Reklama

trampling

Ahoj Honzo, nevíš jestli už takový web vznikl? Rád bych se tam zaregistroval a navázal nějaké kontakty. Miluju trampling a rád bych s někým sdílel zkušenosti. Pokud má někdo zájem ozvěte se.

Honza (Út, 22. 8. 2023 - 15:08)

No právě že nevím jestli nějaká taková apka je a kdyby byla tak by to bylo super, sám jsem to jestě nezažil protože nemám odvahu se na to moc zeptat nějaké známé nebo kamarádky.

Pavel (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Nápad by to byl dobrý ale jak to udělat? To chce někoho kdo dělá do software. Takový machr by to vytvořil. Otázka je zda lze takeho člověka najít

Pavel (Po, 3. 4. 2023 - 19:04)

Taky bych to chtěl zažít. Já některým z vás závidím. Zkoušel jsem i nemožné že a akorát si připadám jako blázen. Proč to u nás není třeba jako v Argentině nebo Brazílii.

Zbyněk (So, 8. 4. 2023 - 00:04)

Jj,je to tak, že je to považováno za dost bláznivou úchylku, přitom si myslím že je v republice hodně lidí co to baví.

Zbyněk (So, 8. 4. 2023 - 00:04)

Jj,je to tak, že je to považováno za dost bláznivou úchylku, přitom si myslím že je v republice hodně lidí co to baví.

David (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Takže pokud byste chtěli někdo vyzkoušet to co já zkuste opilý holky možná že mají větší odvahu. Simča byla sice ze začátku překvapená ale jak mi stoupla na břicho tak jen zlehka přešlapovala a nakonec se nestyděla po něm skákat.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 23:03)

A koľko simča váži?

David (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

Přesně nevím neptal jsem se. Je vysoká tak 175cm docela velké prsa asi 5 trošku bříško zadek taky trochu větší a plnější stehna taková krev a mlíko. Žádný drobeček není typoval bych 80 až 85kg. Jako baculka není ale velká holka to je.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 06:03)

Tak to ťa musela pekne pomackat a to v tých teniskách alebo sa vyzula a sliapala v čiernych ponožkách

David (Ne, 19. 3. 2023 - 04:03)

V teniskach. Já jsem byl tak překvapený že mě nenapadlo se jí zeptat jestli by si je nesundala. Jo pomačkala mě pořádně však mě bolí břicho ještě teď když si na to vzpomenu

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Tak to ti verím je to predsa dosť veľká váha

David (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Tento víkend jsem trochu využil jednu kámošku byli jsme na jedné akci a už se blížil konec tak jsem jí navrhnul že jí odprovodim domů. Byla už trochu připitá ale ne úplně na plech. Taková veselejší. No a jak jsme tak šli všiml jsem si že má pěkný šedorůžový tenisky a černý ponožky a navíc založený džíny nad kotníky. Prostě tak jak to dneska holky nosej. Šli jsme přes takový park a já jsem využil příležitosti. Na tvrdo jsem se jí zeptal jestli by mi stoupla na břicho. Byla překvapená jakože proč a že mi ušpiní mikinu. Já řekl že chci zkusit jak je těžká a jaké to je. Prostě experiment. Tak nakonec řekla lehni si tam u stromu . Tak jsem si lehl a ona na mě stoupla. Já jsem se začal smát a ona taky tak začala mi skákat po břiše docela to bolelo ale nemohl jsem ji nic říct přece jen jsem to po ní chtěl. Asi po 10 minutách jsem si připadal že mě snad zalisovala do země. Ale nakonec bylo vše v pořádku. A pokračovali jsme dál. No krásný zážitek. Lepší než celá diskotéka.

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Ja mám tiež podobnú skúsenosť tak dávnejšie som mal takú kamaradku chodievali sme pravidelne spolu von a vždy večer som ju išiel odprevadiť domov až do vchodu kde sme sa za výťahom rozprávali ešte hodinu a jedného dňa som sa jej spýtal či po mne neposliape nemala s tým porblem ešte sa má opýtala či má bolí chrbát a či mi nevadí že je odomna trošku ťažšia ja jej na to že nie ale páči sa mi tá predstava a že má pekné nohy a chcel by som to skúsiť tak sa vyzula ja som si ľahol najprv na brucho potom na chrbát ochotne má celého postupala no poviem vám že v predstavách bola o hodne ľahšia ako v realite nevadí vydržal som potom sme sa chvíľu ešte rozprávali vravela že občas stúpa otcovi na chrbát keď si vypýta a tiež ťažko dýcha raz stúpla na mladšieho brata keď sa hádali a ten ne dýchal vôbec aspoň potom neprovokoval uvedomil si aká je oproti nemu ťažká a nechcel byť rozpučený, no standa s ňou bola a od toho dňa vždy keď som ju odprevadil a rozprávali sme sa za výťahom tak vždy po mne na rozlúčku aj postúpala

David (St, 22. 3. 2023 - 13:03)

Taky pěkný příběh. Já jsem toho zažil více. Vyhledávám to pořád spoustu holek po mě šlapalo. Ale jen po břiše.

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 00:03)

Ja som si ešte donedávna myslel že som sám s takou záľubou :)

David (So, 25. 3. 2023 - 07:03)

No já jsem si to dříve taky myslel. Ale nejraději chodím za svou dominou. Je to starší madam má nádherné nohy a je super i na pokec.

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2023 - 08:03)

Tak to ti závidím tiež by som chcel mať takú známosť ideálne ťažšiu ako ja :p tej mojej sa často nechce

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 00:03)

Tak to máme podobné aj ja toho mám za sebou viac síce teraz už mám ženu ktorá po mne občas pošlape ale stále veď to poznáš

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Popise niekto kto má skúsenosti? Možno neskôr aj kamaradstvo?

Reklama

Přidat komentář