Reklama

Trvale stažená předkožka

Lála (Po, 27. 3. 2023 - 20:03)

Ty asi nemáš trauma proto, žes to jenom nepřiznal. On si dodneška vyčítá, že smlouval a brečel, zatímco jiný kluci to přijmou bez diskuze a nebrečej ani během samotný obřízky. V tom je problém, že se klukum vštěpuje, jak nemaj dávat najevo bolest neb strach. U holek se strach toleruje, takže se pro ně svět nezboří, když si na něco netroufnou nebo se strachy rozpláčou. Na druhou stranu u kluků to fakt vypadá líp, když nejsou žádný baby. Odvaha jim sluší. A já mám i ten dojem, že je to pro ně důležitý. Abych byla upřímná moje první reakce, když mi to vyprávěl, bylo zklamání. Radši bych to o něm nevěděla. Já vím, to k němu není fér. Ale tak to prostě je. I jeho mámě to bylo trapný. Možná se musí změnit představa o mužnosti. Jenže jak, když je rozšířená po celým světě? Jenom těch zemí, kde se kluci nechávají obřezat právě proto, aby dokázali svojí mužnost! Takže docela chápu, že jsi měl potřebu to „odčinit“, jak píšeš. To je asi i docela zdravá chlapská reakce. Mimochodem holej žalud taky víc chlapsky vypadá, schovanej působí spíš chlapečkovsky.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 07:03)

Asi to tak je. Tehdy bych měl spíš trauma z toho že bych na to musel. A on to tak asi měl také, ale chlubit se tím asi nemusel. Mít holý žalud jsem nechtěl, ale později jsem to bral tak že zkrátka musím, že jedině tím si to můžu odčinit. Ten vzhled mě nejdřív moc neuchvátil, ale už to beru jako že to ke mně nějak neodmyslitelně patří, teď už bych si bez toho připadal jako klučík

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 17:03)

Promluvila ženská - co ty o tom můžeš vědět?

Karel (So, 18. 3. 2023 - 07:03)

Já s tím mám problém, dokud mám penis v klidovém stavu přetáhnu si celou předkožku až ke kořeni že mám celý penis holý samozřejmě se mi u toho ohýbá asi kulí uzdičce ,při erekci úplný opak ,začne se mi stavět a okamžitě se mi předkožka vrací, když mi zůstane za žaludem a nepřejde mi přes něj strašně mi to bolí

Adam (So, 18. 3. 2023 - 09:03)

Taky to tak mám kolik ti je

Helča (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

synovi pardon

Mirka (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

já taky chci aby syn měl žalud venku

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 22:03)

Tak šmik šmik, a nebo na tom pracovat aby to bylo

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

To vašemu synovi nevadí, že mu přetahujete pemis?

Alena (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

To vážně nevadí je mu 7 let , vždy se mu u toho postaví ,má to rád, hlavně mu při koupání předkožka stáhne za žalud sama

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 21:03)

Mně se teda jako klukovi nestalo že když se mi postavil že by se mi předkožka sama stáhla a tím odkryla žalud. Neměl jsem rád když jsem ji při kontrolování musel stáhnout, a nesnášel jsem když při koupání pak přišel proud sprchy na holý žalud.

Helča (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

Mému 8 letému klukovo to taky nevadí konroluji ho pravidelně

Alena (Pá, 17. 3. 2023 - 22:03)

Také mu vyleze žalud celý ven ? Když se mu postaví ?

Aneta (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

Kolík ti je ? Připadalo mu to chvilku divné,ne nevadilo už jako malému se mu při erekci sama stáhla,že měl žalud celý obnažený.

Alena (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

Můj synek má to samé, občas už v jeho věku má ranní erekce a žalud má vždy celý venku ,v pohodě mu stáhnu předkožku až má pinďoura celého holého,myslím si že je to v pořádku

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

A kolik mu je?

Alena (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

Je mu 7 let ,má asi více volnou předkožku,že mu při stoporeni sama stáhne

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

Mě je 16. Chtěl bych, aby držela za žaludem.

Markéta (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

S tím ti neporadím, každý ho má jiného, jedině obřízka, jestli s tím nemáš problém při erekci tak to neřeš

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

A jak to vypadá knyž nemá erekci? Je to jako kdyby měl onřízku?

Reklama

Přidat komentář