Reklama

Výprask vařečkou

Karla (So, 11. 3. 2023 - 20:03)

Kolik a komu?

Miroslava (So, 11. 3. 2023 - 22:03)

Dceram

Miroslava (Pá, 10. 3. 2023 - 23:03)

U nás byla taky prevence ale dukladna

Lenka (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

Jeje a kdo byl ten hříšnik ? A za co ?

Petra B. (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

A kolik je klukovi? My taky občas seřežeme holé půlky našeho zlobivého, osmiletého Matěje. Ale při nářezu se položí na břicho, na sedačku, nebo na postel. A před bitím se musí svléknout, musí být při bití od pasu dolů nahatý. Dáváme pod něj ručník, taky už se totiž několikrát počůral. Nástroje používáme různé, podle provinění. Vařečku, proutek, pásek,rákosku. Dostává od 15 do 30 ran, podle toho, co provedl.

Lenka (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

mladému je 11 let ale ja vždy popadnu co je zroovna po ruce

Petra B. (Ne, 12. 3. 2023 - 17:03)

A taky se musí před bitím svléknout od pasu dolů?

Lenka (Po, 13. 3. 2023 - 21:03)

Pokud mám na to čas tak ano jinak mu tahnu teplaky a trenky ohnuho a už to lítá. Asi jsem divná ale docela se mi líbí když mne pri tom počurá nohu

Petra (Út, 14. 3. 2023 - 10:03)

To mi připomnělo jeden můj výprask v mládí od babičky, kdy jsem přišla z venku pozdě. Chtělo s emi hrozně čůrat, jenže jsem to nestihla před výpraskem. Ohnutá babičce přes koleno jsem dostávala svůj díl výprasku za pozdní příchod prutem na holou...no asi po dvaceti ranách jsem se počůrala. :) tak jsem dostala dvakrát tolik

Anonym (St, 6. 3. 2024 - 21:03)

Tybrdo      

Lenka (Út, 14. 3. 2023 - 15:03)

To je přeci jasné. Ale asi to bylo pro tebe ponižující , tudíž druhý výchovný efekt

Petra (St, 15. 3. 2023 - 07:03)

V danou chvíli mi to bylo asi jedno upřimně. Prutem na holou to strašně bolelo, to bylo jediné, co jsem vnímala, každý švihanec

Miroslava (St, 15. 3. 2023 - 22:03)

Měla jsi dostat ještě vic nez 2krat tolik

PEtra (Čt, 16. 3. 2023 - 08:03)

No já myslím, že mé prdeli stačilo. Po prutu jsem jí mívala dost zmalovanou

Tereza (Pá, 10. 3. 2023 - 08:03)

Já dostávala od maminy výprask vždy vařechou a rákoskou, takže jsem měl oboje :D

Milda (Út, 7. 3. 2023 - 17:03)

Ahoj , najdu nějakého náctiletého klucinu , který by mi rád potrestal zadek páskem nebo pomlázkou , proutkem , jezdeckým bičíkem . Pište na: [email protected]

Tomáš (Po, 6. 3. 2023 - 08:03)

Pokecáš trošku více o výprasku přes email a třeba se i seznámit [email protected]

Ilona R. (So, 4. 3. 2023 - 21:03)

Vařečkou jsem dnes zpráskala holý zadek svému devítiletému synkovi Sebastiánovi. Nechala jsem ho vysvléct jen do trička a navíc dostal před kamarádem. Sebastián měl na návštěvě kamaráda a byl na mě před ním drzý. Tak jsem si rovnou došla pro vařečku. Sebastián se lekl, když jsem s ní přišla do pokoje, vstal ze židle a začal couvat zády ke stěně... Jeho kamarád seděl na posteli a koukal do mobilu. Zvedl hlavu a udiveně se na mě díval. Tak Petře, řekla jsem mu, Sebastián dostane pořádný výprask. Teď se tady teď před tebou vysvleče a bude bit na ten jeho holý zadek! Petr zrudnul, a koukal s otevřenou pusou. Sebastián začal vřískat mamííííí néééé…. Ale ano Sebe a svlíkej se, dělej! Tepláky dolů! Sebastián stál u stěny a vrtěl hlavou. Tak dostal facku. Pak už si dal říct a šedivé tepláky šly dolů… Tak a ponožky taky dolů, Sebe - koukla jsem mu po nohách a pohni si! Při vejřezu tady budeš bos! A tak se Sebastián sehnul a začal si stahovat ty svoje barevné ponožky. Petr seděl na posteli se sklopenou hlavou a jen chvílemi na Sebastiána koukl. Jen se pořádně dívej Petře a ještě bude na co! Vysvlečené ponožky ležely zmuchlané u tepláků a Sebastián stál bosý na zemi, stále zády u zdi. Tak Sebe a teď i ty spoďáry dolů! Sebastián sklopil hlavu a pomalu si stáhl barevné slipy. Teď už měl na sobě jen tričko. Rukama si rychle zakryl malého pindíka. Sebastiáne, ty ruce pryč a dělej! A mazej ke stolu A přehni se! Sebastián poslechl, přestal si zakrývat toho svého malého pinďu a přešel celkem rychle ke stolu. Tam se sehnul a opřel se o lokty. Tak byl ten jeho, holý bílý zadek pěkně vyšpulený a připravený na bití. Stejně jsem mu ještě ohrnula tričko až do půli zad. Petře, stoupni si ze strany vedle něj a budeš se pěkně zblízka dívat! Petr se hodně červenal, ale poslechl mě, stoupl si vedle Seba a koukal na ten jeho holý zadek… Začala jsem Sebastiána bít Prásk! Vařečka dopadla na levou půlku holé zadnice a udělala tam červené kolečko. A hned dopadla napravo a tak střídavě pořád dál…. Bila jsem Sebastiána pomalu, červených koleček na té jeho holé zadnici přibývalo. Vařečka znovu a znovu dopadala na ten holý zadek, vydávalo to pleskavé zvuky. Sebík nejdřív křičel au, au, pak už to byl řev ááááááá a pak začal brečet. Z očí mu stříkaly velké slzy a dopadaly na stůl. Petr se kousal do rtů a byl v obličeji rudý. Sebastián už byl taky červený a po čele mu stékal pot. A už i prosil – maminkoooo, už ne prosím, už mě nebij, jááááůůůůů!!!! Ale nebylo mu to nic platné, výprask si musel vytrpět celý. Dostal na tu jeho holou třicet ran. Po výprasku měl tu zadnici celou červenou.

Vychovatelka.39 (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

Ilono a co obrátit scénář? A pozvat si Vychovatelku pro změnu na Vás? Ať syn vidí, že i maminky zlobí a užívají si výprask dětí víc než by měly. Možná Vás to překvapí, ale bývá to mimořádně účinné. Když se přes stůl přehnete Vy, ujišťuji Vás že díky mé ruce a vařečce z Vás syn nespustí oči. Třicet pouze v podprsence a uvidíme, jak se u Vás tresty zmírní.

Vychovatelka.39 (Ne, 5. 3. 2023 - 00:03)

Pokud tohle není jen nějaká ujetá fikce, pak mě ohromně láká Vás naučit jak se chovat k dítěti. Možná by bylo fér, aby viděl zase on Vás jak dostáváte vařečkou na holou prdel. Takovou jako Vy bych nechala stát uprostřed pokoje s rukama za hlavou a vyplými prsy za která bych Vás pěkně vytahala a propleskala dokud byste se svému dítěti za jeho trestání neomluvila. A další půlku výprasku byste ode mě dostala hezky rukou přes prdel i tu nadrženou kundu, co si užívá tak kruté trestání.

Reklama

Přidat komentář