Reklama

Kluci a nahota doma

Navstevnik (St, 16. 8. 2023 - 14:08)

Jo a olomoucký Graubner to samé.

Karel (St, 16. 8. 2023 - 14:08)

Na bolest kolen ti doporučuji Opodeldok nebo psí sádlo. Jinak těm kecům, které se zde vyskytují, nevěř ani za mák. Podle mne to píše jedna a ta samá osoba. Je to nějaký magor, grafoman. Možná ho to psaní vzrušuje a onanuje při tom. Kdyby chtěl, tak se mi může ozvat. Doporučím mu perfektního psychiatra, který by mu předepsal vhodnou medikaci.

Milča (St, 16. 8. 2023 - 12:08)

Ráda se na syna podívám, hlavně při koupání kde u něj bývám vždy přítomná. Za pár dní bude mít 12, a už je vidět jak u něj puberta nastupuje. Macík má i v klidu větší než třeba před rokem, i kule jsou pevnější na omak. Brzy už mu začnou i chloupky, takový neznatelný náznak na kořeni má. A semene má taky plno. Poluce měl zkraje jedenácti a nyní už onanuje ostošest.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 12:08)

Vidět, kolik česek je uchylnejch.

A. (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Syn bývá často, zvláště teď v létě, nahý doma i na zahradě. Přitom má skoro pořád stání a jelikož už je vyspělý, tak se to před návštěvami nehodí aby jim ukazoval své poměrně velké ztopořené pohlaví. Nám, co jsme na něj zvyklé to nevadí, ale před cizími raději ne. Ještě by nás pomluvili a mysleli si kdoví co.

Jakub (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Zase záleží, co je to za návštěvy. Za mamkou k nám chodily dost občas její dvě nej kamošky, teta měla na tý chalupě taky často jednu, další dvě jen někdy. Před těma jsem býval nahý běžně a to i někdy i s erekcí. Všechny to braly tak, že je to u kluka normální.

A. (Út, 15. 8. 2023 - 11:08)

Jednou si přišla sousedka půjčit váleček na nudle a když ho viděla, tak pištěla a po okolí roznesla jak je syn vybavený. Pak kolem nás kroužily nadržený holky a chtěly ho taky vidět. Jako normální to bereme my, co jsme na něj zvyklé.

Adam (Út, 15. 8. 2023 - 08:08)

Mám taky o 5 let mladší ségru. Nějak si nedovedu představit, že bych před ní byl v 17 nahej. Ve 12 už musí být docela zvědavá, nedivil bych se kdyby to řešila s kámoškama:-D

Katka (Út, 15. 8. 2023 - 09:08)

Právě, v sedmnácti se kluk nebude producìrovat před mladší sestrou nahý. Dejme tomu že v pubertě, v normální rodině, tak tam holka roztáhne nohy aby to bráška viděl, a dalším ho provokuje. To je běžné u puberťaček. Taky jsem to tak dělala. Ale nic víc.

Jakub (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Ono to záleží, jak jsou v rodině na nahotu zvyklí. Já jsem se, respektive mi oba se sestřenkou, o 2 roky mladší, nikdy před sebou nazí nestyděli. A to od mala až do dospělosti. Na chalupě u tety jsme většinou byli skoro celé prázdniny a byli většinou nahatí, hlavně na zahradě a u bazénu. I naše obě naše mamky tam chodily bez plavek. Hanka byla potvora, líbilo se jí, když mi stál. Dost jsme se vyblbli, mamky tomu říkaly pubošský hraní. Jen jsme jim museli odpřisáhnout, že nebude soulož. A to jsme opravdu dodrželi.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Záleží opravdu na každé rodině, jak to kde mají nastaveno.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Sestru nemám. Kdybych jí měl, tak by záleželo na tom co by mi nařídila mamka. Před sestřenicemi musím mít alespoň tanga, ale jak se dospělí nedívají, tak mi je hned stáhnout a hrajou si s pinďourem. Před mámou, tetami a babičkami se nestydím a smím být nahý. Nijak mne neomezují a rády se podívají jak rostu i v rozkroku.

Sabina (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Ve dvanácti jsou už dívky velmi zvídavé. Brácha byl o dva roky starší, měl 14 a já jsem dokonale znala jeho semeno, nemohla jsem bez toho být. Onanoval tenkrát snad pětkrát za den, věděla jsem kam ho utírá a užívala jsem si. Nevím jestli o tom věděl, už je to skoro 15 let. Ale bral si tenkrát moje kalhotky, taky si s nimi užíval.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 00:08)

Pochybuju že by ses nestyděl kdyby jí bylo stejně jako tobě

Návštěvník (Čt, 8. 6. 2023 - 09:06)

Uchylaci rodice!!!!!!

Alena (Čt, 8. 6. 2023 - 09:06)

Syn 16 po koupeli chodí do svého pokoje přes chodbu nahý a nevidím na tom nic divného. Občas to dělávám také protože je mi z koupele nebo sprchování horko a nechci se znovu zpotit. Na chvilku zalezu do ložnice lehnu si nahá na postel a relaxuji když trochu vychladnu tak se obléknu a je mi fajn.

Valča (Út, 6. 6. 2023 - 14:06)

Synovi bylo nedávno 12 a vídám ho při koupání. Odhalený žalud nikdy nemá, a jak jsem ho párkrát načapala, tak i při erekci jej má krytý předkožkou. Je na začátku puberty a pomalu se mu to mezi nohama začíná měnit. Je to zvláštní pohled na ten jeho ocas navíc když si představím jak ho má neustále honěného.

Mája (Čt, 8. 6. 2023 - 13:06)

Když si tak syna načapala, co prováděl se sebou? Ve 12cti jsou už kluci mistři na zkoumání svého těla a hlavně dělání si dobře. Už ví, na co na všechno ho mají.

Návštěvník (Čt, 8. 6. 2023 - 14:06)

Furt len uchylacke dotazy a komentare!!! Fuj

linda (Út, 6. 6. 2023 - 13:06)

pro kluky je to lepší být dole bez, mám dvojčata (holka a kluk) věk 14let, ale spodní prádlo doma nosí jen dcera, syn nikoli. Stejně tak na zahradě v bazénu má plavky jen dcera.

Reklama

Přidat komentář