Reklama

Výprask vařečkou

Domnic (Čt, 23. 3. 2023 - 20:03)

Takhle to určitě vyznit nemělo. Bral jsem to jen z mého pohledu, že jsem to kolikrát pociťoval na sobě, že bych za určité věci zasloužil výprask...

Mrtutor (Čt, 23. 3. 2023 - 18:03)

V jakém je věku?

Pipičí filé (So, 18. 3. 2023 - 20:03)

Zdravím, Dneska jsem dostal pořádný výprask 200 ran vařečkou 50rákoskou 50 páskem a 20 dutkami. Mám zakrvavené jelita a nemůžu si ani sednout ale ten výprask jsem chtěl a máte někdo podobnou zkušenost.

Petra B. (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Matěj byl dneska znovu bit, ale tenokrát dostal na chodidla. Pozval si zase kamaráda a byl před ní m na mě schválně drzý. Tak začaly létat facky, až měl tváře rudé. Pak jsem mu řekla - Matěji, ponožky dolů! a lehni si na postel a nastav nohy! Matěj mě poslechl, sundal si modré ponožky s obrázkem a lehl si na břicho na postel a nadzvedl nohy. Došla jsem si pro proutek a ty jeho bosý nohy jsem mu sešvihala, až se zase pochcal...

Pedopéťa (So, 18. 3. 2023 - 01:03)

Včera jsem dostal 60 ran přes koule rákoskou a a měl jsem z toho orgasmus

Valja (Čt, 16. 3. 2023 - 12:03)

Náž zlobivý Mytyáš - je mu 11 let je taky občas bit. A schválně ho občas necháme při tom počůrat, aby se styděl. To když dostane ještě před někým - třeba tam má kámoše, nebo mu i občas zavoláme nějké děti z domu, s jejichž rodiči se známe, aby se na to podívaly... Matyáš se před tím výpraskem musí hodně napít a pak už to jde samo. První část výprasku dostane oblečený, aby si to počůral. Stoupne si v kuchani ke stolu a přejne se přes něj, opře se o lokty. Nejdřív ho já nebo manžel seřežeme vařečkou, dostává na tepláky, na ten jeho vyšpulený zadek. Tričko nebo mikinu si musí před bitím vyhrnout. Asi po desáté ráně pustí moč. Taky už řve a bulí. Teče mu to po nohách až na dlaždičky. Bití přerušíme. Matyáš se otočí a všichi vidí počůrané tepláky a mokré ponožky....Pak si Matyáš ze sebe musí stáhnout ty počůrané tepláky, spoďáry i ponožky. Pak se zase musí přehnout a bití pokračije na holou. Většinou pak dostane páskem na ten jeho holý zadek. A pak se většinou ještě trochu počůrá, teče mu to po nohách. Po bití to musí po sobě utřít a dát si dopračky ty počůrané věci a vyprat je, pak se může jít umýt a převléct.

Rodič (St, 15. 3. 2023 - 07:03)

Mám 4 děti 2 holky 10 a 13 a 2 kluky 11, 14. Všichni jsou trestání rákoskou. Vždy dostanou tolik ran kolik usoudím. Vždy na holou. Biju je na holou již od 4 let. Do 4 let to bylo válečnou přes oblečení.

Miroslava (Po, 20. 3. 2023 - 22:03)

Byl o víkendu nějaký vyprask?

Rodič (St, 15. 3. 2023 - 11:03)

Vařečkou

Miroslava (St, 15. 3. 2023 - 22:03)

A v průměru je to asi kolik ran? Dostávají víc spíš holky nebo kluci?

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 12:03)

Kluci

Petra B. (Ne, 12. 3. 2023 - 14:03)

Náš Matěj včera tedy pořádně dostal , ti kluci, co za ním přišli na to jen koukali... Manžel ho strašně seřezal páskem, přes ten jeho nahatý zadek... Matěj při bití musel klečet na posteli, s holým, vyšpuleným zadkem, opřený o lokty. Byl bosky, měl na sobě jen tričko a ještě si ho musel před výpraskem pořádně vyhrnout. Musel se před bitím svléknout před klukama. Přišli jsme s manželem za nimi s páskem do pokojíku. Řekla jsem tak Matěji, budeš tady teď bit! Spoďáry úplně dolů! A dělej! A tak si Matěj musel sundat ty svoje šedivé tepláky, aby to mohl udělat a pak si tedy stáhl ty jeho barevné spoďáry, byl celý rudý v obličeji, jak se styděl. Pak jsem mu koukla po nohách a řekla jsem mu ty ponožky taky dolů, budeš tady bos! A tak se Matěj sehnul a stáhl si i ty jeho černé ponožky. Pak si musel kleknout na svou postel a vyhrnout si bílé tričko s obrázkem. Klukům jsem řekla, že budou stát u postele a dívat se na Matějův výprask, že jsem to domluvila s jejich rodiči. Poslechli, stáli se sklopenou hlavou, trochu čevení v obličeji. Manžel začal Matěje řezat páskem přes ten jeho nahatý, vyšpulený zadek. Pořádně to pleskalo. Matěj začal řvát a bulit. Červených pruhů na holém zadku přibývalo. Matěj už usedavě plakal a prosil, ale zbytečně. Musel být potrestaný pořádně. Ke konci výprasku uiž jen ležel a sténal. Dostal pětatřicet ran... Kluci na to zírali, čevenali se a střídavě bledli. Nakonec se Matěj i trochu počůral... Když bití skončilo, tak kluci rychle utekli domů.

Patrick (Pá, 17. 3. 2023 - 13:03)

Kolik dni Matěj nemohl potom sedět ?

Petra B. (So, 18. 3. 2023 - 08:03)

Matěj byl bit minulou sobotu. V neděli si ještě nesedl, ale v pondělí už musel normálně do školy a tam už seděl.

Petra B. (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Matěj zase dneska bude bit. Nahromadily se mu prohřešky. Zatím jsem mu neřekla, že dostane. Přijdou za ním dva kamarádi, tak toho využiju a Matěj před nimi pořádně dostane na tu jeho holou...

Lenka (St, 8. 3. 2023 - 15:03)

Výprask vřečkou to je takové noutzové řešení.Raději používam rakosku. To je jiný tanec. To si přehnu mladeho přes kleno a už to lítá. Je pravda že mi u vyprasku vařečkou i počůral nohu. Ale myslim si že to byl správný výpras

Zuzana (Pá, 10. 3. 2023 - 22:03)

Já dnes 75 rakoskou prý jako prevence

Lenka (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

Jsi dotala ?? :-D od koho ??

Karla (So, 11. 3. 2023 - 18:03)

Dnes bude zase prevence?

Miroslava (So, 11. 3. 2023 - 20:03)

Ano dnes znovu

Reklama

Přidat komentář