Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Anonim (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Tady se to vždycky trochu liší. Při koupání nebo i při kontrole synové mají erekci, ale většinou tam ještě kousek chybí. Zatímco při onanii je ten šulda napjat na nejvyšší možnou míru. Mnohdy to dělá i dva cm plus. Byl si syn vědom toho že jste jej přistihla?

M. (Út, 2. 5. 2023 - 14:05)

Když kontroluji jestli jde dobře přetáhnout předkožka, tak synovi nařídím aby si ho sám nahonil do úplné erekce. Poznám, že je připravený, podle velikosti penisu a rudýho žaluda. Pak několikrát opatrně přetáhnu, aby neměl ejakulaci, ale dvakrát už mi postříkal ruku semenem.

Kaťuše (Út, 2. 5. 2023 - 19:05)

Hele ty makovče jeden úchylnej, jdi se raději podívat do zoo jak stříkají chlupatí opičáci. Když jim pěkně pokouříš brčka tak možná přejdeš o level výše a budeš jim moci i možná vybírat blechy z kožichu.

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 19:05)

Katuše. Tady se řeší velikosti a ne tvoje zkušenosti jako krmičky v ZOO.

Ondřej (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Počítám správně že je synovi 13?

Milena (Út, 2. 5. 2023 - 11:05)

Ano, je mu 13 a pár měsíců. Za ten rok, tedy od svých dvanácti velice rychle vyspěl. Úplně, týden od týdne jak jsem viděla při koupání, se mu to měnilo, jak penis, tak kulky.

Ondřej (Út, 2. 5. 2023 - 11:05)

Mimochodem, byl hodně stydlivý při preventivní prohlídce u doktorky ve 13ti letech, nebo ne??

Milena (Út, 2. 5. 2023 - 12:05)

Velice se styděl. Dívala jsem se na něj tak z boku, avšak byl si toho vědom, že ho vidím. No, užila jsem si to. Vidět jakého jej má, to je něco.

Monika (Út, 2. 5. 2023 - 12:05)

Přetahovala ho doktorka nebo se jenom koukla a nesahala?

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 12:05)

U mě se doktorka většinou jen ptala. Takže jsem raději řekl že je to bez problémů. Kdyby to kontrolovala tak bych problémy neutajil a nejspíš bych musel na obřízku.

Monika (So, 6. 5. 2023 - 13:05)

jakto? nešel přetáhnout?

Míra (So, 6. 5. 2023 - 14:05)

mě nešel přetáhnout a v 10 letech jsem musel na obřízku

Ondřej (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Kolik že mu měří?? Mimochodem, mohu ještě upřímnou otázku k synovu tělu Lenko?

Lenka (Út, 2. 5. 2023 - 11:05)

Jistě že můžeš, měří mu 26 cm je to vážně pořádnej chobot

Ondřej (Út, 2. 5. 2023 - 12:05)

Už má mladý pán nějaké ochlupení v okolí penisu a v podpaží, nebo vůbec ještě ne?

Lenka (Út, 2. 5. 2023 - 12:05)

Už má samozřejmě ochlupení,ale jenom drobet

OndřejC (Út, 2. 5. 2023 - 12:05)

A upřímně, chtěl by radu, čím je lepší holit ochlupení??

Milena (Út, 2. 5. 2023 - 14:05)

Určitě jsou nejlepší jednorázová holítka. Je jich v balení asi 10 a vydrží pro běžnou klučičí úpravu velice dlouho. Kluci to mají stejně ponejvíc jen na tom vršku ocasu, takže úplně v pohodě.

Monika (Út, 2. 5. 2023 - 09:05)

Přetahuješ mu i předkožku při koupání nebo už si na to nenechá sáhnout?

Milena (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Už od mala ho sem tam kontroluji a i nyní v tom pokračuji. Syn je na to zvyklý, až mě to teda udivuje, většinou kluci v těch třinácti na sebe nenechají sáhnout. Ve vaně si ho postavím, osprchnu jej a při utírání mu kůžičku zedvakrát přetáhnu. Předtím jej přes osušku trochu v rozkroku hladím, neboť je potřeba, aby penis měl napnutý.

Reklama

Přidat komentář