Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Ahoj,to je dobře že děláš pokroky, že si tu plenku měla asi dvakrát na sobě, aniž by si to mamka všimla,ale musíš být opatrná, ať se to neprovali,to by si musela hodně co vysvětlovat.to že tě neláká se v noci počůrávát,tak to tě opravdu chápu, není to opravdu nic příjemného, znám to z vlastní zkušenosti,na druhou stranu nemusím plinky schovávat a aspoň nikdo neví, že je mám na potěšení. takže pokračuj jen tak dál

Jana (Po, 6. 3. 2023 - 20:03)

To je dobře, že jsi jí to ještě neřekla,zatím si to užívej jak můžeš, až to praskne,tak jí to řekneš,no a co ty látkové? už jsi je zkoušela?nemyslím na čůrání,ale jenom tak na nošení?a co ségra?ta je v tom v pohodě? neříká ti na to nic?

Eliška (Út, 7. 3. 2023 - 16:03)

Látkové plenky doma nemáme, ale někdy si přes jednorázovku dávám ručníky. Oblékání nebylo zrovna jednoduché, ručníky se často schrnovaly. Teď mi s tím pomáhá ségra, tak už to jde o dost líp. Je to super, moc se mi líbí, jak jsem potom vycpaná.

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Ručníky nejsou taky špatné,pokud máš ráda vycpaný rozkrok,ale látkové pleny jsou prostě lepší,jsou příjemnější na tělo,teda myslím na spodek a je dobře že máš takovou ségru a že ti tak pomáhá. já se tak starám o mladšího brášku , takže jen tak dále pokračuj

Eliška (Út, 7. 3. 2023 - 19:03)

Nevíš, jestli se dají koupit látkové plenky ve větších velikostech? Všude vidím 70 cm, ale to bude asi ta velikost pro malé děti.

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 21:03)

Ahojky,po pravdě jsem je nemusela kupovat, protože jsme je měli doma, když jsem byla menší a používala se spíše jako osuška,ale nakonec jsem se podívala dneska na net a něco jsem našla
https://www.textilcentrum.cz/detska-bavlnena-latkova-plena-osuska-tetra-bila-180g-m2-90x100cm.html#
Tak snad jsem ti aspoň takhle pomohla

Eliška (Po, 20. 3. 2023 - 14:03)

Dneska přišli látkové plínky. Jsem zvědavá, jestli to bude lepší než s ručníky.

Jana (Út, 21. 3. 2023 - 06:03)

Eliško,ty látkové jsou 100% lepší a o hodně příjemnější na tělo, uvidíš že si je zamiluješ,jinak jsem se ještě chtěla zeptat,jestli sis už na to i pořídila nějaké nepropustné kalhotky,nebo jak to řešíš s protečením?

Eliška (Út, 21. 3. 2023 - 09:03)

Nepropustné kalhotky nemám. Když jsem vycpaná, mám na sobě elastické kraťasy, které všechno drží na místě. Naučila jsem se ale čůrat do jednorázovky tak, že mi to proteče jen málokdy.

Jana (Út, 21. 3. 2023 - 20:03)

Eliško,pak napiš,jak se ti líbí ty látkové a jak se v nich cítíš?

Eliška (Út, 21. 3. 2023 - 20:03)

Jojo líbilo. Jsem nadržená zrovna jako ty. Mám mokrou pipinu - ale ne z čúránků

Eliška (Út, 21. 3. 2023 - 20:03)

Haha, fakt vtipný. To jsem nepsala já, ale někdo jiný.

Jana (Út, 21. 3. 2023 - 21:03)

Buď v klidu to jsem taky nepsala já,tady se někdo vydává za mě i za tebe a sám si taky odpovídá

Eliška (St, 22. 3. 2023 - 10:03)

Jo, to jsem pochopila. Ještě k těm látkovkám. Nevím proč, ale po rozbalení byly hodně cítit octem. Sestra říkala, že bysme je měli radši vyprat, než je začnu používat.

Jana (St, 22. 3. 2023 - 16:03)

Jj určitě vyprat,taky jsem to tak měla,ono jak se to dává do té fólie,nebo sáčku,tak to tak nějak se zapaří, takže určitě vyprat,ale opatrně ať na to mamka nepřijde

Eliška (Čt, 23. 3. 2023 - 09:03)

Dívala jsem se na ty symboly a sušička je škrtlá. Ale když látkovky nedám do sušičky, budou schnout hrozně dlouho. A pověšených plínek by si mamka určitě všimla. Ach jo, asi budu muset s tím praním počkat do léta až bude horko, aby rychle uschly.

Jana (Čt, 23. 3. 2023 - 12:03)

Tak zkus třeba k večeru je přemáxhnout v koupelně, stačí v umyvadle,třeba 2-3 kusy,dej si je k sobě do pokoje a tam si je někde pověsiš a do rána by si je měla mít určitě suché,tak to zkus aspoň takhle

Eliška (Čt, 23. 3. 2023 - 16:03)

Sestra říkala, že bavlna nasaje hodně vody (to je u plenek vlastně i žádoucí). A když je vyždímu, bude z nich pořád kapat voda. Musela bych je odstředit v pračce, aby se voda dostala pryč. Jenže to zase nemůžu udělat když bude mamka doma.

Jana (Čt, 23. 3. 2023 - 21:03)

Máš pravdu, že bavlna saje,ale i když je vyždímeš pořádně i v rukách,tak určitě ti z toho kapat nebude, věř mi mám to odskoušené z vlastní zkušenosti

Eliška (Út, 28. 3. 2023 - 15:03)

Četla jsem na netu, že někdo látkové plínky do sušičky normálně dává. Jenom výrobci to nedoporučují, protože se pak plínky rychleji opotřebují. Ale zase když je nebudu prát moc často, mělo by to být v pohodě. Tak to asi zkusím. Bude to lepší než riskovat, že mě mamka uvidí, jak nesu plenky do pokojíčku.

Reklama

Přidat komentář