Reklama

Dárek na sv.Valentýna

Default User Image
Jitka (Pá, 2. 2. 2024 - 06:02)

Kdyby jste někdo přemýšlel co koupit na Valentýna pro svého partnera, tak já jsem teď narazila na chytré hodinky od armodd.cz Za tu cenu jsou opravdu super, dívala jsem se i na porovnání těchto hodinek s konurencí a vychází to taky velmi dobře. Mají po internetu spoustu porovnání a hodnocení. Jako fakt mě překvapila ta cena. 

Default User Image
Lenka (Po, 8. 1. 2024 - 23:01)

V minulém roce jsem to nějak zazdila. Nějak jsem nekoupila pro svoji drahou polovičku dárek. Proto jsem to začaal řešit už teď a koupila jsem pro manžela jako dárek na valentýna chytré hodinky, abych mu to taky tak nějak vynahradila, že jsem to v minulém roce nezvládla. Koupila jsem mu chytré hodinky od armodd.cz Nabízí totiž opravdu velmi slušné funkce za ty ceny co je prodávají. 

Mirek (Čt, 16. 2. 2023 - 02:02)

Pomůže mi zkušená žena radou nebo doporučením s výběrem vhodného dárku dámské pomůcky pro 40 letou ženu? Čemu dámy dáte přednost kdybyste si mohly v obchodě s erotickým zbožím vybrat podle sebe to nejlepší bez ohledu na cenu.

Vlasta (Čt, 16. 2. 2023 - 12:02)

Při výběru pomůcky pro ženu neuděláte chybu s klasickým vibrátorem z kvalitního silikonu. V nabídkách jsou reálné, s výstupkem pro stimulaci klitorisu, duální, pohyblivé s funkcí přířezů. Šikovný pomocník se hodí nejen " pro NI ", ale i v páru například s párovým vibrátorem.
Mezi oblíbenými dámskými hračkami jsou nejrůznější womanizery, vhodným dárkem by mohla být masážní hlavice.
Je důležité jaké má manželka preference, jakou stimulaci má ráda.
Velice příjemnou pomůckou "pro OBA " ale i pro ženu samotnou je párový vibrátor.
Můžete manželce udělat z různých pomůcek zajímavý balíček kde najde od každého něco. Vibrátor, womanizer, lubrikační gel.
Nechala jsem si loni pro kolegyni udělat v sex shopu balíček jako překvapení k narozeninám na který jsme se v kolektivu složili.
Volba byl vibrátor s králíčkem, Venušiny kuličky se dvěma lubrikačními gely.
Balíček měl velký úspěch.
Nebála bych se manželce vybrat některý z womanizerů, uděláte jí radost.
Vibrátor je klasika, ale tlakové vlny ji přivedou do " rajské zahrady ".

Karel (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Já jsem dal mé ženě na Velentýna chlapa do 3ky!! Měl velké péro a byl k neutahání, přirážel skoro 1 hodinu, 3x vystříknul do ní...Byla nadšená , hodně rodováděná spokojená,přestříkaná....měl jsem radost z dárku!!!!!!

Dagmar (Ne, 29. 1. 2023 - 22:01)

Hezký dárek milující manželce.
Zůstalo pouze dárku nebo to mělo pokračování?
Ptám se proto, že se na takový zážitek asi hned tak nezapomíná.

Jana (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

Je to přímo tento odlitek https://www.vzpominkovyodlitek.cz/partnersky-3d-odlitek/ a už se těším až si ho s partnerem vyrobíme :-) Mají tam samozřejmě více typů odlitků, tak můžeš kouknout!

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

To je hodně ubohá reklama

Pavlína (St, 25. 1. 2023 - 19:01)

Co to je prosím tě za odlitek?

Jana (Po, 23. 1. 2023 - 20:01)

Jdeme na večeři, wellnes a pak jsem mu koupila nebo spíše nám takový společný dárek sadu k výrobě partnerského odlitku. Vzpominkovy odlitek :-)

Pavlína (So, 21. 1. 2023 - 21:01)

Ahojky dáváte si nějaké dárky na Valentýna se svým partnerem? Pokud ano, tak co si dáváte? :-D

Lenka (Ne, 1. 1. 2023 - 11:01)

Já už mám vybraný dárek na valentýna pro přítele. Jelikož jsme od něj dostala pod stromeček perfektní chytré hodinky od smartomat, tak mu je pořídím také. Dá se tam vybrat levně opravdu dobré hodinky, které mají všechny funkce jako mnohem dražší chytré hodinky.

Milena (Ne, 3. 4. 2022 - 20:04)

Ty jo, to slyším poprvé? Co to je? Nebo teda... dovedu si představit, co to je... ale kde to seženu?

Vlaďka (So, 26. 2. 2022 - 14:02)

Ahoj, máte zkušenosti s erotickou virtuální realitou? Jaké to je? Vyplatí se investovat?

Eva (Ne, 13. 2. 2022 - 21:02)

Ja jsem si pro pritele nechala udelat piersing na kundicce

Stela (Ne, 13. 2. 2022 - 21:02)

Já jsem letos příteli nechala udělat kryt na mobil s fotkou, vypadá velmi dobře! Přikládám i odkaz https://www.picasee.cz/design/vlastni-design-fotografie

Lea (Ne, 20. 2. 2022 - 17:02)

To vypadá velmi dobře, děkuji za typ, přítel bude mít narozky, tak mu nechám také udělat :-)

Petra (Ne, 13. 2. 2022 - 20:02)

Tak se podívej na e-kondomy.Najdeš tam super erotické věci.

Lena (So, 12. 2. 2022 - 21:02)

Nikdy bych do žádného sexshopu nešla.Jsem hodně stydlivá na takové věci.

Janča (So, 12. 2. 2022 - 10:02)

Já loni dostala od přítele sexy prádélko a punčošky, pak jsem doma před ním takhle chodila :), užili jsme si to.

Reklama

Přidat komentář