Reklama

Muži v dámském prádle.

Papo (So, 25. 3. 2023 - 15:03)

Já zatím občas beru ženě kalhotky výhradně teda ty krajkové ale nenosím je nijak přes den výhradně na dobu sebeuspokojení... Má jak běžné tak řekněme ty co si bere jen do postele tak jak je moc často nenosí tak jí je občas čubnu, uspokojím se a vrátím má tam asi troje co už nějakej rok nenosí :D takže když mě nechytí nepozná to... ale protože je drobná oproti mě je to docela těsný a raději v tom ani nedýchám :D ale na netu sem našel jen pár kusů/typů vyloženě pánských který sou jak klasický trenky akorát sou krajakovaný a o to mi snad i jde ale obávám se jak to žena příjme... v práci se převlíkám takže nosit to přes týden nepřipadá v úvahu. Měl bych to buď na mas******* nebo výhradně o víkendu. Jednou sem to kdysi našel a ukázal to ženě nějak zvláštně to okomentovala a pak jakoby od pasu vystřelila tak si vem jedny moje ale od té doby už sme se o tom nebavili sou to už leta ale nepříjde mi to přece tak hrozné ne když sou to vyloženě pánské boxerky akorát maj krajky řekněte co si myslíte obzvláště ženy když už sou to pánský trenýrky vadili by vám ty krajky?

pták Loskuták (Ne, 26. 3. 2023 - 11:03)

Trošku se podivuji proč si na vlastní masturbaci bereš kalhotky partnerky,ženy nemají příliš rády,když zjistí,že mají kalhotky pokecané od "něčeho" co není viditelně jejich produktem. Dnes není žádný problém si na mnoha e-shopech koupit takové spodní prádlo podle vlastního výběru a velikosti ve kterém se můžeš bez problému "udělat", já například za tím účelem rád používám
dámské punčocháče s bavlněným klínkem ve tvaru dámského přirození,které umocňuje moje fantasijní erotické představy. A jinak masturbace je dnes zcela běžným fenomenem eliminující sexuální touhy, doporučují jí i lékaři a provádí jí obě pohlaví. Akorát ženy používající k tomu erotické pomůcky s vlastními partnery o tom příliš nemluví,raději se svěří své kamarádce než
svému muži. Mají přitom často utkvělou představu,že ,ať ona či on, provádí něco nepatřičného a že nejsou schopny partnera či sebe při sexuálním styku dostatečně uspokojit. Přitom najít soulad v sexuálním apetitu dvou odlišných lidí není často vůbec jednoduché.

Papo (Ne, 26. 3. 2023 - 20:03)

No protože mě to vzrušuje a svoje nemám, nepustím to přece do nich takže na nich nezustanou stopy tak to zena nezjistí a kdybych si koupil pro sebe tal by se to stejne proflaklo drive nebo později proto sem se rozhodl ji to říct že by sme se nejak mohli domluvit no a neprošlo to tak su odsouzen si pujcovat její když neni doma

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2023 - 06:03)

Jestli tě má ráda tak tě bude mít i v kraječkach rada. Já jsem ji to řekl že bych chtěl si koupit normální pánská tanga počase jsem si koupil pánská tanga v krajce a různé druhy kalhotek v panském provedení. Potom i dámské kalhotky krajkové tanga ne ty mám je pánské Teď už si před ní oblíkám i dámské krajkové body. A příjemné je když jsme spolu v obchodě a kupuje si prádlo, tak do košíku dám kalhotky s tím že jsem si je vybral pro sebe. Mám štěstí na tolerantní ženu.

Papo (Ne, 26. 3. 2023 - 19:03)

Tak sem vzal koule do hrsti ukázal ji na telefonu krajkové trenky černé jestli by ji vadilo kdybych si je koupil hodila vrazednej pohled a rekla jo vadilo a od te chvíle dělá jako by se to nestalo nepredpokladam ze by se na to ještě někdy zeptala

Jirka (So, 25. 3. 2023 - 06:03)

Já se cítím jak žena v těch džínách strecovych je to super nosit

peta (Ne, 19. 3. 2023 - 13:03)

jihlava okoli najdu muze

Roman (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

já tady těd chodím po doma v delší sukni. ted v ní musím ven nanosit dřevo ke krbu. je to pohodlné a super se v ní cítím.

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

Já mám i dlouhé šaty je to super oblečení mít na sobě a dělá mi to dobře

Milan (So, 18. 3. 2023 - 06:03)

Moje začátky s dámským oblečením byly, až když jsem hledal holku. V červnu jsem přišel na smluvenou schuzku v kraťasech a tričku, čekala tam blondýnka v legínách a ve svetrovém roláku s kratkým rukávem. Po seznámeni a kratší procházce po Letenských sadech jsem se jí optal zda ji neni v roláku teplo, řekla že roláky jsou jeji nejoblíbenější oblečeni a že se již kvuli nim rozešla s několika klukama, spíše kvůli tomu, že je také nutila nosit. Trochu me to zaskočilo, nicméně jsme si domluvili další schuzku na kterou jsem ji jako darek přinest béžový rolák bez rukávu, ona pro změnu tmavě modry taktéž bez rukávu, měl jsem modré kraťasy a modré tričko a tak jsem ji navrhl, že si jej hned převléknu, ani mě v tu chvili nenapadlo že je dámský, měla radost. Po letech se konal hepiend - svatba. Po cca 25letech mi již nepřijde divné, že doma nosil šaty, punčochy pod oblečeni a dalši dámské oblečení, manželka zase nosí něco pánského.

Jirkaa (So, 18. 3. 2023 - 06:03)

Já rád nosím střecove dziny a legíny kožené a mám i modré legíny

Jirka (So, 18. 3. 2023 - 05:03)

Hledám ženu které by nevadilo že nosím střecove dziny a legíny

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 03:03)

ake nosite topanky ?

Pavla (So, 18. 3. 2023 - 19:03)

Tenisky nebo černé cvičky

Reklama

Přidat komentář