Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Nevlastnímatka (Pá, 3. 3. 2023 - 00:03)

Myslím si ze je to naprosto přirozené. Kord když jsi sama a má ho jak říkáš. Můj ho má taky hezky velký a co je doma to se počítá zejo

Máminyprsa (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Můj vlastní syn me smiroval kde se dalo nikdy mi to nějak nevadilo byl mladý byla jsem rada ze se zajímá o ženy. Později si domu začal vodit spousty dívek z party a jiných akci a asi víte co se dělo. A já bez manžela sama když jsem to kolikrat poslouchala začalo mi to chybět no ale nebyl čas kde někoho hledat stále jen práce a domu a dělat kolem baráku. Jednou jsem potřebovala nasekat dřevo a bylo opravdu venku horko. Neměla jsem podprsenku a syn byl ochotný ze mi to poseka. Já mezitím ukládala co nasekal vedle nej do sloupců tričko jsem měla volné takže když jsem se ohla byly mi vidět cele prsa a po par chvílích jsem zpozorovala ze se mi na ne kouká. Usmala jsem se a řekla raději dávej bacha ať se neseknes joo. Zasmál se a řekl mami neboj já se neseknu oči mám abych se Koukal na víc na takovou krásu to by se jen debil nekoukl kdyby měl možnost promiň ale pokud ti to vadí si něco oblec. Chvíli jsem mlcela a zase ukladala. Když to začal no zas tak moc ti to nevadí co. Porad Koukal a viděla jsem jak mu v kratasech narostla pěkná boule. Nemohla jsem si pomoct a přestat koukat. Všiml si toho ale mezitím už dodělal co měl nasekat a šel se sprchovat. Já to dodelala a šla taky domu nechal si pootevrene dveře a v plné své kráse si ho honil no ještě jsem tak velké pero neviděla. Vzrusovalo me a koukala dal uvažovala jestli za nim nevlezu jakoze jdu na záchod a Bouchla jsem do dveří a všiml si jak ho smiruju a držím si prso on se jen podíval a honil si ho dal jen se u toho smál . Jsem se lekla a utekla. Vzrusena mokrá celá a v šoku. Začala jsem připravovat večeři a snažila se myslet na jiné myšlenky. Vylezl ze sprchy a přišel jen v ručníků jestli mu nenamazu zadá a poradne dam tejp pod koleno klekla jsem si a začala mu obsazovat tu zraněnou nohu. On zůstal stát ze se to takhle lépe natáhne ten tejp. A ze se nemusim schovávat za dverma když se chci podívat a sundal si ručník a jeho opravdu obrovský curak se mi houpal před očima říkám přestaň co delas Dominiku. Před chvíli vypadalo ze se ti líbí a teď už zájem opadl když ho mas před sebou ? Koktave jsem se omlouvala a nevěděla co dělat. Byl to tak velký a krásný penis a můj syn byl tak krásný kluk s pevným tělem. Celá jsem jen vlhla a byla v šoku. Pohl se tak aby se me jeho zalud otrel o me tvare. Ucukla jsem a odešla. Musela jsem jít do svého pokoje a před očima jsem měla jen svého nahého syna ten jeho úd. Naštěstí přišla dcera domu a trosku to opadlo. Syn si hrál v pokoji hry a já s dcerou dělala jídlo. Po 10 hodině večer si šla dcera do svého pokoje číst a me přišla na whatsup zprava. Proč jsi utekla jsem myslel ze ti udělám radost trochu a sundame to stejně zbytečně tričko po tom sekání. Asi jsem se té dotkl a omluvil se. Uvažovala jsem co mám odepsat a mezitím mi přišla fotka kde mi posila svůj tvrdý postaveny klacek. Byl nádherný. Napsala jsem vzpamatuj se co to delas ? Jsem tvá matka.!! Tohle nemůžeme. Nelibi se ti? Ano je krásný ale to nejde. Když ti bude smutno nehraj si sní na prázdno a až Lucka usne prijd do mého pokoje. Já napsala ze ne a ať přestane. Zavřela jsem dveře ale hlupák nezamkla a začala si dráždit svoji chlupatou kundicku a představovat si jen jak me můj syn hezky soulozi. Byla jsem v takovém rausi ze jsem vůbec nepostřehla ze někdo vešel a Koukal na me. Az se ozvalo no ty ji mas krásnou. Bože já se lekla rychle jsem dala nohy k sobě a zakryla se. Vypadni pryč co si to dovolujes nenaucila jsem té klepat? Lucka je hlavně vzhůru bez a schovej si toho ptáka. Ale on už stal nademnou a ruku měl mezi myma nohama. Jen jsem se zmohla na aahh tvoje sestra je vedle přestaň. Nepřestanu líbí se ti to přestanu jen když slíbis ze v noci prijdes. Nemohla jsem odolat a řekla ze ano ale hlavně ať už jde. Jen co odešel napsal mi zprávu ze samozřejmě pokud nechci nemusim přijt a ze nebude dělat nic co by mi vadilo. Já už byla tak nadrzena ze jsem mu narovinu napsala už se na toho tvého ptáka těším musíš maminku poradne pomilovat jako ty svoje kurvy co si je sem vodis. Já to neměla už dlouho synu. Opravdu dlouho bojím se ze na me budeš strašně velký. Buď na me mírný. Odpověděl maminko dneska ti ji budu jenom dlouho lizat ať nevzbudime Lucku. Ráno až odejde. Ti splním co si budeš přát. Ani se za to nestydím chlapa nemám a i kdybych měla synův zájem me rajcuje ze jsem ještě krásná ženská. A bože ten jeho pták. Nikdy jsem nezažila lepší sex! Dcera si k nám vodí přítele a jsou často u nás tak už nemáme tolik prostoru ale občas se najde mezera a tu využíváme jak se da. Píšu to pokud to má někdo stejně nemusí se stydět není sám. Na blbe komentáře nejsem zvědavá děkuji.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 01:03)

Nejdříve se nauč pravopis, kundo.

Mladý kluk (Út, 7. 2. 2023 - 16:02)

Rád bych si zahrál roleplay matka/syn. Našla by se tu nějaká žena co by měla zájem? Já, kluk 15 let

Máminyprsa (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Zkus svoji

X (Út, 7. 2. 2023 - 22:02)

Proč tě to tak bere? A byl jsi ochoten i posloužit a poslouchat s nějakým tím takovým klukovským přirozeným odmlouváním?

Z (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Z

Máminyprsa (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Provokují ho ať se přidá

Máminyprsa (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Provokují ho ať se přidá

Mladý kluk (St, 8. 2. 2023 - 20:02)

Ano

Karel (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Romca a dobre sukal

Filip (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Katka syn ta stále suka

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 11:02)

Ahojky maminky jak moc vás vzrušuje vlastní syn? Pochlubte se

Anežka (Út, 7. 2. 2023 - 13:02)

Nepopírám že jsem ze svého syna vzrušená. Je to fešný muž a dobře pohlavně vybavený. Když je nahý a ztopořený, je na něj moc hezký pohled. To ale není důvod k tomu abychom se sexuálně sblížili. Nezájem je oboustranný. V tomto si rozumíme. Pouhé vzrušení. Nic víc. Svůj chtíč si dokáži ukonejšit sama. Nepotřebuji k tomu syna. Umím si udělat velmi silné orgasmy rukama, umělým penisem, nebo jinou náhradou.

Andrej (Po, 15. 5. 2023 - 08:05)

Anežka a nemala si chuť mu vyhonit)

Andrej (Po, 15. 5. 2023 - 08:05)

Anežka a nemala si chuť mu vyhonit)

Default User Image
Hhhhh (So, 11. 11. 2023 - 23:11)

Re4555

Adam (Ne, 14. 5. 2023 - 22:05)

Amezka syna sleduješ pri onanii ak si vydela súložiť

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 13:02)

A kdyby měl třeba o tebe zájem? A když si to děláš myslíš na něj? Nechtěla by sis o tom popsat někde jinde?

Anežka (Út, 7. 2. 2023 - 13:02)

Kdyby měl zájem, tak mu to rozmluvím. To ale nemusím, protože on zájem nemá a je v tomhle směru dobře vychovaný. Když se ukájím myslím na penisy jiných mužů, protože jsem jich poznala dostatek a i větší než má můj syn. Tedy ne že by byl nějaký chudáček, ale tak dva větší byly. Navíc manžel má skoro stejného jako syn.

Reklama

Přidat komentář