Reklama

těsné džíny

Jirka (St, 1. 3. 2023 - 12:03)

Fakt v těch džínách

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

V těch džínách jo

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

V těch džínách jo

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

V těch džínách jo

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

V těch džínách jo

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Moc mi sluši legíny kožené jsou sexy na těle a i střecove mám v tom postavu

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Moc mi sluši legíny kožené jsou sexy na těle a i střecove mám v tom postavu

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Fakt mi sluši legíny kožené jsem v tom moc sexy a když mám na sobě střecove dziny

Jirka (So, 11. 2. 2023 - 22:02)

Mám teď na sobě střecove dziny a jsou super

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 17:02)

Jedině dámské skinny.

Jirka (St, 8. 2. 2023 - 21:02)

Fakt já taky střecove dziny

Marek (So, 4. 2. 2023 - 17:02)

Mám tu samou zkušenost. Pánské jsou takové zvláštní a bez pásku se nedají nosit. Kdo vymyslel ten střih je asi z nějaké jiné planetární soustavy nebo spíš debil. Dámské mají víc elastanu a jsou skvěle těsné na nohách od shora až dolů. Proč pánské skinny plandají a jsou tak nepohodlné? Musel jsem vždy hledat kolik hodin, než se něco našlo a kolikrát ani neodpovídalo skutečnosti. Nehledě na to, že nějaký chytrák vymyslel, že se budou nosit plandáky a tak konec superskinnům a noste co budeme šít, tj.plandáky. Naštěstí se tenhle blbý nápad přibrzdil.

Hans B.B. (So, 4. 2. 2023 - 21:02)

No ono to často nejde ani s tím páskem. Tím blbý střih nevylepšíš. Elastické jsou samozřejmost ale i neelastické přiléhavější méně omezují v pohybu než plandavé. Stejně tak s velikostmi. Výrobci prostě nedovedou pochopit, že pokud má někdo v pase méně než cca 84 cm, nemusí to nutně být liliput s kraťoučkýma nožičkama. Bohužel to tak je snad v celém světě a objednávkou z ciziny si člověk nepomůže. Jedinou vyjímkou kdysi bývalo Mexiko. Měl jsem odtamtud pánské džíny, střihem seděly stejně jako dámské a velikost byla taky akorát. Netuším ale jestli to tak dělají i dneska, ostatně to není zrovna země ideální pro nákupy přes net. Faktem ale je, že např. oblečení Patagonia je vyhledávané (a bohužel i vzácné) právě made in Mexico zatímco to vyráběné ve Vietnamu nebo Kambodži kvalitou zrovna neoplývá.
Ale ono to neplatí zdaleka jen o džínách. Střih tak nějak víc na tělo prostě u pánských věcí nenajdeš prakticky nikde. Jasně někdo s pivním pupkem to ocení ale takoví zdaleka nejsou všichni. Mě třeba docela vytáčí poměrně široké průramky u košil nebo bund. Pak to brání v pohybu kdykoliv člověk potřebuje zvednout ruce. Buď se oblečení celé vytáhne nahoru a nebo se to v podpaží roztrhne. Dámské to mají opět vyřešené líp když teda pominu občasný úlet typu netopýřích rukávů atd. To je možná efektní ale absolutně nepraktické. Bohužel dámské věci (ty nahoru) mají pro změnu úžší ramena a naopak širší boky takže v tomhle směru to moc nositelné není.

Jirka (So, 4. 2. 2023 - 22:02)

Já taky rád nosím střecove dziny dámské jsou super elastické a moc mne vzrušuje mít na sobě

Jirka (So, 4. 2. 2023 - 20:02)

Mas jsou sexy strecove dziny mít na sobě dělají hezkou postavu a I nohy

Hans B.B. (So, 4. 2. 2023 - 15:02)

Ano. Nejen, že jsou elastické ale hlavně mají lepší střih takže lépe sedí. Pánské střihy obecně jsou takové neforemné a nepohodlné, špatně padnoucí. Nejspíš ještě z předminulého století. Já džíny nosím už delší dobu výhradně dámské (ovšem se zipem na správnou stranu). I ty neelastické totiž perfektně sedí. Pánské vzadu odstávají a celkově nesedí. Nehledě na dostupné velikosti. Dámské na sebe vcelku seženu, pánské ne. Buď jsou moc velké v pase a nebo jsou krátké nad kotníky.

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Máš není na střecove dziny vid jsou super

Marek (So, 4. 2. 2023 - 13:02)

Zkusil jsem schválně džíny přítelkyně a jdou mi skvěle i když jsou pěkně těsné, tak nemůžu říct, že by byly nepohodlné a už vůbec neomezují pohyb, protože jsou víc elastické, než ty moje pánské. Asi změním šatník. Oba nosíme pánské mikiny a tak v džínách přejdu na její. Vůbec nechápu ty kecy o nepohodlí v těsných džínách, buď to píšou a hlásají hlupáci a nebo ti, kteří je na sobě nikdy neměli.

Janek (Ne, 29. 1. 2023 - 06:01)

já nosím taky dámské džíny a tam není poklopec tak mám plenu protože kalhoty drží na kšandách

Jirka (So, 4. 2. 2023 - 06:02)

Teď mám na sobě střecove dziny a ty

Reklama

Přidat komentář