Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Kamila (Pá, 24. 3. 2023 - 22:03)

Stává se mi to běžně,jen jak uvidí ve sprše nahou ženu ,nebo jenom mě hned mu stojí ale tak velkého jako tvůj synovec vážně nemá ,je mu také 5 let měří mu 14 cm což je obrovská kláda podle mě ženský taky koukají ,to co narostlo tomu tvému není snad ani možný

Lucka (Pá, 24. 3. 2023 - 23:03)

Ondrášek je asi hodně obdařený to já vím . Hlavně chce už tet pořád sukat.Jak to máš ty líbí se ti synkovo péro,vadí ti to že mu stojí ve sprše před holkama

Mates (Čt, 23. 3. 2023 - 21:03)

Zdravím, je mi 18 a na pinďourovi pod kůžičkou se mi udělali takové bílé tečky, vím že to má více kluků, ale přijde mi že jich mám hodně. Už jsem o tom i četl, nemá někdo zkušenosti? O hygienu dbám denně, samozřejmě nahraju i foto, abyste věděli co myslím. Předem díky za jakoukoliv reakci. Díky.

Fotka: https://ibb.co/Wn8n3N1

Lucka (Pá, 24. 3. 2023 - 22:03)

Uříznout

? (Čt, 23. 3. 2023 - 23:03)

Proč ten dotaz všude cpeš?Mám pocit,že chceš být jen zajímavý.Pokud máš nějaký reálný problém,tak zajdi k doktorovi.Co myslíš,že ti tu kdo poradí?

Milan (Čt, 23. 3. 2023 - 18:03)

Můj 14 letý syn už má větší penis než já společně jsme se převlékali , myslel jsem si že má pořád dětského pindíka,když jsem viděl co má mezi nohama dost jsem se divil on se koukal na toho mého přišlo mu divné že má většího o dost většího,myslel si že má normální penis až potom jsem mu vysvětlil že patří k hodně obdařeným a vážně mít 27 cm je výjimečné,ale ať je rád, že to není žádná porucha

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 19:03)

Čůrák může mít i mnohem víc. Znám jednoho, který má přes 190 cm. A dalších menších několik.

Petra (Po, 20. 3. 2023 - 16:03)

Jsem podruhé vdaná. Do manželství jsem dostala 8 letého kluka. Manžel začal pít a nakonec to dopadlo špatně a zemřel. Je to 2 roky.Bydlím spolu se 16 letým. Mockrát jsem ho přistihla jak si ho honí,ale nijak jsem to nekomentovala.Poslední dobou však za mnou chodí do ložnice a probouzí mě jeho osahávání. Hladí mi prsa a pokud ležím na zádech tak i dole. Já dělám dál že spím ale často jsem tak vzrušená,že se musím otočit na bok od něj. Potom odejde a já se musím udělat. Takhle to je asi každý druhý den. Co s tím?

Raubíř (Po, 20. 3. 2023 - 18:03)

Otoč se k němu čelem, chytni mu ho, vezmi mu ho do pusy a pěkně saj, pak ho nech do sebe strčit a krásně si to užívej:)

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Ano vždy mi krásně vysuka tím jeho obřím curakem, mám vždy spoustu orgasmů

David (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Takže spolu pravidelně šukáte? A vystříká tě pořádně?

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

To je jasný že jo, pokaždé chce abych to spolkla,je nádherný jak je mladý může pořád vůbec mu neklesne, hlavně má vážně obří hadici

David (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

Seš ta nejhodnější maminka takže spolu pořádně šukáte

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 12:03)

Píšu , že jo ,má ho už tet většího než manžel,jak to máš doma ty ,sukame co to jde

David (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Ahojky holky vzrušuje vás představa že by jste to se synem dělali?

Klára (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Mě ani ne já už to se synem pravidelně dělám,je to krásný má ho vážně velkýho

David (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Takže ti to syn vždycky hezky udělá?

David (Po, 20. 3. 2023 - 09:03)

Takže ti to syn vždycky hezky udělá?

Danila (Po, 20. 3. 2023 - 07:03)

Ve svých třinácti jej má syn asi těch 14, necelých 15 cm. Tedy když jej má našponovaného. O vánocích se převlékal ve vodním světě kde jsme byli, a skoro pořád měl erekci. Pak při převlékání jsem zahlédla jakého jej má.

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 08:03)

To je běžná velikost při našponování mezi 12 až 15 cm tady u těchto puberťáků.

Reklama

Přidat komentář