Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 18:02)

G-string tanga jsou lepší, hlavně v létě, ty mi koupila zase moje holka.

Václav (Po, 6. 2. 2023 - 23:02)

Aha tak to jsem nevěděl. Myslel jsme si že tanga slipy jsou ty co se zařezávají co zadku. Díky za vysvětlení.

JF (Út, 7. 2. 2023 - 06:02)

Tanga slipy - klasicke slipy, zadny diel zakryva cely zadok, na bokoch len tenka snurka alebo guma
String slipy - slipy, kde zadny diel je len pruzok latky takze zadok odhaleny a po bokoch len tenka snurka alebo guma

Václav (Út, 7. 2. 2023 - 07:02)

Chápu, kluk má ty tanga slipy co mají na bocích jen tu širokou gumu s nápisem, přední díl zakrývá jen to nejnutnější a zadní ze 2/3 zadek, to už jsem ale psal. Ty jeho slipy jsou z umělého materiálu (spandex a elastan) takže hodně přilnavé k tělu ale i tak se mu občas zaříznou.

Nina (Pá, 10. 2. 2023 - 07:02)

Někdy je dobré dát přednost pohodlí při nošení před módním trendem. Nosit den co den prádlo, co se zařezává, není moc příjemné.

Václav (Pá, 10. 2. 2023 - 08:02)

Kluk je na zářezy zvyklý, uvolňuje jen při silném zaříznutí.

Stáňa (Po, 13. 2. 2023 - 16:02)

No jo, kamarádka také svému synovi vytahuje slipy do zadku co to jde už v sedmi letech. Jen mi nějak uniká smysl takové drezury. Jako na co si má zvykat?

Vlasta (Čt, 16. 2. 2023 - 07:02)

Kluk si má zvykat na každodenní výměnu prádla, která má být dostatečně těsné, ale příjemné na nošení. Já tedy neexperimentuji, syn má boxerky,že jsou trochu v zadečku mu nevadí.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 08:02)

tak to u mě boxerky v žádným případě D-: jedině dívčí kalhotky jsou hezky těsný stlačují pindíka docela zabraňují erekcím a jsou příjemný a vzrušujicí když si je oblíkám tak mi tvrdne pindík

Vlasta (Čt, 16. 2. 2023 - 10:02)

Převážná většina chlapců používá jako spodní prádlo právě boxerky, tak co řešit? Dívčí kalhotky už jsou pro mě zcela nemyslitelné.

homolob (Čt, 16. 2. 2023 - 15:02)

Všechny mamky, které cpou chlapcům boxerky, by se měly zamyslet. Nedávno jsem četl jeden moderní supr erotický gay román a světe div se, gayové tam nosili BOXERKY:-) A takový vzor přece nechcete!!! Takže pokud podporujete heterosklony svých dětí, nezbývá než šup šup své synáčky navlíkat do tangošů nebo slipošů!

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 16:02)

Však jsem nedávno psal, že jednoho znám, co je na kluky a ten nosí boxerky a tanga rozhodně na sebe nevezme. Nic s ním nemám, mám normálně holku, ale schválně jsem se na to ptal, protože ten blbý stereotyp je neustále mletý dokola ohledně tangáčů. Tak se těm blbinám a prohlášením musím jen smát. A co teda nosí třeba lesby? To aby si ostatní holky daly pozor.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 16:02)

a co dívčí kalhotky?

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 16:02)

To už je trans nebo shemale a nebo jestli nosí jen tanga, kdo se v tom má vyznat. A chození na ostro, když už nevíš je taky špatně, takže zbývají jen trenky po dědovi.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 11:02)

já od 10ti let nosím dívčí kalhotky jsou mi pohodlné příjemné a vzrušujicí a už nic jinýho nechci

Vojta (Čt, 16. 2. 2023 - 10:02)

Od své holky jsem dostal dámské string tanga a nosím je, už mi jich koupila snad deset a jsem spokojen, hlavně když jsou vedra. Nedovedu si představit, jak je hrozné nosit v létě boxerky.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 08:02)

asi nějak ve 12 mě ty dívčí kalhotky začali vzrušovat

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 19:02)

asi jo na tanga ale já od 10ti let nosím dívčí kalhotky a musím říct že jsou nejlepší a nic jinýho už nechci

Stáňa (Út, 14. 2. 2023 - 15:02)

V deseti letech jsou kalhotky a slipy vlastně totéž,ne? A tanga ve druhé třídě snad také žádné dítě nenosí, hlavně ne chlapec!

arcipi*da (St, 15. 2. 2023 - 23:02)

A tanga ve druhé třídě snad také žádné dítě nenosí, hlavně ne DĚVČE!

Reklama

Přidat komentář