Reklama

Největší výprask

Sandra (Čt, 23. 3. 2023 - 09:03)

Taky to už považuji za přehnané. Též mám doma patnáctku a někdy ještě na zadek dostane. Ode mě a ani to nemusí být zrovna na holou. Možná je už na to dost stará, ale někdy už nevidím jinou možnost.

Vychovatelka.39 (Út, 28. 3. 2023 - 20:03)

Výprask, který je přiměřený jedině prospěje. A pro patnáctiletou puberťačku je to skvělý způsob výchovy. Obzvláště pokud má výprask určitá pravidla.

Hedvika (St, 29. 3. 2023 - 12:03)

Dnes jsem babičkou tří vnoučat, ale když mi bylo patnáct let a chodila ještě do deváté třídy, tak jsem téměř na konci té devítky odešla ze spolužákem dřív ze školy a šli jsme k nám domů, kde jsme byli rozhodnuti, že jsme již velcí a že budeme spolu souložit. K té souloži opravdu došlo, i spolužák byl vybavený a měl prezervativ. Jenže prve již nevím proč přišla moje maminka z práce domů dřív a mi oba nazí a té nejlepší poloze. Tatínek měl v chodbě viset pásek, který mamina vzala, nejprve chytla mě, dostala jsem jich nepočítaně na holou prdel, pak chytila spolužáka, který jich dostal ještě více a následovalo kázání při kterém jsme museli oba jak jsme byli nazí před ní klečet a slíbit, že si to necháme zajít ještě alespoň dva roky. Vydrželi jsme to jen do prázdnin, ale souložili jsme jen v přírodě. Pak jsme se stejně rozešli a já si našla kluka až v osmnácti.

Jiřina (Čt, 30. 3. 2023 - 16:03)

Za šukání v patnácti jsem normálně dostala od rodičů na holou jako nikdy předtím. Nás prve někdo viděl viděl, řekl to rodičům a já dostala opravdu prutem na holej zadek, že jsem tam měla jelita. Možná rok jsem rodiče nenáviděla, ale pak jsem jim dala za pravdu, protože ten kluk co jsem s mín byla tak za čtvrt roku zbouchnul jinou holku a vykašlal se na ní.

Marek (Út, 11. 4. 2023 - 10:04)

Letos to již nějak naši zkousli, ale v loňském roce jsem také dostal od táty za soulož se spolužačkou. Bylo nám oběma sice již patnáct, ale chodili jsme ještě do devítky. Naši přišli z práce, já to nějak nepořešil šukal jsem spolužačku v pokojíku a ještě jsem měl otevřené dveře. Tam ale táta nechal ji obléci a aby odešla, mě řekl ať se neoblékám a když odešla, tak mi povalil na postel a řemenem jsem dostal přesně ani nevím, ale možná dvacet ran.

Káťa (Čt, 13. 4. 2023 - 17:04)

A co ta tvoje spolužačka dostala ona také doma, nebo se to v ním nedoneslo.

Hana (Út, 4. 4. 2023 - 15:04)

Za soulož v patnácti jsem dostala také. Nás doma nachytala mamka a když vlezla do pokojíku, tak já byla nahá na nohy na hoře. Přítel, který byl jen o rok starší, měl stažené kalhoty pod kolena. Mamka sebrala síťku od akvárka a tou násadou jsem dostala na holou, po zádech, po stehnech kam se trefila nebím možná víc než dvacet ran a když skončila a přítel již měl natažené kalhoty a omlouval se, naněho zakřičela, stahnout kalhoty a ohnout a dostal možná ještě více. Pak následovalo kázání, že pokud ještě do 17 let zjistí, že spolu souložíme, že nás vyžene z domu. Snažili jsme se to dodržet, ale úplně jsme to nedodrželi, že jsme tomu svodu podlehli.

Zuzana (Pá, 31. 3. 2023 - 23:03)

Já měla velikonoce před chvili

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

Správné Velikonoce jsou, když dostaneš na zadek od několika mužů.

Zuzana (So, 1. 4. 2023 - 21:04)

Tak to mě teprve ceka

Zuzana (So, 1. 4. 2023 - 22:04)

Uz se na to tesim

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 07:04)

Kolik jich přijde na nahý velikonoční výprask?

Zuzana (Ne, 2. 4. 2023 - 22:04)

Doufám ze co nejvic snad více než 10

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 06:04)

A jak jsi je pozvala?

Zuzana (Po, 3. 4. 2023 - 21:04)

Pozvali se sami

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 06:04)

Takže to jsou ti, kteří tě už znají, nezvala jsi žádné nové.

Zuzana (St, 5. 4. 2023 - 16:04)

Na ty co mě znají se nabali dalsi

Návštěvník (St, 5. 4. 2023 - 17:04)

Ale žádný z nás, co tě známe tady odsud.

Zuzana (St, 5. 4. 2023 - 21:04)

To ne

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 06:04)

To by se mělo napravit :D

Reklama

Přidat komentář