Reklama

Muži v dámském prádle.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Já mám raději když si punčochy připnout přímo na body. Je to pro mě pohodlnější jak podvazkový pás. Přece jenom nemáme boky jako ženy. Je to příjemný pocit cítit jak tahouny ti drží sponuji punčochy.

Jirka (Ne, 12. 3. 2023 - 09:03)

A nosíš střecove dziny já jo a i legíny kožené a máš i tanga

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 18:03)

Tanga samozřejmě nosím taky. Legíny taky nejraději mám ty s rašením vzadu. Ale strečove džíny ne.

Reichl (Po, 13. 3. 2023 - 13:03)

A nechcete raději s náma vyrazit na demonstraci na Václavák, buzeranty v dámských spoďárech jsme tam ještě neměli,to by výrazně podpořilo morálku našich nácků ....

Jirka (Po, 13. 3. 2023 - 07:03)

Já mám teď na sobě střecove dziny a tanga a je super mít na sobě

Tomáš (Po, 13. 3. 2023 - 18:03)

Já miluji když mám tanga a pěkné šortky na sobě. Už se těším na léto.
Ale tanga nosím normálně každý den. Nejlepší spodní prádlo.

Robin (Čt, 16. 3. 2023 - 17:03)

No vidíš, dneska jsou pánská tanga zcela běžnou součástí pánského spodního oblečení a zejména nadrženým ženským se líbí jak zvýrazňují pánskou "chloubu". Ale ještě před 10-15 lety by tě u nás konzervativci označili za buzeranta,dnes už to nepřipadá nikomu divné. Totéž se týká nošení punčocháčů muži,konzervativní část společnosti se s tím u nás dosud nesmířila, v rozvinutějších západních demokraciích je muži nosí jako spodní prádlo dost často, dokonce existují speciální střihy určené pro pány. Takže móda spodního prádla spěje k unisex provedení a
k názoru ať si každý nosí takové spodní prádlo ve kterém se cítí dobře bez rozdílu zda se jedná o muže či ženu ve kterém pokud možno neprovokuje zbytečně na veřejnosti ...

Tomáš (Čt, 16. 3. 2023 - 19:03)

Děkuji za názor, souhlasím s tebou.
Já punčocháče také nosím, zejména v zimě ven pod kalhoty a v zimě doma si je beru když mám nějaké šaty nad kolena.
Myslím, že by i šaty a šortky měly být unisex.

Robin (So, 18. 3. 2023 - 10:03)

Zaujala mě tvoje zmínka,že nosíš doma šaty. Já občas také,koupil jsem si sukni na způsob skotského pánského kiltu a chození v něm je docela příjemné. Vloni v létě jsem v něm vyrazil s kolegou z práce na dovolené na menší procházku s pejsky. On měl oblečenou na sobě džínovou sukni ,nohy měl holé bez punčoch (bylo teplé letní počasí) , já zmíněný kilt a nohy v tenkých černých podvazkových punčochách. Byli jsme oba zvědaví,jaké budou na takové oblečení reakce
kolemjdoucích. A víš,že jsme se s žádnou negativní reakcí nesetkali? Naopak, doteď si pamatuji,jak jsem nakupoval takto oblečen v nějakém vesnickém obchůdku s potravinami,dovnitř vešla starší žena, s úsměvem si mě prohlížela a neverbální komunikací mi dávala najevo,že se jí v tom líbím. Takže není pravda o tom,že muži mají panděra a křivé chlupaté nohy jak se mě snažila přesvědčit jedna zuřivá feministka, to je stejné jako kdybych tvrdil,že každá žena má macaté rosolovité pozadí narvané do legín. A mimochodem i muži si umí své nohy depilovat, já používám přístroj,který při pravidelné aplikaci růst chloupků potlačuje.

Tomáš (So, 18. 3. 2023 - 19:03)

Tak to je velmi zajímavé. A hlavně je dobře že jste se nesetkali s žádnými negativními reakcemi.
A kde jste na té dovolené byli?

Jinak, co se týče depilace, tak tu jsem nedělal. A ani nechci. Nevím, co by na to řekli doma.
Proto šaty a šortky nosím jen doma. Ven ne.
Ale kdybych měl nohy bez chlupů, tak klidně vyrazím se svými šortkami ven. Myslím, že nohy mám pěkné.

Robin (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Na dovolené jsem byl na chatě na Berounce,je tam moc krásná příroda. Pokud se týká té depilace nohou,už to zmínila Vlasta, chlupy na nohou jsou viditelné pod punčochami či punčocháči o síle vlákna pod 40 DEN, závisí to také na barvě chlupů,pokud nejsou tmavé,tak nejsou na první pohled skoro vidět. Já nosím v létě punčochy či punčocháče pod šortky ven běžně,ale v tělových barvách abych moc neprovokoval,zatím jsem se nesetkal s žádnou negativní reakcí, nohy mám pěkné ( i dle hodnocení mé manželky), úzká "ženská" chodidla. Depilaci provádím proto,že rád nosím tenké punčochy,běžně 15 a 20 DEN, ale i nižší čísla a tam už je každý tmavý chlup na nohou docela vidět.

Tomáš (Ne, 19. 3. 2023 - 21:03)

Aha.
Já jednou silonky měl, ani nevím, kolik DEN. Ale byly celkem průsvitné. Takže asi těch 15, protože mám chlupy na nohou tmavé a bylo to vidět. Ale zase pěkně chladily.
Takže asi zvážím ty 40 DEN, samozřejmě tělové a snad to bude vypadat přirozeně jako holá hladká noha.

Robin (Út, 21. 3. 2023 - 18:03)

Otázkou ovšem je,jak se budeš v silnějších silonkách cítit, 40 a více DEN jsou určeny spíše do chladnějšího počasí pro ženy v sukni (podzim,zima). Ale to si musí každý individuálně odzkoušet.
Já nosím v zimě tenké punčochy či punčocháče kolem 20 DEN pod kalhoty či legíny a úplně mi to stačí, zimy už,co se týká teplot, nejsou co bývaly. A v teplejším počasí (jaro,léto) pak k šortkám.
A k té depilaci nohou. Opět je to individuální záležitost, já jsem jí dlouho nepoužíval a nijak to nevadilo. Ona je depilace spíše módní ženská záležitost, ženy s ní začaly,když chtěly nosit úzké kalhotky typu tanga, dnes je to lékaři ze zdravotního hlediska spíše nedoporučováno. Takže je to spíše o sebevědomí, mně osobně je docela šuma fuk,co si kdo myslí o viditelných chlupech pod punčochama, zase tak "hustý" porost na nohou nemám.

Jirka (So, 25. 3. 2023 - 00:03)

Já mám teď na sobě legíny kožené a dělám se do nich

Robin (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Na dovolené jsem byl na chatě na Berounce,je tam moc krásná příroda. Pokud se týká té depilace nohou,už to zmínila Vlasta, chlupy na nohou jsou viditelné pod punčochami či punčocháči o síle vlákna pod 40 DEN, závisí to také na barvě chlupů,pokud nejsou tmavé,tak nejsou na první pohled skoro vidět. Já nosím v létě punčochy či punčocháče pod šortky ven běžně,ale v tělových barvách abych moc neprovokoval,zatím jsem se nesetkal s žádnou negativní reakcí, nohy mám pěkné ( i dle hodnocení mé manželky), úzká "ženská" chodidla. Depilaci provádím proto,že rád nosím tenké punčochy,běžně 15 a 20 DEN, ale i nižší čísla a tam už je každý tmavý chlup na nohou docela vidět.

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 07:03)

Já mám teď na sobě legíny kožené a lodičky je to super

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 07:03)

Já mám teď na sobě legíny kožené a lodičky je to super

Jirka (So, 18. 3. 2023 - 18:03)

Ahoj já mám teď na střecove dziny a tanga

Jirka (So, 18. 3. 2023 - 03:03)

Já hlavně nosím střecove dziny dámské a kožené legíny dělají hezkou postavu a pushup leginy mám modré a dělá mi to dobře když to mám na sobě

Tomáš (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Jaké oblečení plánujete na léto? Já plánuji, že si koupím pěkné bílé šortky. Tato barva se mi moc líbí.

Reklama

Přidat komentář