Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 03:03)

Ale pravopis moc neumíš, křupane.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 14:03)

super toto udělat pro dospívajícího kluka vyhodit všechno klukovské oblečení říct mu aby se svlékl a to co měl na sobě taky vyhodit následně mu nasadit pás cudnosti nejlépe co nejmenší aby už nikdy nedostal erekci pak mu říct aby si oblíkl dívčí oblečení dívčí kalhotky dívčí podprsenku dívčí šatičky nebo sukýnku nebo dívčí kraťásky kalhoty nebo legíny nějaký ty dívčí topíky trička a hotovo

Default User Image
1 (Čt, 8. 2. 2024 - 19:02)

Jsem kluk 13 let chtěl bych být holka ale mám pindíka jak mám začít mám nosit kalhotky a vložky a čítat jako holka sednout si na prkýnko a nosit legíny a podprsenku?

Jinej návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 17:03)

Magore...
Co to meleš o pásu cudnosti? Hodně na tom ujíždíš, viď?

Mladý kluk (Po, 13. 3. 2023 - 15:03)

Jsem patnáctiletý kluk a rád bych poznal dominantní ženu na roleplay matka/syn, kde by mě převychovávala na dívku

Mladá holka (Út, 14. 3. 2023 - 17:03)

Tak proč nepoprosíš mámu? Pokud tě miluje, tak ti určitě ráda vyhoví.

Mladý kluk (Út, 14. 3. 2023 - 18:03)

Toto mi přijde vzrušující mnohem víc, od cizí ženy

Mladá holka (Út, 14. 3. 2023 - 21:03)

Tak vydrž ještě tři roky a potom si můžeš zkusit nějakou najít. (tedy pokud nelžeš a je ti opravdu patnáct)
Dokud nejsi plnoletý, mají za tebe rodiče právní zodpovědnost a docela by mě zajímalo jak by se asi tvářili, kdyby tě nějaká cizí žena převlékala za holku bez jejich vědomí.

Mladý kluk (Pá, 17. 2. 2023 - 21:02)

Je tu žena, coby mě 15tiletého kluka oblékala v rámci erotických her coby holku?

Maminka (Út, 14. 2. 2023 - 11:02)

Neměla.

Mladý kluk (Pá, 10. 2. 2023 - 20:02)

Ahoj, je mi 15 a rád bych zde našel ženu s takovouto úchylkou.

Maminka (Pá, 10. 2. 2023 - 20:02)

Je těžké převychovávat v 15 letech kluka na holku, ale je možné, alespoň při takovýchto sexuálních hrátkách splnit alespoň částečně tužby. Třeba při hrách nosit dívčí oblečení.

Lukáš (Lucka) (Pá, 17. 2. 2023 - 15:02)

máte nějaký rady jak zabránit erekcím? nebo jak skrýt bouli v kalhotkách?

Lukáš (Lucka) (Pá, 17. 2. 2023 - 15:02)

protože já bych chtěl do bazénu jako dívka a když si oblíknu dívčí jednodílné plavky nebo bikiny tak se mi postaví a za druhé je strašně moc vidět ta boule

Mladý kluk (So, 11. 2. 2023 - 11:02)

Takže by jsi měla zájem se se mnou seznámit?

Z (So, 11. 2. 2023 - 06:02)

Z

Mladý kluk (Pá, 10. 2. 2023 - 21:02)

I to bych moc rád zkusil.

Klučin (So, 11. 2. 2023 - 06:02)

Já též

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 18:02)

Dlouhé vlásky, sukýnka, šatečky, noční košilky, to všechno bylo. Když jsem povyrostl do máminy velikosti, tak jsem si vycpával její podprsenku, bral si její silonky, podvazkový pás a šaty. Pak jsem onanoval před zrcadlem tak že jsem si ptáka protáhl dozadu aby můj již chlupatý rozkrok vypadal jako vagína. I žlábek jsem si namaloval rtěnkou, aby připomínal mámin. Tak mne přistihla a vůbec se nezlobila. Jen se smála a poskytla mi své starší oblečení. Pak mne ukazovala tetám a babičce. Měly ze mě srandu, jen babička se zlobila, protože pro ní jsem byl pořád mužskej. Přešlo mne to hned jak jsem si poprvé zašukal se ženou. Pak už mne nikdo v dámském oblečení neviděl. I vlasy dostaly sportovní střih.

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 21:02)

Heterosexuál píše: "Dlouhé vlásky, sukýnka, šatečky, noční košilky, to všechno bylo. Když jsem povyrostl do máminy velikosti, tak jsem si vycpával její podprsenku, bral si její silonky, podvazkový pás a šaty. Pak jsem onanoval před zrcadlem tak že jsem si ptáka protáhl dozadu aby můj již chlupatý rozkrok vypadal jako vagína." __________ Díky za příspěvek. Já to tušil, že to dělají spíše heteráci, protože těm se líbí ženské prvky. Dává to logiku. Hledají ženu, tak v případě nouze si sami se sebe obraz ženy vytvoří...... Já jsem taky v mládí honil nad svým obrazem v zrcadle, ale až tehdy, když jsem měl svaly, mužské ochlupení, celkový dojem síly, protože to je TOP objekt. A dokázal jsem se udělat nad svojí fotkou ještě ve 40. Páč jsem v té době chodil do fitka. Vím, že na iboysu je pár profilů, kde jsou chlapi v dámském, ale chudáci jsou dlouhé roky sami, protože o tohle nemají gayové zájem. Přitom mediálně se to nějak fiktivně spojovalo s homosexualitou. Nedává smysl, aby hledal ženské prvky ten, kdo není na ženy orientovaný, stejně jako nedává smysl, že by vegetarián chodil nakupovat do řeznictví...

Reklama

Přidat komentář