Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Méďa (So, 1. 4. 2023 - 18:04)

Třeba i pro tohle radši nosím jiné pantofle, s kterými se nemusim přezouvat. Nejlepší byly Svitky.

Jemný (St, 5. 4. 2023 - 01:04)

Proč? Přece mi přezouvání problém nedělá. Právěže to je radost, moci chodit v obuvi, ve které se temeř nikdo z mužů neodvážil ukazovat! Hodně si užívam studu!

Méďa (Pá, 7. 4. 2023 - 16:04)

Tak o to nešlo. Právě třeba Svitky jsou taková obuv, já ale nikdy neměl problé ukázat se v nich nejen doma, ale i venku. Zvláště supr na nich bylo, že jsem v nich mohl dělat všechno, třeba i řídit a tedy jsem se v autě nikdy nepřezouval. Ani doma ne, lehce se při návratu očistilu.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 16:04)

Svitky jsem nosila ve strašně moc ráda. Ve škole je mělo docela hodně holek. Před několika lety jsem objevila celkem tvarově podobné Schollky, ale není to v nich ono, Svitky byly mnohem lepší. Jinak dneska nosím korkáče.

Méďa (So, 8. 4. 2023 - 18:04)

Souhlas, Svitky byly vůbec nejlepší.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Jirka nezklamal a už si píše sám sebou Jemný-Janča :-))).A to jako Janča sliboval opakovaně že už psát nebude :-)))

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

No a právě to je užasný, že každý v těch korkáčích tak nějak balansuje, jak umí. Ponožky a silonky to ještě zvýrazňují!

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Taky nosím ke korkáčům legíny a dámské šaty.To už jsem ale dostal jednou v parku po hubě,tak dámské šaty nosim jen doma když naši jsou pryč.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Třeba já nosím s korkáči ponožky a je to super. Někdo zvládne i silonky a chodí v korkáčích uplně bez problémů. Jiní s tím ale mají problém.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Mně by zajímalo, jak je to s nošením korkáčů v zimě. Jak to děláte v zimních měsících?

Janča (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Korkáče přece můžete nosit i v zimě. Doma to určitě nevadí.

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Nevadí to ani, když v nich chodíte, kde se dá. Třeba obchodní domy, kanceláře, nemocnice, školy, různé indoor prostory. Zajisté, není toho málo

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Kdo se přidá k Jemnému v tvořbě slušného a hodnotnému obsahu na této diskusi o korkáčích? Zvu i trolly!

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Trollové dokážou hodně, ale jedno co nedokážou je smysluplně a slušně diskutovat k tématu. Je to jejich achilovka. S tím nic nenadělají. To je důkaz, že ničitel není schopen tvořit hodnoty.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Ááá Jirka už je tady jako Jemný,tak to bude “debata” s Jančou.Ta taky nepíše smysluplně k tématu ale to nevadí :-))).

Janča (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

Včera v 8,55 jsem napsala svůj první příspěvek. Žádný Jirka či korkokluk s tím nemá nic společného. Nějaký 'Návštěvník' se zde neustále snaží podsouvat, že Jirka psal pod jménem Janča. Není to pravda! Sice jsem včera napsala že končím, ale toto jen chci dát na vysvětlenou. I když tady to mnohdy nemá význam, neboť jsou zde lidé, které nic nepřesvědčí.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

Výborně Jirko,nezklamals.Ani si nemusel psát stejným stylem a je to venku.Doufám že tě to posílilo v odhodlání :-)

Janča (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Vážený pane, není to Jirka. Jsem to já, Janča, snad sexy holka, která s žádnými jmény zde zmíněnými nemá nic společného. Pokud byste se někdy dostal na chirurgii nejmenované nemocnice v Brně, tak budu vaší ošetřující sestrou. Ale to je nepravděpodobné , jedna ku milionu.

Jirka (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Jančo, napsala jste to krásně. Snad se mu rozsvítí v hlavě. Nebo to možná bude chtít chirurgický zákrok.

Janča (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Těžko již říci, kdo je Návštěvník, kdo je Jirka. Či je to jeden muž? Chvíli jsem byla na praxi na psychiatrii, a nepřála bych vám to. Jaké představy mají pacienti, to je něco šíleného. A člověk s nimi musí spolupracovat, musí s nimi vyjít.

Reklama

Přidat komentář