Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 00:05)

Tos teda byl dost odvážnej, už jako kluk si takhle obnažovat žalud a ukazovat to.

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 19:05)

Myslím že je dost těch co se s tím takto nečekaně setkají a nechápou jak to tak někdo může jen tak mít. A pak přichází úvahy o tom jestli to zkusit, sebrat odvahu, překonat stud atd. Není to úplně snadné s tím jen tak začít. Já o tom uvažoval dost dlouho, a také jsem to zpočátku předpokládal že to bude jen na čas

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 17:05)

Tak o tom nepremyslej a udelej to

Návštěvník (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

Přesně, už jen z té představy že by se mi holý žalud neustále dotýkal prádla mě tehdy úplně mrazilo. Když jsem to dříve doma jen tak zkusil tak jsem to po chvíli už nevydržel, takže jsem o tom pak dlouho vůbec ani neuvažoval a nechtěl to tak nikdy mít. K trvalému stažení jsem se odvážil až po mnoha letech, zpočátku jsem na to musel mít jen jemnější a upnutější prádlo. Ale nikdy jsem to nebral tak že kdo ho má zakrytý je srab, protože tak to měli prakticky všichni, takže jsem to považoval za normální.

Jára (Pá, 12. 5. 2023 - 00:05)

To záleží na tom, kde se pohybuješ. Dokud jsem byl na základce, skoro nikdo to neměl. Tam bylo třeba na těláku jiný složení lidí, taková ta směska - tlouštíci, šprti, sportovci spolu dohromady. Ale na tom fotbale byli všichni vysportovaný a takový celkově odolnější. A vidět toho kluka, jak si to přetahuje, to pro mě bylo něco jako pro jiný to zatajování problémů před doktorkou. Bylo to tak nějak zahanbující. A taky je rozdíl, jestli máš schovanej žalud, protože tě ani nenapadlo nosit ho jinak, nebo bys ho chtěl mít odhalenej, ale netroufáš si.

Návštěvník (So, 13. 5. 2023 - 17:05)

Měl jsi to taky vydržet, prostě si říct: co bych to byl za kluka, abych to nedal, když to snesou jiný - jako ten na fotbale. Takhle si to budeš do nekonečna vyčítat.

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 07:05)

Já to ve svém okolí prakticky u nikoho neviděl, i proto jsem nechtěl být jediný s odhaleným. A troufnout si na to - bolest i stud to tehdy nedovolily.

Návštěvník (Čt, 11. 5. 2023 - 15:05)

Tu sebekritiku moc nepřeháněj, takhle to má většina, těch, co si netroufnou je hodně.

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 00:05)

Asi tak, hodně je těch co si na to netroufne. Ale schovaný žalud je tu považován jako normální, takže to nikdo neřeší.

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 22:05)

Počkej, nepsal jsi tu náhodou, že kdybys šel na vojnu, tak bys nebyl srab a patřil bys k těm drsnějším, k těm co cvičej v zimě v trenkách s holým žaludem? A teď z tebe leze, že sám nechodíš s holým žaludem ani v civilu? Trochu si to usrovnej. Nebo snad chceš říct, že bys byl drsňák, ale protože ti zrušili vojnu, tak nejseš?

Honza (Út, 9. 5. 2023 - 22:05)

Já se o to teprve začal zajímat. Dřív jsem se tím vůbec nezabýval.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 00:05)

Ale je, Máro, je. Při nejmenším nějaký to váhání, jestli s tím jít k doktorovi, je normální. Nikomu se nechce pod kudlu.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 16:05)

Ja som si predkozku úmyselne nestahoval, začala sa mi sťahovať sama a za tie 2 roky na vojne mi zostala pretiahnutá jej väčšia časť za zaludom.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 14:04)

Je to tak že volnějším prádle se snadno může stát že se kůžička samovolně stáhne. Oproti těsnějšímu určitě. Mně třeba zpočátku volné prádlo vadilo protože žalud se daleko více otíral než v tom těsnějším. Co jsem si na odkrytý žalud zvykl tak je to naopak fajn

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 00:04)

Já když nastoupil na střední tak jsem nevěděl nic o tom že by někdo v mém okolí měl odkrytý žalud. Mně tehdy hrozilo že půjdu na obřízku. Předpokládal jsem že v každé třídě je v průměru tak 1 kluk co má udělanou obřízku, tak jsem doufal že snad tím jediným nebudu já. Tehdy bych se za to dost styděl, už jen to někde říct. Až později jsem nakonec začal nosit trvale odkrytý žalud, ale počáteční stud byl i tak velký, pořád mi to přišlo jako něco neobvyklého, i když na dotyky o prádlo jsem si poměrně brzy zvykl. Teď už se s tím také i u ostatních setkávám ve sprchách celkem běžně

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 20:04)

Třeba u nás jsme všichni měli vždy žalud kompletně zakrytý. Myslím že si brácha pri čuraní jednou asi všimnul že čurám s žaludem venku, ale nevím jestli si všim i toho že jsem ho tak i uklidil do kalhot, stejně tak jestli si toho všim i při převlékání že si ho vůbec nezkouším zakrýt.

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 21:04)

a ty máš koľko rokov?

Fery (So, 18. 3. 2023 - 17:03)

Když jsem jako kluk hrál kopanou, tak se mi občas postavil samovolně čůrák, bylo to dost vidět, styděl jsem se a taky to dost bolelo. Pak mi jednou doma táta přistihl při koupání jak si honím ptáka a řekl mi, jak si mám pořádně uvolnit žaluda a přetáhnul mi předkožku přes žalud až hodně dozadu. Zabolelo mi to, ale čurák se mi postavil a já jsem ucítil jakési uvolnění. Když mi pak klesnul zkoušel jsem předkožku znovu přetáhnout a šlo mi to dobře a čůrák se mi znovu postavil a já jsem si ho pořádně vyhonil a vystříkal jsem se.

Petr (So, 18. 3. 2023 - 13:03)

Ni, mě i když si to zaroluji, tak se mi to stahuje na žalud zpět. Nějakým typ?

Alex (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

Nejspohlivější máš erekční kroužek. Ten 100% zamezí vracení předkožky zpět na žalud.

Reklama

Přidat komentář