Reklama

Trvale stažená předkožka

Kroužek (Ne, 30. 4. 2023 - 12:04)

Dobrý den,
nedávno jsem našel na internetu super nápad. Místo kupování erekčního kroužku na udržení předkožky jsem si jeden vyrobil. Vzal jsem tenkou silikonovou podloži a vystříhl jsem z ní kroužek s dírou vprostřed. Po nasazení za žalud drží skvěle. Můžu poslat i fotku, pokud by někdo chtěl.

Slavo (Čt, 13. 4. 2023 - 14:04)

všetky maminy čo sem píšete, to fakt obzeráte svojim synom penisy v erekcii? pretože ja som tiež bol dieťa ale nikdy sa mi nič take nestalo že by sa mi mama starala do toho ako nosím predkožku alebo mi ho sledovala v erekcii nebodaj ako si to robím

Hej (Po, 27. 3. 2023 - 21:03)

?

Hej (Po, 27. 3. 2023 - 21:03)

Já bych měl rád holý žalud ale moc to tam nedrží. Nějaké tipy.

Adam (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Zdravím, je mi 19 a mám problém s pinďourem, nedrží mi kůže stažená a přijde mi že mám nějakou divnou uzdičku nebo ji ani nemám... Zasílám i foto, aby to bylo vidět. V pohodě ho stáhnu, ale nedrží mi. Zkoušel jsem i už nějaké ty kroužky, ale nepomáhá. Spíš bych asi potřeboval, aby ta kůžička byla volnější. Někdo nějakou radu? Díky.

Fotky
https://ibb.co/RTbGKsP
https://ibb.co/TMs955S

Alex (Po, 27. 3. 2023 - 12:03)

Vyzkousej tento erekcni krouzek. Vystupky po okrajich zajisti prave fixaci predkozky vzadu. Funguje to spolehlive.
Vyplati se zainvestovat a koupit si ho.
Posilam odkaz:

https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

Vypadá to, jako bys měl uzdičku odstraněnou

Adam (Po, 27. 3. 2023 - 21:03)

Asi mám no, možná když jsem byl malej.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

uzdicku? ta je zospodu, to na tej fotke ako vidíš? :-D

Mates (Čt, 23. 3. 2023 - 21:03)

Zdravím, je mi 18 a na pinďourovi pod kůžičkou se mi udělali takové bílé tečky, vím že to má více kluků, ale přijde mi že jich mám hodně. Už jsem o tom i četl, nemá někdo zkušenosti? O hygienu dbám denně, samozřejmě nahraju i foto, abyste věděli co myslím. Předem díky za jakoukoliv reakci. Díky.

Fotka: https://ibb.co/Wn8n3N1

Milan (Po, 20. 3. 2023 - 15:03)

Abych se přiznal, také bych na tebe koukal,jestli si to takhle stáhneš a ještě k tomu jestli ho máš velkýho

Ondra (Po, 20. 3. 2023 - 16:03)

Věřím ti to , kamarádi se vždy těší jak se svleknu a ukážu jim jak si ho stáhnu, kolikrát se jim i postaví ve sprše když mě na něj koukají,já už jsem si ho před nima taky postavil

Ondra (Po, 20. 3. 2023 - 12:03)

Já když jdu do sprch schválně si stáhnu předkožku až ke kořeni,aby na mě ostatní koukali a záviděli mi jak to mám stažené a mého velkého žaluda,jinak mám žalud odkrytý skoro celý.docela si to užívám když na mě starší chlapi koukají a závidí že to mám takhle stažené a velké

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 22:03)

Nevím jestli ostatní závidí, ale koukají na to určitě. Těžko určit jaké je procento těch co mají zakrytý žalud a závidí těm co ho zakrytý nemají a chtěli by to taky, ale buď jim to nedrží nebo na to nemají odvahu/nevydrželi by to. Někteří by se třeba svého zakrytého žaludu nikdy nevzdali.

Katka (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Obnažený žalud od přírody mají většinou kluci ,nebo chlapi co mají velké penisy,jak jim roste začne jim sám vylézat žalud,

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 21:03)

Asi to tak většinou bývá, i když to nemusí platit vždy. Jsou i takoví co ho maj velkýho, ale žalud jim ven natrvalo nevylezl. A občas je i někdo kdo ho má spíš menšího, ale i tak s obnaženým žaludem

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 22:03)

Vliv na to má i povaha. V dospívání rosteš, žalud se odhaluje, protože penis roste, předkožka už tak moc ne. Úzkostlivější jedinci si předkožku neustále vracejí dopředu, aby si schovali žalud - třeba po sprchování, po ranní erekci, prostě vždycky, když byla předtím stažená. Ty odolnější ji nechávají, jak je, Když je spodní prádlo dře do žaludu, tak to jednoduše snesou. Po sprše si nechají předkožku staženou, aby žalud oschnul a dál se o to nestarají. Osuší se a do trenek jsou klidně s nahým žaludem. Takže si předkožka postupně zvyká a zůstává nakonec více nebo méně stažená trvale.

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 07:03)

Je to tak že je spousta těch co si tu kůžičku vždy vrací na žalud aby si ho tím schovali, ať už po wc, po sprše atd, že pro ně zkrátka neexistuje uklidit ho do kalhot s odhaleným žaludem. Kdežto ti co ano, tak tím ukazují že jim to nevadí, ale kdo je zvyklý tak s dotyky o prádlo většinou nemá problém. Akorát myslím že ne že by to neřešili, ale že to většinou řeší aby jí měli pořád staženou, pokud tedy nepatří mezi ty co to řešit nemusí protože ji na žalud ani dát nemohou

Ondra (Čt, 23. 3. 2023 - 16:03)

Já ji právě na žalud vůbec nemohu natáhnout , občas bych rád,ale nejde to . pořád mám radši obnažený než li zakrytý, hlavně když si úplně stáhnu kuzicku až ke kořeni a mám ho úplně holého

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 23:03)

A proč bys jí občas rád měl na žaludu, když ho máš radši úplně odkrytý? Já bych byl radši kdyby mi taky na žalud vůbec nešla dát

Reklama

Přidat komentář