Reklama

Záliba v nylonu - kombinézy, oteplovačky, šusťáky atd.

Default User Image
Tonda (Pá, 26. 1. 2024 - 18:01)

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám zálibu v oteplovackach a zimních kombinezach jestli jste v tom nějak vzrušení moc děkuji 

Tonda (Ne, 19. 3. 2023 - 11:03)

Ahoj našel by se někdo prosím komu se líbí zimní kombinézy a oteplovacky mě to vzrušuje od malička jestli se to někomu líbí a jestli vás to nějak vzrušuje děkuji

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Zalez pod peřinu ty počuránku jeden.

Tonda (Ne, 31. 7. 2022 - 09:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat máte někdo rád zimní kombinézy a oteplovacky a jeslí vás někdy vzrušily moc děkuji

Tonda.wet (St, 13. 4. 2022 - 12:04)

Ahojky nenašla by se nějaká holka v zimní kombinéze mě se to líbí od malička v zimním oblečení moc děkuji

Tonda wet (St, 23. 3. 2022 - 13:03)

Ahoj Jani ty máš nějakou zimní kombinézu nebo oteplovacky jestli to ráda též nosíš když tak mi napiš do mailu

Návštěvník (Po, 14. 3. 2022 - 21:03)

Ahoj mám rád zimní kombinézu a oteplovacky hodně se mi to líbí jak venku tak do spaní ale zkusil jsem to i ve vaně když jsem byl malej bylo to příjemní na těle jak to tmavlo a nafukovalo se mi to hodně rád to nosím je to příjemný na těle budu moc rád kdy by se mi někdo ozval na fb Tonda.wet nebo na email [email protected]

jana (Ne, 13. 3. 2022 - 12:03)

Me od 10

Default User Image
Jirka (Po, 18. 12. 2023 - 18:12)

Ahojky Jani, to je super, že se ti to líbí. Mě asi tak od 12 ti let. Mám doma několik kombinéz,oteplovačky a lyžařské a péřové bundy. A nejraději mám rád vintage stop z 80 a 90 let a nejlepší jsou ty hodně šustivé. Budu rád, když se mi ozveš 

Tonda wet (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Ahoj chtěl bych se zeptat mám rád od malička oteplovacky a zimní kombinezy hodně se mi to líbí že je to příjemné na těle a chtěl bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti s lubrikačním gelem v tom to oblečení moc děkuji [email protected]

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 14:05)

to tu fakt nikdo takový není???

Davidos (Pá, 7. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj, ma nakej kluk/chlap rad i péřový peřiny? Nebo polštáře?

david (Po, 31. 5. 2021 - 16:05)

jj miluju poradny perovy periny

Davidos (Čt, 24. 6. 2021 - 12:06)

Napis.. :) Muzeme pokecat. Péřovy duchny, zazitky atd.
[email protected]

Lesklý (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Je tu nějaká dívka, žena na sex v lesklých bundách.? Praha
Mail: [email protected]

Jirka (Út, 8. 9. 2020 - 22:09)

Koukám, že to tu utichlo, a tak bych rád tady s nějakou pokecal

Jirka (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Zdravím, je tu nějaká holka, která má také ráda, zimní kombinézy, oteplovacky, bundy? Rád bych o tom popovídal a i nějaké fotecky vymenil

Lukáš (St, 15. 7. 2020 - 01:07)

Taky jsem ujtej na hladké zimní a péřové bundy i zimní kombinézy čím hladší tlustší tím lepší. Když si to dělám s takovou budou nebo kombinézou tak jsem v sedmém nebi jak to mezi nohama klouže a jak to šustí oblíbil jsem si v zimě chodit na nuda pláž a na sobě tanga a tlustou zimní bundu a nenápadně si dělat dobře jen si musím dávat pozor na procházející lidi pro případ kdyby někdo chtěl dělat potíže ale dělám to tak že si čapnu blíž ke křoví a honím si ho a dívám se kde kdo kde je jak vidím hlavu tak dělám jako že nic prostě takový adrenalin. Když jdou holky a mají na sobě hladké zimní bundy jak nosí třeba s páskem a vidí mě jak jsem v bundě a v tangách tak občas ten záchvat smíchu ty si musí zákonitě myslet že jsem uchýli a určitě si domyslí ze si ho tam honím což mě je jedno protože mě neznají a nemají koho debat tudíž se nemusím obávat z posměšků těch kteří mě osobně znají ale jednou zkusím si to dělat s dámskou zimní péřovou bundou a jak půjdou holky tak budu pokračovat jak se budou tvářit až mě uvidí jen si také musím dávat pozor na to jestli mě někdo nefotí protože v dnešní době má každý chytrý telefon a ten dokáže udělat hezké a kvalitní fotky i videa i ten levný telefon obyčejný šunt a k tomu ty sociální sítě jako je Facebook na to si musím dávat majzla protože už to není jak bývalo kdy nebyly takové telefony a sociální sítě to je v dnešní době problém. Kdybych mohl a bylo by to možné se udělat nějaké holce na bundu a klidně by to taková holka umožnila.

Jirka (Ne, 22. 12. 2019 - 15:12)

Zdravim,neskutecne me vzrusuje,kdyz maji zeny na sobe lyzarske kombinezy,perove ci lyzarske bundy,oteplovacky. Nejvic se mi libi modre sustive. Je tu nektera zena,s kterou se da o tom popovidat?

kocour domaci (St, 24. 7. 2019 - 20:07)

když mi bylo 10 let tak jsem nosil teplou kožešinovou bundu s berankem i v rukávech. ta bunda byla vevnitř cela podsita kožichem z beranka. ja jsem tu bundu jenom uvidel a ocas se mi postavil. když jsem si ji dal na sebe a zapnul tak jsem byl stestim bez sebe.

Reklama

Přidat komentář