Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Ano vždy mi krásně vysuka tím jeho obřím curakem, mám vždy spoustu orgasmů

David (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Takže spolu pravidelně šukáte? A vystříká tě pořádně?

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

To je jasný že jo, pokaždé chce abych to spolkla,je nádherný jak je mladý může pořád vůbec mu neklesne, hlavně má vážně obří hadici

David (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

Seš ta nejhodnější maminka takže spolu pořádně šukáte

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 12:03)

Píšu , že jo ,má ho už tet většího než manžel,jak to máš doma ty ,sukame co to jde

David (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Ahojky holky vzrušuje vás představa že by jste to se synem dělali?

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Mě ani ne já už to se synem pravidelně dělám,je to krásný má ho vážně velkýho

David (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Takže ti to syn vždycky hezky udělá?

David (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Takže ti to syn vždycky hezky udělá?

Danila (Po, 20. 3. 2023 - 07:03)

Ve svých třinácti jej má syn asi těch 14, necelých 15 cm. Tedy když jej má našponovaného. O vánocích se převlékal ve vodním světě kde jsme byli, a skoro pořád měl erekci. Pak při převlékání jsem zahlédla jakého jej má.

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 08:03)

To je běžná velikost při našponování mezi 12 až 15 cm tady u těchto puberťáků.

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 23:03)

V 11ti jsem byl na skautským táboře, byli jsme tam jen kluci, teda až na kuchařku a jednu vedoucí. Bylo tam malé jezírko, koupali jsme se tam nahatí. Jak jsem koukal po ostatních, tak většina měla pinďoura většího, než já. Jak v klidu, tak při erekci. Doma jsem to řekl mamině, ta mně chlácholila, že mi určitě hezky doroste. A že ho budeme pravidelně měřit, abych viděl, jak roste. Každýho čtvrt roku mi ho změřila, nejdřív jsem si ho musel nahonit. Měla pravdu, ve 14ti jsem ho měl už 14 cm, pak už se zvětšoval pomaleji, asi tak 1 cm za rok. Od 17ti ho mám 17 cm, do dýlky už neroste. V 15ti jsem začal zkoušet mít furt přehrnutou kůžičku, když jsem si na to zvykl, tak se mi pak i zvětšil žalud. Dneska ho mám, jak říká mamina, akorát.

Aneta (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Napiš, jsem dost v zrušena

Aneta (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Napiš, jsem dost v zrušena

Petula (Ne, 19. 3. 2023 - 06:03)

Jaké to syn má sleduji snad každý den při koupání. Před necelým měsícem mu bylo 12 a zatím mu nevadí, když jsem při jeho koupání. Taky ho otužuju pod sprchou. Ráda se podívám na to jeho tělo. Kluk je mj. modelem, focení dětského oblečení a tak postavu a všechno má pěknou.

K (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Můj syn má 14 a už rok se koupe sám poze mu umyji záda a vidím přesto že se skrývá ze mu stojí a pak když odejdu je zřejmé že si ho vyhoní. Nevím ale toto zjištění mě vzrušuje. K

Petula (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Už se těším na dnešní večer, až budu asistovat u synova koupání. Umyju mu vlasy, pak záda a poté mu prikážu aby si stoupl a hadicí jej osprchuji. Dávám si záležet aby to trvalo co nejdéle, abych si užila jeho tělo, ale hlavně to, co má mezi nohama. Nikdy v životě jsem nebyla tak vzrušená, jako při tady tím sprchováním syna.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 21:03)

Já také vidím syna pri koupání a je pravda že mě jeho piňďour moc vzrušuje. Má ho většího než manžel. Je pravda že jsem při masturbaci myslívala na manžela,ale teď mám před očima synova šulina. Vždy mám orgasmus málem do bezvědomí. Někdy i 2x za sebou. A.

návštěva (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

Kdy, v kolik hodin se takto budete synátorovi věnovat. Jistě má pěkné tělo, a má už chloupky?

Petula (Ne, 19. 3. 2023 - 15:03)

Dnes, asi tak po šesté večer. Syn už je ale na to zvyklý, že přijdu a věnuju se mu.

Reklama

Přidat komentář