Reklama

Muži v dámském prádle.

Robin (So, 18. 3. 2023 - 10:03)

Zaujala mě tvoje zmínka,že nosíš doma šaty. Já občas také,koupil jsem si sukni na způsob skotského pánského kiltu a chození v něm je docela příjemné. Vloni v létě jsem v něm vyrazil s kolegou z práce na dovolené na menší procházku s pejsky. On měl oblečenou na sobě džínovou sukni ,nohy měl holé bez punčoch (bylo teplé letní počasí) , já zmíněný kilt a nohy v tenkých černých podvazkových punčochách. Byli jsme oba zvědaví,jaké budou na takové oblečení reakce
kolemjdoucích. A víš,že jsme se s žádnou negativní reakcí nesetkali? Naopak, doteď si pamatuji,jak jsem nakupoval takto oblečen v nějakém vesnickém obchůdku s potravinami,dovnitř vešla starší žena, s úsměvem si mě prohlížela a neverbální komunikací mi dávala najevo,že se jí v tom líbím. Takže není pravda o tom,že muži mají panděra a křivé chlupaté nohy jak se mě snažila přesvědčit jedna zuřivá feministka, to je stejné jako kdybych tvrdil,že každá žena má macaté rosolovité pozadí narvané do legín. A mimochodem i muži si umí své nohy depilovat, já používám přístroj,který při pravidelné aplikaci růst chloupků potlačuje.

Tomáš (So, 18. 3. 2023 - 19:03)

Tak to je velmi zajímavé. A hlavně je dobře že jste se nesetkali s žádnými negativními reakcemi.
A kde jste na té dovolené byli?

Jinak, co se týče depilace, tak tu jsem nedělal. A ani nechci. Nevím, co by na to řekli doma.
Proto šaty a šortky nosím jen doma. Ven ne.
Ale kdybych měl nohy bez chlupů, tak klidně vyrazím se svými šortkami ven. Myslím, že nohy mám pěkné.

Robin (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Na dovolené jsem byl na chatě na Berounce,je tam moc krásná příroda. Pokud se týká té depilace nohou,už to zmínila Vlasta, chlupy na nohou jsou viditelné pod punčochami či punčocháči o síle vlákna pod 40 DEN, závisí to také na barvě chlupů,pokud nejsou tmavé,tak nejsou na první pohled skoro vidět. Já nosím v létě punčochy či punčocháče pod šortky ven běžně,ale v tělových barvách abych moc neprovokoval,zatím jsem se nesetkal s žádnou negativní reakcí, nohy mám pěkné ( i dle hodnocení mé manželky), úzká "ženská" chodidla. Depilaci provádím proto,že rád nosím tenké punčochy,běžně 15 a 20 DEN, ale i nižší čísla a tam už je každý tmavý chlup na nohou docela vidět.

Tomáš (Ne, 19. 3. 2023 - 21:03)

Aha.
Já jednou silonky měl, ani nevím, kolik DEN. Ale byly celkem průsvitné. Takže asi těch 15, protože mám chlupy na nohou tmavé a bylo to vidět. Ale zase pěkně chladily.
Takže asi zvážím ty 40 DEN, samozřejmě tělové a snad to bude vypadat přirozeně jako holá hladká noha.

Robin (Út, 21. 3. 2023 - 18:03)

Otázkou ovšem je,jak se budeš v silnějších silonkách cítit, 40 a více DEN jsou určeny spíše do chladnějšího počasí pro ženy v sukni (podzim,zima). Ale to si musí každý individuálně odzkoušet.
Já nosím v zimě tenké punčochy či punčocháče kolem 20 DEN pod kalhoty či legíny a úplně mi to stačí, zimy už,co se týká teplot, nejsou co bývaly. A v teplejším počasí (jaro,léto) pak k šortkám.
A k té depilaci nohou. Opět je to individuální záležitost, já jsem jí dlouho nepoužíval a nijak to nevadilo. Ona je depilace spíše módní ženská záležitost, ženy s ní začaly,když chtěly nosit úzké kalhotky typu tanga, dnes je to lékaři ze zdravotního hlediska spíše nedoporučováno. Takže je to spíše o sebevědomí, mně osobně je docela šuma fuk,co si kdo myslí o viditelných chlupech pod punčochama, zase tak "hustý" porost na nohou nemám.

Jirka (So, 25. 3. 2023 - 00:03)

Já mám teď na sobě legíny kožené a dělám se do nich

Robin (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Na dovolené jsem byl na chatě na Berounce,je tam moc krásná příroda. Pokud se týká té depilace nohou,už to zmínila Vlasta, chlupy na nohou jsou viditelné pod punčochami či punčocháči o síle vlákna pod 40 DEN, závisí to také na barvě chlupů,pokud nejsou tmavé,tak nejsou na první pohled skoro vidět. Já nosím v létě punčochy či punčocháče pod šortky ven běžně,ale v tělových barvách abych moc neprovokoval,zatím jsem se nesetkal s žádnou negativní reakcí, nohy mám pěkné ( i dle hodnocení mé manželky), úzká "ženská" chodidla. Depilaci provádím proto,že rád nosím tenké punčochy,běžně 15 a 20 DEN, ale i nižší čísla a tam už je každý tmavý chlup na nohou docela vidět.

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 07:03)

Já mám teď na sobě legíny kožené a lodičky je to super

Jirka (Ne, 19. 3. 2023 - 07:03)

Já mám teď na sobě legíny kožené a lodičky je to super

Jirka (So, 18. 3. 2023 - 18:03)

Ahoj já mám teď na střecove dziny a tanga

Jirka (So, 18. 3. 2023 - 03:03)

Já hlavně nosím střecove dziny dámské a kožené legíny dělají hezkou postavu a pushup leginy mám modré a dělá mi to dobře když to mám na sobě

Tomáš (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Jaké oblečení plánujete na léto? Já plánuji, že si koupím pěkné bílé šortky. Tato barva se mi moc líbí.

Fan (So, 11. 3. 2023 - 05:03)

Já si nic neplanuji koupit,ale až uvidím nějaké pěkné třeba krajkové prádlo, tak určitě neodolam.

Jirka (So, 11. 3. 2023 - 05:03)

Já rád nosím střecove dziny a kožené legíny dělá mi to dobře když to mám na sobě

soudružka Škopková (So, 11. 3. 2023 - 17:03)

ty prasáku,nevím co na těch mých spoďárech vidíš,mazej raději obsluhovat buzeranty u Hlaváku ať
máme zítra na oběd ...

Jirka (So, 11. 3. 2023 - 05:03)

Já rád nosím střecove dziny a legíny kožené dělá mi to dobře když to mám na sobě

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 08:03)

ja nosim damske vsetko podprsenky aj damske bundy

Pavla (Ne, 5. 3. 2023 - 17:03)

Holky jaký máte pocit po celodenním nošení dámského prádla. Mě to už ani nepřijde až večer si uvědomím že jsem v tangach a v silokach. Dříve jsem měla pocit že mám něco zakázaného teď mě to ani nepřijde

Jirka (St, 8. 3. 2023 - 08:03)

Ahoj, nosím dámské spodní (i jiné ) prádlo, a přijde mi to zcela samozřejmé. Pocit je bezva, protože nad tím nepřemýšlím, ale jednoduše si to prostě užívám, že tu možnost mám. A názory ostatních jsou mi úplně ukradené. Jen já vím, proč to tak mám. Nijak se nikde nepředvádím, nikomu to nevnucuji.

Tomáš (St, 8. 3. 2023 - 19:03)

Musím souhlasit.
Také nosím dámské prádlo a je to skvělý pocit.

Reklama

Přidat komentář