Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jemný (Po, 27. 2. 2023 - 08:02)

No a teď k diskusi: Další velmi podstatní věcí je, jak se osoba naučí chodit v korkáčích. Je to potřební nacvičovat, ale když se to naučíte, pak chodíte v korkáčích uplně bez problémů.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

Máme konec Únoru a teď je důležité zachytit nástup prvních jarních dnů, čili starostlivost o svůj vozový park. Jak to máte vy?

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

No trochu sme se zabavili, teď jdeme znovu na to, co je tématem této diskuse a tím je: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 18:02)

Jak jsem se již dřív zmínil, tak je možné působit i opačne, kdy ne deprimovanuo osobu plné nenávisti a agresivity necháme působit korkáče. Mohlo by to zafungovat, jen vymyslet určitý terapeutický proces a pak ji podrobit výzkumu...

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 18:02)

Myslím si, že korkáče dokážou i v tom terapeuticky působit. To je další netušená terapeutická vlastnost této geniální obuvi.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 18:02)

Jinak, běžný jev je tady na doktorce, že lidé píšoucí nenávistné komentáře nakonec přiznají, že jsou pro něco nešťastni a něčím trpí.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 17:02)

Stále je tu prostor korkáče různě upravovat a vylepšovat. No, ale něco ze svých nápadů si stejně ponechávám jen pro sebe do doby, pokud se osvědčí. Musím je otestovat, co někdy zabere několik týdnů. Třeba test jistého zupůsobu uchycení pásku o stélku jsem testoval 1 rok, pokud jsem vychytal na ní mouchy a bylo bez vad.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Máte problém s páchnoucíma a plesnivýma nohama? Noste otevřené korkové dřeváky a nohy se do několik týdnů vyléčí...samozřejmé za předpokladu, že o ně budete taky péčovat.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Vrať se do Charkova,tam nepáchne ani noha :-)))

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Proč si děláš srandu z utrpění války? To o něčem svědčí.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Ty místo toho abys bojoval doma za mír a vlast tak tady úchylákuješ ty deviante.Si vem korkáče a hurá do zákopu.Tam můžeš ostatním vykládat co jsi za devianta a dostaneš pažbou do držky.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 17:02)

Dík za radu, ale není to dobrá rada. Nejsem občanem Ukrajiny a tak nemohu za ní bojovat, jelikož nejsem ani žoldnér.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Takže korkáče hodně posílují nohy a chodidla. Pokud je nosíte pravidelně na denní báze, změn si zaručeně všimnete do několik měsíců. Pokud tím začnete právě teď, tak se vám postava a chůze do léta poznatelně změní k lepšímu!

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

No ale zpět k tématu. Většina nositelů korkáčů se o své nohy dobře stará a má je zdravé a má dobré držení těla. Prospívá to taky dobré psychice. Jsou to většinou sebevědomí a odvážní lidé. Naopak, deprimovaní a ustráchaní jedinci korkáče moc nenosí už jen z podstaty nastavení jejich sebahodnocení.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Takže já tady píšu o tom, proč a jak rád nosím korkové dřeváky. Jmenuji jejich přínos pro zdraví a krásu.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

No ale ty lži nejsou podsttní podstatní. Podstatní je téma diskuse a ta má názov: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

No a určitě víc smradlavých a plesnivých nohou potvrzuji právě v plastové obuvi!

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Už se mi stalo, že jsem se ocitl v mistnosti plné lidí, co měli obuté plasťáky - croxy. No a odér by tam výrazný...

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

No, ale nesmíme zapomínat i na to, že korkáče mají další skvělou vlastnot a to že provzdušňují nohy, jak žádná jiná obuv! Proti zápachu a plísním jsou dokonale ideální!

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

V létě dost často chodím MHD a stačí mít jen oči otevřené. Netvrdím, že je to častý jev, ale vyskytuje se.

Reklama

Přidat komentář