Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sardanapal (Ne, 19. 3. 2023 - 11:03)

Aby ses těmi "dezinformacemi" neudávil , ty prolhaná držko !!!

sardanapal (Ne, 19. 3. 2023 - 11:03)

Prima partie - Rakušane , ty prolhaný darebáku !!!

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Sardem pusť si radši pohádku, nadáváš na ně jako ten člověk co s ním sdílím život. ''Du'' radši ven!

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Dej pozor aby tě nezmlátili Rakušanovy policati. To nebude pohádka.

aladin (Ne, 19. 3. 2023 - 17:03)

"Ulož.to kvůli novému zákonu pokazilo vyhledávání. Vlastní vyhledávač nahradilo čtyřmi cizími".... Je to super, nemám s tím žádný problém !!! Je to dobře, že to udělali, ty nenažrané hyeny mají na svých kontech dost, oni kůli tomu neschudnou, vydělávají hříšné peníze na úkor běžných lidí !!! U nás je totiž dotuje stát z našich daní !!! To jim zařídil ten zrádce Českého národa se jmenem Havel i když by se správně měl jmenovat Jidáš !!!

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

Až takhle? No, dala jsem 3.5 km a po policajtovi ani Rakušanovi ani vidu ani slechu. Neboooj!

sardanapal (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

Na elektrokole ? Nic moc :-))

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

jsi obědval vtipnou kaši? Mám chcíplá ta kolena, tak nebuzeruj. Ještě nadáváš? tady ten jo.

sardanapal (Ne, 19. 3. 2023 - 14:03)

Se nečerti , to měl být vtip ... A co mě zbývá ...

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 14:03)

Šak vim. No to jsi toho moc nezryl, hele.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

Ještě tě nezaměřili.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 15:03)

Nevyhrožuj. Ať někdo nezaměří tebe.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 15:03)

Mne už zaměřili hned jak jsem se narodil. Hlídají mne na každém kroku. Bojí se, že uteču na Západ. Ještě nepochopili, že už na Západě jsme. Nemají ani čas koukat na TV, kde to pořád omílají.

aladin (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Židovská vláda v České republice uvažuje, že zde vytvoří LM, NG a nebo Schutzstaffel !!! Koho budou chránit a proč ??? Snad to nepřipravují pro sebe, jako byl Schutzstaffel na ochranu Hitlera ???

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 16:03)

Na národní gartu nemáme v Česku dost lidí. Už teď vázne nábor do policie a armády. (Resp. lidé by byli, ale jen kriplové.) Jediné řešení je sestavit jednonárodnostní NG z imigrantů, tedy z Ukrajinců (jednonárodnostní, aby se líp domluvili). Musely by to být ale jen ženy, protože (jak se zdá) ukrajinští muži všichni padli nebo padnou na frontě. xxx Je tady ovšem ještě řešení mít NG z českých žen, což by ale chtělo čas, protože by se to muselo politicky a ideologicky zmáknout tak, že bychom my muži podpořili feminismus a vyšponovali jej na úroveň, že ženy jsou lepšími vojáky než muži. (Což je sice hovadina, ale ženy by tomu lehce uvěřily, protože už k tomu mají hodně našlápnuto.) xxxxx (Samozřejmě náklady na provoz gardy by byly vyšší, protože vojačky by logicky musely fasovat kromě obvyklé výstroje a vybavení i šminky, řasenky a rtěnky. Ale když nejsou lidi, je vícenáklad pochopitelný a dal by se vyargumentovat. Protože jen vojačka, která je spokojená se svým vzhledem, je dobrá vojačka.)

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 16:03)

Tvoje imprese emoce z Aladinova textu se taktéž nedají..

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 16:03)

Zkus nás motivovat. Taková Gucci nebo LV kabelka...hmmm.

Rozverná (Ne, 19. 3. 2023 - 19:03)

Noo… možná rozverná Rozverná opravdu není ženská, jen provokatér, jak mě podezírá pan Jahoda. A nebo jen divná, ale fakt jsem nikdy nepochopila, Nono, tu ženskou zálibu až posedlost luxusními značkovými kabelkami. Jasně, jsou krásné, ale pro praktický život (trasa – práce, fitko, nákup) naprosto nepoužitelné. Vídám v ulicích „dámy šarmantní“ ,-) v jedné ruce módní kabelka, v ruce druhé plátěná nákupní taška z Penny-marketu (nedejbože igelitka – ano i takové umělkyně se najdou). To ten celkový dojem totálně zabije…

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Já ti ty kabelky vysvětlím. Když má žena posraný život, nebo příliš agresivní konkurentky, nebo prostě trpí totálním znechucením z manžela, potřebuje nutně značkovou kabelku minimálně za padesát tisíc. Ta kabelka je symbol. Za prvé tak předstírá, že je úspěšná, za druhé si tak trochu spraví spadlé sebevědomí. (Ovšem kabelky nejsou jedinou obsesí žen. Mnoho jich má celou jednu šatnu plnou jehel a jiných, na nošení zcela nevhodných bot, bortících nožní klenbu a způsobujících hallux - a mají je rády více než vlastní děti.)

Rozverná (Po, 20. 3. 2023 - 18:03)

Šmankote!!! 50 klacků za jednu kabelku??? Šílíš? To je úplně nemožná cena. Božínku, jen ať to nevidí pan Jahoda bo jej totálně jebne. Víš kolik by za to bylo kg „úděného“ nebo peletek? :-)

Reklama

Přidat komentář