v ateliéru, můžeš po sekání nebo přizpůsobení nápadů ekonomie své nápady zhmotnit. 

 

Ale takhle jak to vyprávíš to opravdu umí jen Bůh, případně programátor někde ve h|e, co dá té postavě nějaké takové schopnosti. 

Anonym (Ne, 15. 10. 2023 - 19:10)

Umělá inteligence: 

"Samotný proces od kopírování DNA po výrobu a odvezení bílkoviny v buňce na požadované místo je velmi komplexní a zahrnuje mnoho molekulárních strojů.

Celý proces vyžaduje precizní interakce mezi těmito stroji."

 

Default User Image
Mário (So, 14. 10. 2023 - 14:10)

A pak jsou lidi, kteří právě díky víře v boha a vesmírné zákony jsou bohatí a zdraví...

Anonym (Po, 2. 10. 2023 - 00:10)

Bůh samozřejmě je věc chudých a trpících a v nouzi, bezdomovců, lidí přehlížených, marginalisovaných, ty se k němu modlí, věří v něj a doufají v spravedlnost, nějaké saloní kecy od počítače, to má cenu saloního levičáckého houvna.

Anonym (Ne, 1. 10. 2023 - 09:10)

Blbá zavádějící otázka, vždy byla otázka "věříte v Boha" Existence se dokazuje u věcí, živo přírody, apod., ne u duchovních sfér, tam jde o víru, o psychiku, o duševní stavy.

Default User Image
30.8. (So, 30. 9. 2023 - 18:09)

A co teprve Moloch.

Anonym (Pá, 29. 9. 2023 - 20:09)

Je tady nějaký SJ, měl jsem dojem, že jsou experti na okultismus a na ďábly různých typů, kteří se vyskytují v Bibli.To by mne zajímalo, např. Belzebub, jeho funkce, hierarchie, činnost.

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 09:09)

O filištínském náboženství je známo jen málo; filištínští bohové zmiňovaní v biblických a jiných zdrojích, jako je Dagan , Ashteroth ( Astarte ) a Belzebub , mají semitská jména a byli pravděpodobně vypůjčeni od podmaněných Kananejců. Původem z Minojské kultury Kréty, znali železo od anatolců(dnešní Turecko a Sýrie-královstv Chetitů. Kolem roku 1177 př. n. l., se ale celá civilizace Středomoří a Blízkého východu zhroutila – a „ mořské národy “ včetně Pelištejců vzešly.

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 08:09)

calumniator - člověk co hanobíé ostatní, vztaženo k Pelištejncům nenáviděným "neznabohům" čili odpůrcům víry židovské" čili konkurentům.

Anonym (Pá, 29. 9. 2023 - 21:09)

Nejsem latiník, a nezajímá mne etymologie slov, ale jejich popis v Bibli, zvláště v Hebrejské, tam jsou prý hodně rozpracování.

Reklama

Přidat komentář