Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Slávek.eu (Út, 12. 9. 2023 - 06:09)

Nahatou od pasu dolů tedy?

Default User Image
MrTutor (Út, 12. 9. 2023 - 05:09)

Takže kluci si to aspoň z části užili...a manžel si tu podívanou nechal ujit? Nemusela jsi donaha, ale i tak to byl jistě zajímavý pohled.

Default User Image
Lukin (Po, 11. 9. 2023 - 16:09)

Takže jsi to ve výsledku měla opravdu se vším  všudy.  A to i s pořádným studem že tě takhle mohli vydět o nějakých 10 let mladší kluci.

Default User Image
Majka (Po, 11. 9. 2023 - 15:09)

No a co ti menší kluci tam, dívali se, viděli tě nahou?

Default User Image
zz (Út, 12. 9. 2023 - 07:09)

zz

Default User Image
Tereza (Po, 11. 9. 2023 - 15:09)

Ahoj, pak to bylo nečekané a rychlé.

Šéfová mě doopravdy naštvaně seřvala, protože jsem přišla skoro o hodinu pozdě, že si z n ídělám srandu, když ani k výprasku za pozdní příchody nepřijdu včas. Okamžitě hned jsem musela sundat sukni, přimáčkla mě na botník a dostala jsem možná dvacet silných plácnutí rukou přes zadek. To byl ale jen neplánovaný předvýprask. 

Potom mě strčila do pokoje, kde už byly na stole připravené dvě vařečky, poslušně jsem si odložila punčochy i kalhotky, zručně si mě přehnula přes koleno a začalo bití. Až do třetí rány to zatím bylo krásně příjemně vzrušující, všechny chloupky jsem měla zježené a mravenci mi běhali po těle. Potom už to bylo horší, protože jsem těch ran dostala nepočítaně, bolelo to mnohokrát víc, než jsem očekávala  a tak jsem jen nekontrolovatelně ječela a brečela.  Následovalo asi 10 minut klečení na staré hrubé rohožce, to jsem se trochu vzpamatovala, rychle se oblékla a bez poděkování utekla. Za celou dobu vlastně nikdo nic pořádně neřekl, toť vše, prostě výchovný výprask na holou, znáte to.

Včera večer jsem byla trochu nešťastná, ale dnes už se mi zdá, že to bylo docela dobré.

 

Default User Image
Slávek.eu (Út, 12. 9. 2023 - 06:09)

Terezo, super, díky za upřímnost. Už si se viděla od té doby s šéfovou? Jaké to bylo setkání? Přišla jsi včas do práce? Poděkovala jsi aspoň dodatečně? Proč jsi byla nešťastná? Myslíš jsi, že jsi dostala naposledy? 

Default User Image
Lukin (Po, 11. 9. 2023 - 15:09)

Tak to docela odvaha přijít k výprasku za nedochvilnost pozdě :D  Takhle se to asi zdá no, že prostě rychle tam a za chvíli pryč. Ale pokud sis to užila a dnes již ti to přijde dobré. Tak se zdá, že jsi si to i užila.  A jinak stačil ti takhle první a poslední nebo zase někdy v budoucnu bys podstoupila? 

Default User Image
Janina (Po, 11. 9. 2023 - 09:09)

Tak Terozo, honem nějaké podrobnosti, my čekáme!

Přišla jsi tam, asi rozechvělá, zazvonila jsi, otevřeli ti a potom bylo co?

Default User Image
Tereza (Ne, 10. 9. 2023 - 18:09)

Kluci a holky, tak už jsem šťastně po výprasku!!!!!!!!!!!!!!!

Bylo to krásné i hrozné, dokonce jsem i klečela! Teď jsem doma a dávám si studené obklady.

Default User Image
Slávek.eu (Ne, 10. 9. 2023 - 23:09)

Terezo, gratuluji a jsem moc rád, že to tak skvěle dopadlo. Jak to probíhalo?

Default User Image
Lukin (Ne, 10. 9. 2023 - 18:09)

Terko tak to je super že se ti to takhle vydařilo. Jinak neřekla by jsi k tomu něco více? 

Default User Image
Tereza (Pá, 8. 9. 2023 - 12:09)

Volala jsem šéfové, jak to bude s těma klukama a oni se prý už na mě velice těší, takže tam holt budou. Ale že mi zcela rozumí a včas je sama vyšoupne na chodbu, aby jim pohled na můj rozkrok mravně neublížil.

Jo, a dostala jsem na odpoledne volno, tak se jdu připravovat.

Default User Image
Janina (Pá, 8. 9. 2023 - 19:09)

Pár rad, než tam doopravdy půjdeš.

Ráno se ještě pečlivě všude ohol, strniště je nejhorší a kluci tyhle detaily dobře vidí.

Neber si šaty ale volnou sukni, ať tam pak neběháš jen v podprsence. 

Určitě si vezmi punčocháče nebo punčochy a pořádné spodní kalhotky, proces svlékání prádla je při výprasku důležitý.

Moc se nemaluj, budeš určitě brečet.

A po výprasku nezapomeň poděkovat, v nějakém SM salonu bys domině za tuhle legrácku zaplatila pár tisíc.

 

 

Default User Image
Zuzana (So, 9. 9. 2023 - 21:09)

Tak jak to dopadlo?

Default User Image
Janina (Ne, 10. 9. 2023 - 09:09)

Co asi teď dělá Tereza, dnes by měl být její velký den, snad si ho užije.

Stále ale nevím, jestli je to dobrý nápad. Chce si prvně v životě vyzkoušet tradiční výchovný výprask vařečkou, budiž, ale nechat se seřezat od své nadřízené za pozdní příchody do práce a ještě u ní doma???

A co ti kluci. Přijde k nim úplně cizí a z jejich pohledu, nevíme kolik jim je 12-16let,  stará holka (ženská), svlékne se a jejich matka jí naseká vařečkou na holou? Úplně normální mi to nepřijde. 

Default User Image
Slávek.eu (Ne, 10. 9. 2023 - 10:09)

Janino, tak normální to určitě není protože většina lidí to tak nedělá. To však neznamená, že to je špatně. Důležité je, že to obě chtějí a s klukama je to přece vyřešeno. Já jim to tedy přeju a jsem zvědav, jak to dopadne.

Default User Image
Majka (Ne, 10. 9. 2023 - 13:09)

Podle mě je starších holek, které by si přály dostat výprask dost a dost. Ale nestojí o bití od kamarádky nebo přítele před sexem ani o mučení dominou. Chtějí dostat, třeba jen za pozdní příchody, nasekáno jako v dětství. V kuchyni, vařečkou, od rodičů..... A v rodině se stává, že se na výprask dívá mladší sourozenec, proč ne.

A ti kluci, pokud jsou trestáni 5 nebo 10krát za rok, tak je to nepřekvapí, prostě jeden z řady dalších výprasků, který tentokrát dostává jejich starší sestřenice, kterou zatím neznali. Rádi se podívají na svlečenou holku, ale to, že dostává vařečkou na holou, je nijak zvlášť neudiví, to dobře znají. Věkový rozdíl 10 let neni tak velký, kdyby bylo Tereze 40, tak to by asi bylo dost divné.

Default User Image
Slávek.eu (Ne, 10. 9. 2023 - 14:09)

Majko, ty také?

Default User Image
Pavla (Pá, 8. 9. 2023 - 20:09)

To je hezký nápad s tím poděkováním, možná by sa hodil i menší dárek.

Ale vážně, jeden můj kamarád se už před lety rozhodl, že vyzkouší služeb profesionální dominy, a byl velice rozčarován, že za hodně peněz obdržel málo erotiky.

 

Reklama

Přidat komentář