Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2023 - 12:03)

Ahoj, tak děkuji za odpověď. A třeba venku jsi šla na veřejné záchody, nebo použila raději plínku? A jak to řešís utíráním? Možná výhoda té plenky je i to, že když je potřeba, tak tu velkou můžeš udělat rychle a hned spláchnout a utírání neřešit a to už si myslím, že není snad aní cítit na rozdíl od plného pokakání. Je to tak?
A tou menší nehodou na střední myslíš co? Malé ukáknutí?

Thea (So, 8. 4. 2023 - 14:04)

Jo něco takového. To byla přestávka před poslední hodinou. Asi mi nesednul oběd ve škole, jak jsem zjistila později. Tady to ani nebylo, že by se mi vyloženě chtělo, jenom takový trochu tlak co vyřešíš prdem. Tak jsem šla trochu stranou a prdla jsem si, ale vyjelo s tím i trochu hmoty. Žádný velký množství fakt jenom troška, tak jsem si řekla, že to nebudu řešit a tu hodinu ve škole vydržím. Každopádně divila jsem se sama co všechno je cítit, protože když hodina skončila, tak některý holky tam řešily, že tu něco smrdělo, ale nebyla jsem vyloženě pokaděná, tak jsem se samozřejmě nepřiznala a když to není vidět na první pohled, tak identifikovat toho kdo si trochu usral do kalhot nejde. Myslím si, že ani na tmavě modrých džínách to nebylo vidět. Naplno to na mě přišlo až cestou domů kdy jsem dostala hrozný křeče. Vzpomněla jsem si hned na to jak jsem se už jednou cestou ze školy pokadila a řekla jsem si, že do plenky už jsem to dělala hodně krát a, že to zkusím tentokrát pustit do kalhot. Věděla jsem, že máma není doma, ale nebyl to dobrý nápad. Sice se mi to povedlo silou vůle udržet až skoro k nám domů, protože jsem nechtěla aby mě na ulici potkal někdo známý. To se povedlo, ale ta samotná akce byla docela katastrofa. Pár stovek metrů od našeho domu je park. Tam jsem s vypětím všech sil došla. Nikdo tam nebylo opřela jsem se o strom a všechno pustila do kalhotek. Byl to osvobozující pocit neuvěřitelná úleva, ale taky masakr v kalhotách. Prostě obrovská hromada teplý a tekutý kaše a páchlo to příšerně. Jak jsem udělala krok začalo se to z kalhotek valit ven a i jenom po zhruba pěti minutách chůze jsem to měla skoro až v botách. A to se mi teda fakt nelíbilo. Došla jsem domů skoro jsem až bulela a litovala, že jsem to vůbec udělala. Zničený džíny jsem pak musela před mámou zatajit. Aspoň, že mě nikdo neviděl. Po téhle zkušenosti jsem si řekla, že kadit už jenom do plínky, protože ta udrží úplně všechno :-) Jo a taky jsem se jednou ve školce vrátila z vycházky s plnými kalhotami, ale to jsem ještě byla malá. Bylo mi asi pět :-) Jinak když jdu na velkou na nějakým veřejným záchodě, tak i když mám třeba i plínku na sobě, tak zadek si utírám vždycky. To svědění by pak opravdu nebylo příjemný. A i když se do plínky pokadim, tak v tom vydržím maximálně hodinu, dvě, pak už mi to není příjemný a jdu se umýt a beru si čistou plenku, takže asi tak.

Žanča (Ne, 9. 4. 2023 - 13:04)

Jo to taky znám, když s prdnutím odejde i něco víc, výhra je, když to alespoň nejde vidět a nikdo se to nedozví.

zan (Pá, 17. 3. 2023 - 06:03)

a už se našel nějaký kluk co ti to akceptuje?

Kája (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

tak rychle to nejde. čekám až to příjde.

zan (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

ahoj vím o jednom Klukovi by ti to toleroval a byl by i rád jen odkud si?

Kája (Ne, 19. 3. 2023 - 06:03)

tak zkusit se dá lecos. pár řádku nic nepokazí.

zan (Ne, 19. 3. 2023 - 19:03)

ahoj je na tebe nějaké spojení že by jsme si psali?

Kája (Po, 20. 3. 2023 - 06:03)

tak múžeme zkusit. pracovní email. [email protected]

Jana (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Jak moc se ti líbí plenky,nebo co se ti vlastně na nich líbí nejvíce,taky je nosíš?pokud ano tak jaké? jednorázové,nebo máš raději látkové?

Lucka (St, 15. 3. 2023 - 21:03)

Nos pampersky jsou nejlepší i na menstruaci

Lucka (St, 15. 3. 2023 - 21:03)

Nos pampersky jsou nejlepší i na menstruaci

Verča (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Ahojte,
už od mala se mi občas stávají menší nehody... V noci nebo když nemůžu dýl na záchod. Byla jsem s tím i u doktora a zjistili mi hyperaktivní močový měchýř, ukázali cviky co mám na to cvičit, ale někdy se probudím na mokré posteli. Většinou jednou za pár měsíců. Mamka má pak řeči, že mám cvičit, tak velká holka a počůrává se a jestli to bude častěji, tak budu nosit plínky, že ji to už nebaví. Ze začátku jsem se strašně styděla, ale postupně se mi to začalo líbit a různě jsem si to představovala a rozhodla se, že bych to fakt chtěla zkusit. Minulý týden v úterý se mi zase povedla nehoda a pak v sobotu zase asi jak jsem byla nastydlá. O víkendu mamka už docela vyhrožovala, že ještě jednou se mi to teď stane, tak plínky dostanu, a každé ráno mě chodila kontrolovat než šla do práce..
Takže to bylo snadné, nastavila jsem dneska budík na čtyři ráno a prostě to schválně pustila. Už jsem potom ani neusnula a v tom mokru čekala na mamku až příjde. No nebyla pak úplně nadšená, říkala, že to mám z toho jak pořád sedím u počítače a nic nedělám a jestli vím co mě večer čeká...
Pořád se dost stydím, prostě jak malá holka úplně, ale taky se strašně těším na večer, plínku jsem neměla snad od 4 let, vůbec si to nepamatuju, tak uvidím... Myslíte, že mám teď předstírat nehody, abych je zase po čase nemohla přestat nosit (jestli se mi to bude líbit), ale zase aby to nebylo až tak nápadné... I když zase když se mi chce čůrat, tak musím hned, tak to můžu svést i na to.

leon (St, 15. 3. 2023 - 16:03)

Ahoj já bych ty nehody předstíral dál,to je ideální příležitost.Až ti večer dá mamka plínku,tak uvidíš jestli se ti to bude líbit.Kolik je ti vlastně let?Máš nějaké sourozence?Dej vědět jak probíhal večer.

Verča (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

Mám 16 let, jsem v prváku na gymplu a mám ségru 14 roků. Ale pocitově jsme tak nastejno, jsem maličká mám 153 cm a ségra je už o trošku vyšší a prostě v mamčiných očích mám taky ještě těch čtrnáct. xD V 8 nejpozději doma a tak... Kdoví jestli to nebude teď v tomhle ještě horší. Segra se taky docela snaží aby byla doma tou "jedničkou", ale celkově je v pohodě. Jenom když se hádáme a mám navrch, tak mi připomene, že ona alespoň nespí s igelitem pod prostěradlem (teď s plínkou... brrr). A tak celkově to na mě strašně dneska doléhá, chvilku se na to těším, ale pak mnou projde strašný stud... Jak se ze mně stává zpátky batole... No uvidíme jak to dopadne, teď mi tady ta diskuze dodala zase trošku kuráže tak snad bude dobře :)

Lucka (lucka_bdw) (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

Ahoj, a segra o tom vi? Snad toho nebude moc zneuzivat...

A uz vis jaky plinky budes mit?

Verča (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

Jojo máme společný pokojík, jako neříkala nic, ale tvářila se ráno pobaveně a trošičku povýšeně... Nějaké jednorázovky, uvidím co mamka sežene, zrovna šla nakupovat.

Lucka (lucka_bdw) (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

Tak drzim palce, at ti neporidi nejaky laciny nepohodlny :D Spolecny pokoj se segrou musi byt na nic, tak snad netusi, ze sis k tem plinkam trochu pomohla.

Verča (St, 15. 3. 2023 - 20:03)

Tak mám pampersky, jakože ty úplně dětské.
Mamka přišla jak jsem se koupala a že je mám hned zkusit, kdyby mi byly malé, tak ať to nějak do večera vymyslí.. Jak jsem ještě pár minut předtím byla celkem odhodlaná, tak najednou jsem věděla, že je nechcu a prosila mamku ať to odložíme... Mamka byla ale neoblomná, tak jsme si trošku vyměnili názory... No ukončila to tím, že neví jestli jsem malá holka, ale že se počurávám jako malá holka a proto budu jako malá holka nosit plenky. Pak mě vzala za ruku, přivedla do pokoje a do té plínky přebalila se vším co k tomu patří... Brrr.. Pak se mi omlouvala, že to tak nemyslela, ale že ty plenky budou teď lepší a ať mě ani nenapadne si ji sundat, že mě příjde zkontrolovat.. Chvilku jsem si pak i pobrečela a cítila se dost neschopně , ale už to pomalu ve mně uleželo a zpětně se mi to vlastně asi líbilo. :)) No bude to zajímavé a zajímavá noc

leon (St, 15. 3. 2023 - 20:03)

Co na to segra?Ví o tom?Plánuješ se do té pampersky počůrat?To chápu že si připadáš jako malá holka,ale třeba se ti to nakonec zalíbí a mamka ti časem pořídí plínky pro dospělé.Dej vědět co mamka ráno.Spíš v noční košili nebo máš tu pampersku pod pyžamem?

Reklama

Přidat komentář