Reklama

Zápasy v bahně

Anonym (Po, 23. 10. 2023 - 08:10)

Jo, to miluju, rád, když vidím nějakou louži v lese, nějaké bahniště, tak se svléknu a zápasím s tím, tam být celé dopoledne a jen tak se rochnit..

Pavel (St, 16. 8. 2023 - 21:08)

Také jsou pěkné zápasy holek v čokoládě :-)

Táborník (St, 16. 8. 2023 - 06:08)

Na táboře jsme takto zápasili v bahně uprostřed tábora. Po dešti to bylo celé rozbahněné. Bylo to bud za trest, nebo kdyz meli mezi sebou dva spor, tak se to resilo zapasem v bahně. Dotyční si mohli na sobe nechat pouze trenky, nebo slipy a boty mohli mít, někdo volil tenisky, jiny zase holinky, vnich to tak neklouzalo, ostatní stáli okolo a fandili. Ne jednou se stalo, ze dotyční na konci byly jak bez bot, tak nekdo přišel i o spoďáry v zápalu boje.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 19:08)

Mi měli bahnitou kaluž za táborem. Už je to 5 let zpátky. Zápasy byly spíš pro zábavu a každý musel mít kalhoty, nejlíp džíny, protože třeba tepláky byly na prd a slejzaly, tričko a mikinu, dobrá byla s kapucí, bylo za co chytit a boty. Zápasily i holky. Toho druhého jsme se snažili co nejvíc zabahnit a svlíknout mikinu a tričko, pokud měl tepláky, tak i tepláky se spoďárama. Holky se s tím taky nijak nemazaly, ale nikdo nedělal problémy, že jsme se viděli nazí. Potom jsme se šli umýt do říčky a vymáchat to špinavé oblečení. Holky byly víc divočejší než mi kluci a mokré bílé tričko bez podprsenky vypadalo moc hezky.

Táborník (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

To muselo stát take za to. U nas, kdyz uz to byly holky, tak si brali plavky na to, vic se stydeli, kluci spíš naopak. Většinou byly spoďáry první, co šlo ze soupeře dolů a zbytek boje byl jen nahý,nebo v botech, pokud mu je druhy taky nezul.

Anonym 123 (Út, 15. 8. 2023 - 12:08)

Ahoj mám Otázku má někdo zkušenosti že mu holka dělala headscicors reverse headscicors nebo tak jdu zápasit z kamarádkou tak jak to je příjemné bolí to nebo tak

Rob (Po, 8. 5. 2023 - 15:05)

Ahoj kluka holku na zápas Trutnov
[email protected]

Majk (Pá, 21. 4. 2023 - 00:04)

Ahoj ozvi se
[email protected]

Default User Image
Rob (Po, 23. 10. 2023 - 07:10)

Napiš na email díky 

Anonym (Po, 23. 10. 2023 - 07:10)

Napiš na email díky 

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 21:04)

Nějaká holka jít semnou mixedwrestling? Jsem kluk a je mi 16 :-)

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 20:03)

Zdravím mám menší dotaz dneska jsem zápasil s jednou holkou a dostala mě do nějaké pozice(nevím jak se to jmenuje) že mi chytila hlavu mezi nohy a zmáčkla mi jí a já se z toho nemohl vůbec dostat. Neví někdo jak se z toho dostat?

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 10:03)

Že by to sevření, když ji šukáš a ona chce, aby ses do ní vystříkal? Jo, to má v tu chvíli sílu jak já nevím co. Stalo se mi to před asi tak třemi lety. Chodí k nám na víkendy kamarádky přítelkyně z práce a začali jsme šukat ve třech a bez, že ho prostě vytáhnu a buď mi ho dokouří nebo se vystříkám na ně. Jenže ji tenkrát popadl nápad, že se udělám do ní, vycítila okamžik a nohama mě sevřela tak, že jsem se nemohl dostat a pěkně jsem ji naplnil, moje přítelkyně ji potom vylízala. Nic z toho nebylo, jen proč jako, co blbne. Prostě to chtěla mít v sobě. Do dnes jsme tady nic nesplodili a to už stříkám i do obou, ale ta moje naznačuje, že už by chtěla a jestli má vysadit antikoncepci. A jak se z toho dostat? Nevím, mě to tenkrát nešlo a už mě tak nikdy nechytila, max. mě obejme nohama a je jasné, že chce naplnit.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Ale tohle bylo v mixed wrestlingu voe ne při sexu

Vojta (Čt, 15. 7. 2021 - 10:07)

Vyjadřuju zájem zazápasit si s holkou. Nic soutěživýho, spíš zažít pocit, že mě přepere holka. A není nutné nazí a v blátě. Spíš radši ve sportovním oblečení a v tělocvičně. Věk 18 - 35, ideálně výška aspoň 170 cm. Nedělám si iluze, že se to povede, nicméně, když by se mi nějaká holka ozvala, budu rád. Email [email protected].

Lucka (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Taky jsme jednou s kamarádkou soutěžily jen na podložce, ale ve spodním prádle. Vyhrál ten kdo te druhé jako první stáhl kalhotky, podprsenku a obě ponožky. Bylo to napínavé. Bohužel jsem prohrála. Kamarádka z mé (vzhledem k tomu že vyhrála) stáhla úplně všechno až jsem skončila nahá. Mě se jí podařilo stáhnout jen jednu ponožku a kalhotky. Byla to docela legrace.

Lucka (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Ještě jsem zapomněla dodat že to hrajeme způsobem že kdo prohraje, tak mu ten druhý vymyslí trest který musí poražený splnit. Jako trest jsem dostala že mi kamarádka strkala fo zadku a pipiny 10 minut kopřivy. Ta hra nás obe vzrušuje ale hlavně nás to baví jelikož je to sranda.

Sibyla (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

A nebolí to moc při tom zápasu, například že do sebe omylem kopnete nebo jak ti ta kamarádka sedla na to břicho.

Lucka (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

Jak jsme spolu zápasily a každá jsme se snažili stáhnout té druhé prádlo, tak jsme chvilku byly ve stoje, chvilku se různě nějak válely (protože jsme se že jo i bránili). Kamarádka mě dostala do té pozice že já jsem ležela na zádech a ona mi seděla na břichu (zrovna mi stahovala podprsenku), tak se u toho stalo to že jak mi tam seděla, tak zatlačila na můj močák a já se tam normálně trochu počůrala, ale tím se hra nezastavila. S tím se u toho na podložce musí počítat. Akorát jak jsem se počurala, tak jsme se obě tomu zasmaly a ona si pak trochu omckem ucvrnkla také. To se stává i několikrát za hru. Že si člověk trošku čůrne, ale více se to stávalo mě.

Sibyla (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

Lucka a to jste se počůralu na sebe nebo na tu žíněnku.

Reklama

Přidat komentář