Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 15:03)

Já sem s maminou nic neměl. Věděla, že mne vzrušuje, ale vždycky když zjistila že mám erekci, tak mi nařídila abych se uspokojil. V pubertě jsem to musel dělat hodně často a ona z toho měla nejspíš legraci. Věděla jak na mě.

Radek (Út, 18. 4. 2023 - 09:04)

Mě máma také dost vzrušuje, přesto bych nic nedovolil. Vždy se vzruším a máma mě pouze řekne" jdi do koupelny" a já vím že se mám jít vyhonit. Při honění myslím na ni a brzo se udělám. Nikdy bych na ni nic nenaléhal.

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 09:04)

Asi jsou stejný. Ta moje říkala:"Už ti zase stojí, dělej s tím něco.", nebo:"Koukej se uklidnit. Nedělej ostudu." Nepustila mne ven, dokud jsem se neuspokojil. Dělá to pořád i když už jsem dospělej.

Marek (Čt, 30. 3. 2023 - 00:03)

Pro mě se ten sen stal skutečností, nezáleží na tom že to někdo bude zpochybňovat, to co jsem svý nádherný mámě proved je pro většinu lidí nepochopitelný a zavrženíhodný, chápu a zároveň nesouhlasím, protože Já si vážně v pubertě sám od sebe neřek: a Já chci bejt takovej! Přišlo to nečekaně a nabíralo to během let na intenzitě až to dospělo do bodu........ je to šílený, občas dostanu takovou chuť že mi není pomoci, racionální smýšlení jde okamžitě stranou a je to jenom o tý primitivní stránce, když to začalo ve třinácti tak jsem se vždycky po tý extázi kterou pro mě vždycky byly představy jak si užívám s mámou a dodnes jsou hrozně nenáviděl, teď je mi o dvacet víc a už dávno vím že to nemá cenu a že je to neléčitelný, dřív jsem uvažoval o sebevraždě ale to je hloupost, proč?! Protože ona o tom jak moc mě vzrušuje a co jsem jí prováděl neví a vzhledem k tomu že nebudu mít "koule" ani na smrtelný posteli se k tomu přiznat a to nikomu tak s tím prostě musím žít,nedovedete si představit co to je za peklo mít ji vedle sebe a zároveň bejt nekonečně daleko. Protože "normální" lidi nesmýšlí tak jako chtě-nechtě Já, takže to vlastně ani není komu říct, protože nevěřím tomu že by tohle i ten nejtolerantnější a nechápavější jedinec dokázal vstřebat, to se prostě příčí přirozenýmu řádu věcí, takže jsem se vypsal tady a na chvíli ulevím svýmu svědomí a duši co je černá a lepkavá jak tér, GOD HATES US ALL.

Marek (St, 29. 3. 2023 - 16:03)

Nic na světě krásnějšího není a nikdy nebylo než chvilky kdy jsem svojí mamince olizoval nožky a další věci, bůh ví že nelžu a že je pro mě příjemný to někde takhle ventilovat.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 07:03)

nemá cenu si tady nadávat jednou vlákno na hraniční téma vymyslel a někdo další se toho chytil tak se to tu prostě rozjelo. to je tady taky vlákno o incestu a nikdo se nad tím nepozastavuje

karel (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

A co pichat opilou ve spánku ? Kdo to již zkusil ?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 02:03)

To jsi tedy ubožák, když bys zneužil opilou matku. To už je znásilnění a patříš do kriminálu. Je mi z tebe na blití.

Karel (Po, 13. 3. 2023 - 21:03)

Zas to tak nehrot :-)

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 01:03)

Jsi opravdu debílek, ty píšeš na mnoha vláknech. Běž si ho vyhonit a neotravuj.

Karel (Út, 14. 3. 2023 - 22:03)

Co to meleš jaké znásilnění ? Jen mě měla za někoho jineho a z polospanku mi řikala Luboši.

Karel (Út, 14. 3. 2023 - 05:03)

Asi tak jako ty ?

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 11:03)

Ano MMS.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 07:03)

tak dej ty svoje a já tě prozovním aby moj ečíslo pak tady neznal leckdo

O T (So, 4. 3. 2023 - 11:03)

Mě strašně rajcuje kámoše máma. Je to prostě nádherná sexy prsatá milfka. Jsem i jednou kámoši nastínil že na ní musím pořád myslet a on se mi pak svěřil že on taky. Teď to spolu pořád probíráme jak dva úchyláci. Oni spolu bydlí sami tak nás napadají teda fakt dost hustý fantazie.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

proč číslo? že by mi to přišlo jako MMS?

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 04:03)

Tak dej číslo a uvidíš.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

proč číslo? jako že by si mi poslal MMS?

Bi-holka (Pá, 3. 3. 2023 - 22:03)

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Zuzana (Pá, 3. 3. 2023 - 21:03)

Můj syn chodí jednou týdně ke mě do ložnice a já si s ním hraji je mu 14 let jsem asi špatná matka ale aspoň ho něco naučím

Reklama

Přidat komentář