Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Mick (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj to je dobře že se ti setřenky moc neposmívaly.Jaké máš plínky i na den?Ty pampersky nebo Drynitesky?Jak to děláš když se počůráš, řekneš to mamce a ona tě přebalí nebo ty sama?Nebo jsi ještě přes den plínky nepoužila?Tak se brzo uzdrav a odepiš jak pokračuješ.

Eliška (St, 5. 4. 2023 - 18:04)

Držím palce, aby cesta autem i návštěva u babičky proběhla v pohodě a bez posmívání.

leon (Ne, 2. 4. 2023 - 20:04)

Jak se změnila tvoje pozice ?Takže mamka tě přebaluje večer i ráno?Co ti říká když jsi suchá nebo naopak počůraná?Kdy dostáváš plínku těsně před spaním nebo dřív?Jak myslíš že budou reagovat setřenky?Je hodně poznat ta pamperska pod pyžamem?

Láďa (So, 18. 3. 2023 - 05:03)

Podobné problémy mám také, když se napiju a nezajim to musim po chvilce najit nejaké místečko, v přírodě neni problém, horši je to ve městě nebo v buse. Proto jsem začal před lety nosit pliny a je problém částečně vyřeseny.

leon (Čt, 16. 3. 2023 - 21:03)

Tak snad to ségra nikomu neřekne.Jak a kdy jsi začala mít problémy s hyperaktivním močákem?Co ti řekla mamka když ses připočurla v autě?Třeba to setřenky nezjistí že nosíš na noc plínky.Ale vlastně nevíš, jestli se probudíš ráno suchá, protože můžeš mít opravdu nehodu, nebo to pustit sama.Tak ti přeju suchou noc a dej vědět jak jsi ráno dopadla.

Verča (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Ahooj, tak mám za sebou dvě suchý noci :), mamka mě vždycky ráno kontroluje a dneska mě pochválila, ale asi se přes noc na zítra počůrám... Hyperaktivní močál mi zjistili, když mi bylo 12, problémy jsem právě měla už předtím. Tak to připočurnutí v autě nebylo, tak hrozný, hlavně ať si to příště pohlídám... Bojim se, že to sestřenkam řekne ségra, ale tak asi mi to až tak nevadí. Moc se jinak nevídáme a zpetně je ta ostuda vlastně jednou z věcí co mě lákají.

Jana (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

A jaké problémy jsi měla předtím, počůrávala ses v noci?

Jája (So, 18. 3. 2023 - 23:03)

Tak jaká byla noc? Suchá nebo mokrá.
Holky by neměly nosit kalhotky, plínky jsou hezčí a praktičtější. Gratuluji že jsi sebrala odvahu a nosíš je. S úsměvem ignoruj zdejšího trola a piš nám dál své pokroky.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Zalez, ty úchylný padesátiletý dobytku !!!

Thea (St, 15. 3. 2023 - 22:03)

Tak v případě nutnosti se můžeš do plínky i vykadit. Není to žádná katastrofa plenka to udrží konec konců je k tomu určená pak si akorát musíš umýt zadek a pohoda :) Tohle mi připomíná moje začátky. Byla jsem teda o něco mladší a počůravat jsem se začala když se naši rozváděli. Nakonec jsem měla plenky skoro až do svých osmnácti nosila jsem je i ve škole. Jednou se mi stalo, že jsem včas nedošla ze školy domů a pokadila jsem se a zjistila jsem, že je to docela osvobozující pocit. Vrátila jsem se k plenkám poté co jsem dostudovala a osamostatnila jsem se a teď si to docela užívám :-) Tak zkus svoje limity a napiš jak jsi pokročila.

Verča (Čt, 16. 3. 2023 - 15:03)

Tak kadění do plínek mě teda vůbec neláká, pak to všechno čistit a tak no fujj. :)
Počůrávala jsi se schválně nebo nevědomky a od kolika? Jako do školy bych je asi moc nosit nechtěla, tělák a tak.. A pak jsi už taky to mimino 24/7, což taky nevím jestli bych chtěla.

Thea (St, 22. 3. 2023 - 08:03)

Mě to ze začátku taky nelákalo. Pak se to stalo nechtěně a zjistila jsem, že je to fajn pocit. Úklid se dá vydržet, ale nikoho do ničeho nenutím. A k tvým dotazům. Začalo to asi tak v jedenácti dvanácti, napřed schválně abych upoutala pozornost, ale pak se to nějak vymklo a začala jsem se v noci počůravat i nevědomky. Pak jsem si občas trochu upustila i přes den. Jednou ve škole jsem se asi i vlivem nervozity z těžkého testu počůrala komplet i s velkou ostudou, a máma rozhodla, že jednorázovky holt budu muset nosit i tam. Z tělocviku jsem naštěstí byla ze zdravotních důvodů osvobozená, ale i tak se to vědělo a není určitě lehký být v pubertě za počůránka se kterým se skoro nikdo nebaví, ale přežila jsem to tam. Pak už jsem šla na střední kam se mnou naštěstí ze základky nikdo nešel. Tam už se mi i díky volnějšímu oblečení dařilo ty jednorázovky utajit. Navíc příležitostně jsem do nich tajně v soukromí dělala i to druhý. Ke konci školy jsem si řekla, že s tím chci skončit a fungovat zase normálně, ale cesta zpátky k normálu není vůbec jednoduchá. No a pár let na to jsem do toho stejně zase spadla a dneska už to opět pod kontrolou nemám, ale je tu ten podstatný rozdíl. Ve škole to bylo moje prokletí a stigma. Zatím co jako dospělá jsem si to začala docela slušně užívat :-)

Eliška (St, 15. 3. 2023 - 16:03)

Myslím, že by ses měla počůrat aspoň jednou za týden, aby to nevypadalo podezřele.

Jana (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Ještě jsem se chtěla zeptat,kde se dají sehnat ty pampersky active baby 8 ?,to se do nich vejdeš v 19 letech?

Lucka (St, 15. 3. 2023 - 21:03)

Jo vejdu drogerie Kmeťová

Lucka (St, 15. 3. 2023 - 21:03)

Jo vejdu drogerie Kmeťová

Thea (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

No pokud seš malá a drobná, tak se do nich dá vejít i v dospělým věku. Já bych je teda nenatáhla. Používám molicare nebo dry nites a i v těch jsem natěsno, ale zase nějakou mega plínku bych taky nechtěla. Měly by jít sehnat na lékárně.cz, ale nedívala jsem se, jestli je tam zrovna mají nebo ne.

Lucie (St, 15. 3. 2023 - 06:03)

Při menstruaci Sednu na WC sundám kalhotky a pustím to do plínky,pak si je natáhnu na plinku,do školy nosím Pampers active baby 8

Jana (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Lucko,a ty máš nějaký problém s pomočováním,nebo s inkontinencí,nebo je nosíš jenom pro potěšení?

Jana (Po, 13. 3. 2023 - 06:03)

Ahoj,opravdu máš krásný zážitek,jak ses ptala na tu menstruací,tak já, jelikož nosím plinky na noc,tak jak mám menstruaci,tak mám v ní i vložku, takže doporučuji toto

Reklama

Přidat komentář