Reklama

Trvale stažená předkožka

Michal (Út, 2. 5. 2023 - 14:05)

asi jo protože to nejde prostě zpátky na žalud

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 15:05)

A škrtí tě to? Pokud ne tak ji zpátky natahovat nemusíš a můžeš ji nechat staženou. Proč by tě mamka zabila? Ona ti snad kontroluje penis? Kolik ti je let?

Michal (Út, 2. 5. 2023 - 19:05)

Už je to vyřešené, mamce se to naštěstí podařilo dát zpět

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 23:05)

achjo, to jsou starosti...pokud nejde dát zpět tak jí nechat staženou a zvykat si. Proč by to měla řešit aby šla vrátit?

Michal (Út, 2. 5. 2023 - 14:05)

Prosím má někdo nějaký trik jak natáhnout zpět předkožku? Zkoušel jsem jaké to je nosit staženou a je to tak hodina a chci ji dát zpět nahoru a vůbec to nejde, mamka mě zabije

Kroužek (Ne, 30. 4. 2023 - 12:04)

Dobrý den,
nedávno jsem našel na internetu super nápad. Místo kupování erekčního kroužku na udržení předkožky jsem si jeden vyrobil. Vzal jsem tenkou silikonovou podloži a vystříhl jsem z ní kroužek s dírou vprostřed. Po nasazení za žalud drží skvěle. Můžu poslat i fotku, pokud by někdo chtěl.

Slavo (Čt, 13. 4. 2023 - 14:04)

všetky maminy čo sem píšete, to fakt obzeráte svojim synom penisy v erekcii? pretože ja som tiež bol dieťa ale nikdy sa mi nič take nestalo že by sa mi mama starala do toho ako nosím predkožku alebo mi ho sledovala v erekcii nebodaj ako si to robím

Hej (Po, 27. 3. 2023 - 21:03)

?

Hej (Po, 27. 3. 2023 - 21:03)

Já bych měl rád holý žalud ale moc to tam nedrží. Nějaké tipy.

Adam (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Zdravím, je mi 19 a mám problém s pinďourem, nedrží mi kůže stažená a přijde mi že mám nějakou divnou uzdičku nebo ji ani nemám... Zasílám i foto, aby to bylo vidět. V pohodě ho stáhnu, ale nedrží mi. Zkoušel jsem i už nějaké ty kroužky, ale nepomáhá. Spíš bych asi potřeboval, aby ta kůžička byla volnější. Někdo nějakou radu? Díky.

Fotky
https://ibb.co/RTbGKsP
https://ibb.co/TMs955S

Alex (Po, 27. 3. 2023 - 12:03)

Vyzkousej tento erekcni krouzek. Vystupky po okrajich zajisti prave fixaci predkozky vzadu. Funguje to spolehlive.
Vyplati se zainvestovat a koupit si ho.
Posilam odkaz:

https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

Vypadá to, jako bys měl uzdičku odstraněnou

Adam (Po, 27. 3. 2023 - 21:03)

Asi mám no, možná když jsem byl malej.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

uzdicku? ta je zospodu, to na tej fotke ako vidíš? :-D

Mates (Čt, 23. 3. 2023 - 21:03)

Zdravím, je mi 18 a na pinďourovi pod kůžičkou se mi udělali takové bílé tečky, vím že to má více kluků, ale přijde mi že jich mám hodně. Už jsem o tom i četl, nemá někdo zkušenosti? O hygienu dbám denně, samozřejmě nahraju i foto, abyste věděli co myslím. Předem díky za jakoukoliv reakci. Díky.

Fotka: https://ibb.co/Wn8n3N1

Milan (Po, 20. 3. 2023 - 15:03)

Abych se přiznal, také bych na tebe koukal,jestli si to takhle stáhneš a ještě k tomu jestli ho máš velkýho

Ondra (Po, 20. 3. 2023 - 16:03)

Věřím ti to , kamarádi se vždy těší jak se svleknu a ukážu jim jak si ho stáhnu, kolikrát se jim i postaví ve sprše když mě na něj koukají,já už jsem si ho před nima taky postavil

Ondra (Po, 20. 3. 2023 - 12:03)

Já když jdu do sprch schválně si stáhnu předkožku až ke kořeni,aby na mě ostatní koukali a záviděli mi jak to mám stažené a mého velkého žaluda,jinak mám žalud odkrytý skoro celý.docela si to užívám když na mě starší chlapi koukají a závidí že to mám takhle stažené a velké

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 22:03)

Nevím jestli ostatní závidí, ale koukají na to určitě. Těžko určit jaké je procento těch co mají zakrytý žalud a závidí těm co ho zakrytý nemají a chtěli by to taky, ale buď jim to nedrží nebo na to nemají odvahu/nevydrželi by to. Někteří by se třeba svého zakrytého žaludu nikdy nevzdali.

Katka (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Obnažený žalud od přírody mají většinou kluci ,nebo chlapi co mají velké penisy,jak jim roste začne jim sám vylézat žalud,

Reklama

Přidat komentář