Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

vraťme se radši k čůrání a kadění ať se neudělá šoufl čtenářům z posledních 5 příspěvků

pepo (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

Jednou v chorvatsku byla na konci pláže v noci diskotéka ale na mne moc hlučná , tak jsem si jen vzal pivo a šel jsem kousek dál za kameny a najednou přiopilá holka přímo u mne a čůrala , neviděla mne ale já viděl všechno , pak snad dalších pět a jeden pár přede mnou šukal , dřepěl jsem tam do půlnoci.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

když jsem tam byl na rekreaci tak jeden kkuk s Královéhradecka si to tam fotil (hlavně ty co byli i na normální pláži "oblečení" jak na nudě (prostě alá Pechlát s Účastníku zájezdu až si na něj došlápli Deutschlandi ale dopadlo to dobře

Karel (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

Pepo, a vyhonil jsi si u toho čuráka? A nepamatuješ si, jestli si ty holky po tom čůrání vytíraly kundy?

pepo (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

Vyhonil, to se nedalo vydžet , utírali si snad dvě , ostatní ne.

Karel (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

A viděl jsi při tom jejich čůrání, jestli je mají vyholené nebo chlupaté? Nebo byla příliš tma?

pepo (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

Viděl jsem úplně všechno , odráželo se tam světlo,, proto to bylo tak cool.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

to mě nezajímá já jsem byl v tý době ujetej na klasické záchodové potřeby ne na nevolnost

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

jo a zpaomněl jsem říct to podstatné ta paní která jí to přikázala byla asi její matka cizí paní by určitě takovej požadavek nedala

Emil (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

No já doufám, že si ta holka u toho zvracení i pořádně krkla.

Pavkol (Pá, 10. 3. 2023 - 07:03)

ale ano příspěvek v 7:31 jsem psal to nevím kdo mi sebral můj nick já ho sice nemám zaregistrovanej ale kvůli svému křestnímu jménu a přijmení ho nehodlám měnit

Pavkol (Pá, 10. 3. 2023 - 07:03)

To jsem nepsal já

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 07:03)

Jestli to píšeš ironicky, tak dobrý, ale jestli to myslíš vážně, tak jsi fakt na hlavu, co je na tomdle za odvahu a jaké ocenění? Todle vůbec nebudu nikam psát a ještě s takovou chutí detailně popisovat.

Emil (Pá, 10. 3. 2023 - 07:03)

No já si myslím, že to, s čím se nám zde svěřila Kiki vyžaduje obrovskou odvahu a z naší strany si zaslouží ocenění. Svěřila se nám tady se svým neintimnějším a nejniternějším problémem, který ji 9. března ve 4:15 hodin ráno postihl. Řekněte mi, kdo z vás by se ostatním svěřil s takovými podrobnostmi jako se nám svěřila Kiki? Někteří by takové věci nesvěřili ani ve zpovědnici. Ba někteří by se na takové věci báli i pomyslet. Ještě nikdy se mi nestalo, aby se mě někdo svěřoval s takovými věcmi a tak detailně. Myslím, že si Kiki za svoji odvahu zaslouží veliké ocenění.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 07:03)

Jak se to vezme já bych sic e byl taky schopnej na sebe vykecat všechno ale třeba to napsala právě proto abych přestal lačnit po příspěvcích podobného typu a zkusit někoho konečně odradit si rozhodně ocenění nezaslouží maximálně u těch kteří budou rádi že by ně to už opravdu odradilo

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

to asi ne Karle ale jestli vás tu bylo víc kteří jste se pokoušeli Pavkola alespoň na chvíli odradit tak myslím že ten Kikin příběh na něj (takže vlastně na mě) zabere víc než ošklivé nadávky

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 21:03)

Ale jdi ty, ty si na všech vláknech přilepenej a čekáš na tydle sračky.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Zažil jsem vrchol hnusu. Byl jsem na mejdanu. Jedna holka se tam opila jako doga. Uprostřed místnosti, přede všemi si sundala kalhotky. Nejdřív spadla zakrvavená vložka. Pak si dřepla na bobek, vymočila se na ní, vykajdila a nakonec tu hromádku poblila.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

tak čůrání a kadění je ok ale blijou jenom prasata který neznaj míru na tom už fakt nic hezkého není to je fakt hnus. Loni na výtoni taky jedna holka že jí je špatně a jedna starší paní jí přímo přikázala tak se vyzvracej. Dvě várky hodila na silnici radši jsem se odvrátil a koukal jinam protože to už se mi fakt nelíbí. Ještě že měla auta červenou. Nechtěl byych být v kůži řidiče kterému holka ohodí kapotu

Honza (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

No vidíš. Kdyby měla o pár panáků víc třeba by to i sežrala.

Reklama

Přidat komentář