Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Út, 28. 2. 2023 - 16:02)

A pak ten prujem vylyzals a mnels zase prujem,ne?

ZUZANA (Út, 28. 2. 2023 - 16:02)

Uz jsem nelez uchylaku.....jses trapnej...nikdo neni na tebe zvedavej.....

Opravdový Pavkol (Čt, 16. 2. 2023 - 09:02)

tak to je hned dvojítý blábol v první řádě kysané zelí nejím nechutná mi nesnáším ho

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 22:02)

Když to tak dobře víte,že stejně neskončí tak proč se nad tím pořád pozastavujete a řešíte to? Roky ho posíláte pryč s vědomím,že stejně neodejde. To je asi taky nějaká úchylka ne? Úplně zbytečné plýtvání časem, mu dokola tohle psát.

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 05:02)

Nad tim se nikdo nepozastavuje,to jsou jen reakce nad tim jak pořád slibuješ že skončíš.A že to slibuješ pravidelněji než je pravidelnost.

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 18:02)

ne ne tentokrát už je to doopravdy nenechám si líbit takovouhle nenávist tak sbohem všichni a poděkujte tomuhle podělanýmu hejtrovi

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 17:02)

když tě teda poslechnu dáš mi už konečně pokoj?!

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 17:02)

no comment

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 16:02)

koukám že nedáte pokoj dokud si to opravdu nebudu jen číst a nepřibude to ode mne ani řádek ale jestli takhle vyhodíte časem korokluka, dřevěného a další tak to není o tom co se tady smí a nesmí ale o vaší intoleranci

Pavkol (Ne, 12. 2. 2023 - 11:02)

dobrá tak když chcete změnit téma tak v Tescu i v Albertu zdražila Peps-Cola o 3 koruny. Co tomu říkáte? není to sice k tématu ale dohenostant bude mít klídek že se tu bavíme o normálních věcech

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 15:02)

Dehonestant když už chceš perlit ty vemeno

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 10:02)

Kdy ti konečně dojde že tu nejsi od toho aby ses staral o to aby sem Pavkol dřevěnej korkokluk milada a další jim podobní přestali psát!!!

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 10:02)

víc než si myslíš tam jsme si psali názory na dané téma a dodržovali ho a i když jsem jako antibabiš hájil Pavla tak nikdo na mě nebyl tak vostrej jako tady. Uvědom si jednu věc když tě poslechnu a vykašlu se na to, tak sem třeba až do Silvestra nenapíše nikdo a toto vlákno zanikne jako neaktivní! To chceš? Já ne!

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 09:02)

no jo ale jediné vlákno kde mě celkem brali protože jsem tam psal normální věci už není aktuelní protože nového prezidenta už máme resp. za měsíc budeme mít.

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 09:02)

dobře tak jinak já to tak úplně nutně nemusím dělat ale jednou je tohle vlákno o tom o čem je tak se tady přece nebudeme bavit o hokeji o politice nebo o počasí abychom další podobné jako jsem já taky definitivně odradili

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 08:02)

Ať si sem píše každej co chce, hlavně když to bude k tématu, a komu se to nelíbí ať nám prdel políbí

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 08:02)

no dobrá tak jako deviant jsem se v minulosti možná písemně choval ale abych psal sám za sebe to fakt ne copak psaní vlastních blbostí by mohlo někoho uspokojít? Přemejšlej? ty prostě děláš všechno proto aby se tu už neobjevil ani jeden nick z mé IP adresy. Já své dřívější předsevzetí samozřejmě zatím nemám důvod dodržet ale ty děláš všechno proto aby si mě konečně umlčel. Ty mi říkáš nejhorší nadávky a já mám mluvit kulantně? ty na mě kamením a já mám na tebe chlebem? No kde, to jsme to teda fakt soudruhu nezlob se!!!

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 08:02)

Možná bude dobré aby se opět někdo zastavil osobně .To tě to hrdinství opět rychle přejde !

Pavkol opravdový (Ne, 12. 2. 2023 - 07:02)

ten kdo si myslí že si to sám píšu je úplně blbej jak by mi mohlo dělat radost něco co si napíšu sám radost mi dělá to co si přečtu od druhých kteří jsou sdílní

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 08:02)

Největší blbec,navíc státem uznaným,jako ty tu chce druhým nadávat do blbců ? Ty jsi navíc ještě blbec deviantní !!!

Reklama

Přidat komentář