Reklama

prvni masturbace

Román (Út, 25. 4. 2023 - 10:04)

V kolika ti poradila Květuš? Už sis to pak sama zvládla
?

Květa (Út, 25. 4. 2023 - 11:04)

Bylo mi třináct let. Do té doby jsem se ukájela bez orgasmů. Pak už jsem je měla kdykoliv jsem chtěla. Nejsilnější vždy s mamkou. Byly úplně omračující. Ona si pochvalovala že je má taky silnější.

Román (Út, 25. 4. 2023 - 11:04)

Můžu se ptát jak ti mamka poprvé nabídla že ti ukáže jak na to? Byly jste tolik k sobě otevřené?

Květa (Út, 25. 4. 2023 - 14:04)

Maminka má při masturbaci hodně hlasité orgasmy. To se nedalo utajit. Zeptala jsem se jí proč tak křičí a ona mi řekla, že je jí moc hezky a že křičí rozkoší. Pak se mi zeptala jestli si taky dělám dobře mezi nohama. Tak jsem se jí přiznala, že to taky zkouším, ale nemám to, co ona. Pak mi to ukázala, nejdřív jenom rukou na sobě a to samé udělala i mě. První orgasmus jsem vlastně měla od ní a pak už jsem věděla jak si ho udělat i sama. Má i vibrátor, ale ten mi půjčila až když mi bylo patnáct let. Teď už mám vlastní.

Román (Út, 25. 4. 2023 - 21:04)

A baví tě to víc s maminkou nebo sama když si užíváš? Kolik let už máš ten svůj vibrátor? Neřeš si ho někdy i ven mimo byt?

Masturbace (So, 18. 3. 2023 - 16:03)

Když budu masturbovat moji pipinu tak mužů se odpanit ve 12

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 16:03)

Když budeš opatrná a nebudeš si strkat do pochvy předměty, které nahrazují penis, tak ne. Nech to na tvým prvním klukovi. Uspokojuj se jen na poštěváčku a na G bodu na krai pochvy. Hlouběji nechoď.

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Petr (Út, 28. 3. 2023 - 17:03)

Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte. Jestli chceš poradit mapišmi na email. [email protected]

Lukáš (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Můžu poradit, napiš mi na ig https://www.instagram.com/mr_tryhard_agre/

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Jsi ještě mladá. U kluků se orgasmus dostaví s prvním semenem. U děvčat je to různé. Některé ho mají dříve, jiné později a některé nikdy, ani v dospělosti. Masturbace, nebo sex jsou jim přesto příjemné a uspokojující. Jiné zas mají tak intenzivní orgasmus, že jim jeden vystačí na dlouhodobější uspokojení. Další jsou multiorgastické a mohou mít více orgasmů za sebou. Zkoušej to a buď trpělivá. Přeji ti, aby jsi se dočkala mnoha krásných rozkoší.

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Šárka (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Ahojte jak nevím jak si mám uspokojit svoji pipinu a chci se udělat ale nevím jak a je mi 12 let pls poraďte

Martina (Čt, 9. 3. 2023 - 08:03)

Prvně jsem se udělala sama při šmírování vnuka, jsem už dávno vdova a nikdy jsem nemasturbovala, až včera večer jsem se šla napít a viděla skvirou jak sedí tomáš u pc kalhoty stažený pod zadkem a v ruce ptáka a honí si ho jak o život, koukala sem a nejednou sem měla ruku mezi stehnama, když Tomáš zaskucel a začal stříkat, vyvrcholila jsem s ním

Martina (Čt, 9. 3. 2023 - 08:03)

Prvně jsem se udělala sama při šmírování vnuka, jsem už dávno vdova a nikdy jsem nemasturbovala, až včera večer jsem se šla napít a viděla skvirou jak sedí tomáš u pc kalhoty stažený pod zadkem a v ruce ptáka a honí si ho jak o život, koukala sem a nejednou sem měla ruku mezi stehnama, když Tomáš zaskucel a začal stříkat, vyvrcholila jsem s ním

Román (Út, 25. 4. 2023 - 10:04)

Povedlo se ještě někdy Tomáše vidět? Anebo víc?

Reklama

Přidat komentář