Reklama

trampling

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 00:03)

Tak to máme podobné aj ja toho mám za sebou viac síce teraz už mám ženu ktorá po mne občas pošlape ale stále veď to poznáš

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Popise niekto kto má skúsenosti? Možno neskôr aj kamaradstvo?

Zdenal (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Já bych chtěl taky pošlapat

David (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Kde je ta Lubka co tady psala 14. Ledna docela zajímavý příběh. Chtěl bych se jí na něco zeptat.

Odpověď pro Davida (Čt, 16. 2. 2023 - 09:02)

Ahoj já jsem psala 14 ,1 2023 že holky mi holky přemluvili abych se nechala poslapad a dopadlo to tak že na diskotéce že po mně šlapali ne jenom ty kamarádky ale i další účastníci na diskotéce a dost bolestivé že mi bolelo břicho 4 dny , A naco se mi chceš zeptat tak mi to napis a já ti odpovím . Lubka

David (Pá, 17. 2. 2023 - 14:02)

A šlapaly po tobě jen štíhlé holky nebo i baculky?

Odpověď pro Davida (Pá, 17. 2. 2023 - 21:02)

Ahoj nu byli jsme na diskotéce tak některý holky měly kozačky s podpatky a některý holky měly lodičky s vysokými podpatky a jedna holka se mi postavila přímo na prso a stala a mi spatama na prsu a šlapali po mně i štíhlé i silnější holky Lubka

David (St, 22. 2. 2023 - 14:02)

Jinak odkud jsi Lubko?

David (Čt, 23. 2. 2023 - 09:02)

Hele člověče, co tu čtu starší konverzace, Lubka mi připadá jako 100% fake, protože píše i dost podobně jako nějaká Karolína třeba,...beztak to je nějaký 150kilovy chlápek, co bydlí u mámy ve sklepě a jmenuje se CHUCK, jak víš že ne? XD (hláška z ReadyPlayerOne)

Trampling (Čt, 23. 2. 2023 - 22:02)

Vypadá to že má bujnou fantazii.

David (Pá, 17. 2. 2023 - 22:02)

Máš nějaké fotky z té akce? Beztak to někdo fotil. Asi ne že. ? Já jsem zažil kdysi na koupališti: ležel jsem na řece a kolem mě šla větší parta holek takové v pubertě. A ta první než by mě překročila tak mi přešla šlápnutím přes břicho. A ty ostatní to viděly tak udělaly to samé. Dělal jsem že mi to nevadí ale ty štíhlé holky to se dalo vydržet ale bylo tam pár baculek a to už bolelo hodně. Au

David (Pá, 17. 2. 2023 - 14:02)

Chtěl bych domluvit ty kamarádky. Že bych si před ně lehl. A mohla bys taky. Že bych se od nich nechal pošlapat. To měly ty kamarádky za obuv tenkrát?

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 12:02)

Asi musí mít nádherný nohy, když se od ní necháš rád takhle týrat

Zbyněk (So, 18. 2. 2023 - 08:02)

Samozřejmě,má nádherné nožky.Rád se nechám týrat

Zbyněk (Čt, 2. 2. 2023 - 21:02)

Většinou má tělové silonky,někdy černé,naboso mi šlape i po hlavě,nebo musím pěkně k silonkám čichat,v teniskách po mě ještě nešlapala,jenom ve společenských botech,všech možných tvaru podpatku,jakou má náladu mě potrápit,asi nejbrutálnější byli takové ty celokovové,to už je opravdu extrémní bolest ,kterou vydržím jenom chvilku,ale pak ty podlitiny.

David (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

Já mám mladší a akční partnerku, vážící do 62kg, navíc vysoká s větší prdelkou a kozama, sice teda když jsme začínali spolu chodit a řekl jsem ji o úchylce, tak trochu byla nejistá i se mnou, ale už jsme spolu asi 3rokem a nemůžu si stěžovat , většinou kombinace je se silonkama+když si reknu tak nějaký i ty podpatky(akorát to teda nedávám, když se pak prochází, to max, že jsem obalený třeba dekou ) a no nejčastější místo pro její nohy tak je prostě můj penis no xD

David (Čt, 2. 2. 2023 - 14:02)

Aha a jaké punčochy používáte myslím barvy. Ta moje nejvíce tělové a nebo černé podle její nálady. Já jí nemůžu říct vůbec nic. Ona rozhoduje o všem. Kdy bude po mě šlapat a v čem. Já musím jenom ležet největší obliba pro ní je moje břicho. A také jak dlouho. Jak dělá něco v kuchyni tak mi Dokáže stát na břiše i 15 minut v kuse. To už je bolest. A ona pozoruje jak se při tom tvářím a usmívá se. Jinak párkrát si vzala i bílé punčochy a nebo červené. Má jich doma snad 100 kusů různých DEN. A barev. A co ty? Kombinujete to i s tenisky?

David (Út, 7. 2. 2023 - 11:02)

většinou černé nebo nějaký ty síťované,...a s teniskama nekombinujeme(ani jednoho z nas to neláká)to právě kombinujeme třeba se sexem - prostě u nás je to vzájemná dohoda, jako asi nejdéle co se po mě procházela, bylo asi 12min a teda to bolela pak pánev a břicho už dost (kupodivu nejméně penis XD )

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 17:02)

Zkoušel jsi někdy, že ti žena stojí bosa na obličeji?

Default User Image
Pillpoo (Pá, 2. 2. 2024 - 08:02)

Ano a je to super. A mívám to od své partnerky dodnes. I na fotkách to vypadá super. Pokud máte někdo zájem na toto téma seriózně podebatovat: [email protected] 

Reklama

Přidat komentář